Caner Candan Kimdir?

Ünlü Astrolog Caner Candan 09.07.1995 tarihinde Ankara’da doğdu. Daha küçük yaşlardayken metafizik ve mistik olaylara ilgi duyan Caner Candan, aileden gelen yeteneği olan kuvvetli sezgilerini Astroloji ilmiyle  birleştirmek istedi ve..

Caner Candan Kimdir?
Son Güncelleme: Whatsapp

Ünlü Astrolog Caner Candan 09.07.1995 tarihinde Ankara’da doğdu. Daha küçük yaşlardayken metafizik ve mistik olaylara ilgi duyan Caner Candan, aileden gelen yeteneği olan kuvvetli sezgilerini Astroloji ilmiyle  birleştirmek istedi ve Astrolog Rezzan Kiraz’dan astroloji eğitimi aldı. Aynı zamanda Bioenerjiyle de ilgilenen Caner Candan Peru’da özel Bioenerji eğitimleri aldı.

Ünlü Astrolog Caner Candan Danışmanlık Hizmetleri

Caner Candan Kimdir? | Ünlü Astrolog Caner Candan 09.07.1995 tarihinde Ankara’da doğdu. Daha küçük yaşlardayken metafizik ve mistik olaylara ilgi duyan Caner Candan, aileden gelen yeteneği olan kuvvetli sezgilerini Astroloji ilmiyle  birleştirmek istedi ve Astrolog Rezzan Kiraz’dan astroloji eğitimi aldı. Aynı zamanda Bioenerjiyle de ilgilenen Caner Candan Peru’da özel Bioenerji eğitimleri aldı.

Lisans eğitimini sosyoloji dalında tamamlayan Caner Candan Astrolojik Danışmanlık Hizmeti yanı sıra yaşam ve ilişki koçluğu, öğrenci koçluğu ve aile danışmanlığı gibi çeşitli hizmetler verrmekte. Danışanlarına sevgiyle yaklaşan ve onlarla sorun odaklı çalışmak yerine sorunlarını bütünsel değerlendiren bir danışman olması fark yaratıyor.

Caner Candan Pandemi Döneminde Online Hizmet Veriyor

Genç olmasına rağmen alanında farklı ödüllere ve sertifikalara sahip olan Caner Candan günümüzde Ankara’da butik konseptli danışmanlık merkezinde danışanlarına hizmet vermekte olup pandemi döneminde merkezine gidemeyen danışanlarıyla dosyal medya aracılığıyla görüşüp online seanslarını sürdürmekte. Zaman zaman televizyon programlarına katılıp insanları bilgilendirmekte. Pandemi başlamadan önce analizleri sonucu olasılık çalışmalarıyla önceden pandeminin geleceğini bilen Caner Candan dönemin ilgi odağı oldu.

Ayrıca birçok alanda tüm dünyada geçerli sertifikalı eğitimler veren Caner Candan kendi tecrübelerini başka insanlara aktararak yeni astrologlar, Bioenerji uygulayıcıları ve yaşam koçları yetiştirmekte. Ünlü astrolog Caner Candan İnstagram hesabı ise instagram.com/canercandanofficial

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.