Elmas Küpe

Küpeler eski zamanlardan beri en sevilen takı grubudur. Özellikle elmas küpe çeşitlerine olan ilgi çok büyüktür. Bunun nedenlerinden biri doğada nadir bulunmalarıdır. Ayrıca göz alıcı parlaklığa sahiptirler. Üründeki işçilik ne..

Elmas Küpe
Son Güncelleme: Whatsapp

Küpeler eski zamanlardan beri en sevilen takı grubudur. Özellikle elmas küpe çeşitlerine olan ilgi çok büyüktür. Bunun nedenlerinden biri doğada nadir bulunmalarıdır. Ayrıca göz alıcı parlaklığa sahiptirler. Üründeki işçilik ne kadar iyiyse kalitede o kadar yüksektir. Satın alırken sertifikası bulunan ürünleri seçmelisiniz. Bunun nedeni her sektörde olduğu gibi takı alanında da dolandırıcıların kol gezmesidir. Dolayısıyla kandırılıp sahte ürün almamak için sertifikanın olması önemli bir detaydır. Eğer uygun fiyatlı ürün almak istiyorsanız kesimi yuvarlak olanlar tam size göredir. Zarif görünümleri ve her bütçeye uygun olmaları nedeniyle sıkça tercih edilirler.

Elmas Küpe Modelleri

Elmas Küpe | Küpeler eski zamanlardan beri en sevilen takı grubudur. Özellikle elmas küpe çeşitlerine olan ilgi çok büyüktür. Bunun nedenlerinden biri doğada nadir bulunmalarıdır. Ayrıca göz alıcı parlaklığa sahiptirler. Üründeki işçilik ne kadar iyiyse kalitede o kadar yüksektir. Satın alırken sertifikası bulunan ürünleri seçmelisiniz. Bunun nedeni her sektörde olduğu gibi takı alanında da dolandırıcıların kol gezmesidir. Dolayısıyla kandırılıp sahte ürün almamak için sertifikanın olması önemli bir detaydır. Eğer uygun fiyatlı ürün almak istiyorsanız kesimi yuvarlak olanlar tam size göredir. Zarif görünümleri ve her bütçeye uygun olmaları nedeniyle sıkça tercih edilirler.

Piyasada model çeşitliliği çok fazladır. En çok gül ve damla gibi şekillerdeki elmas küpe modelleri satın alınmaktadır. Ayrıca birçok renk seçeneği de mevcuttur. Açık renkli olanlar daha değerlidir. Karat ağırlıklarına göre fiyatları değişmektedir. Genellikle karat ağırlıkları 0.10 ile 0.60 arasındadır. Kesim olarak genellikle kare tercih edilmektedir. Çünkü bu kesim parlaklığı daha çok vurgular. Bu yüzden ücretleri de diğerlerine göre pahalıdır.

Farklı tasarımlara sahip elmas küpeler için https://www.lizaypirlanta.com/elmas-kupe bu linkteki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.