En Güzel 1980 Şarkıları! 80’li Yılların Yabancı Pop Şarkıları ve Türkçe Pop Şarkıları

0 10

En Güzel 1980 Şarkıları! 80'li Yılların Yabancı Pop Şarkıları ve Türkçe Pop Şarkıları | En güzel 1980 şarkıları hala günümüzde klasikleşen, tadından vazgeçilmeyen şarkılarla dolu. Madonna, Michael Jackson, Prince, Barış Manço, Nilüfer, Sezen Aksu ve niceleri, hala günümüzde şarkıları aynı zevkle dinlenen müthiş şarkıcılar.

En güzel 1980 şarkıları hala günümüzde klasikleşen, tadından vazgeçilmeyen şarkılarla dolu. Madonna, Michael Jackson, Prince, Barış Manço, Nilüfer, Sezen Aksu ve niceleri, hala günümüzde şarkıları aynı zevkle dinlenen müthiş şarkıcılar.

Üstelik o yıllarda danslar ve kıyafetler de oldukça çılgın ve cıvıl cıvıldı. Vatkalı kıyafetler, farklı ve renkli saç modelleriyle hem çılgın sahnelere hem de müthiş şarkılara imza atan birçok 80’li sanatçı vardı.

Haydi hepsini teker teker hatırlayalım.

80’li Yılların Yabancı Şarkıları ve 80’li Yılların Türkçe Pop Şarkıları

80’li yılların hem yabancı pop müziğine hem de Türk Pop Müziği’ne damgasını vurmuş bir dönem var. Bu dönemde hem kimyaları hem de duygusal sözleriyle enerjileri tutmuş bir nesil, hep bu şarkılarla büyüdü. Hala bir döneme damgasını vurmuş grup ve şarkıcılar, günümüzde hala nostalji şarkılarıyla kulaklarımızda çınlamak, duyduğumuz zaman gözlerimiz yaşarmakta belki de çoookkk uzaklara giderek bir aşkı, bir acıyı belki bir umudu hatırlıyoruz.

Bir Cevap Yazın