Eta Aquarid Meteor Yağmuru ve Süper Ay Türkiye’den İzlenebilecek

Eta Aquarid Meteor Yağmuru ve Süper Ay olayı geçtiğimiz yıl dünyanın her yerinde konuşulmuş, Türkiye’nin de içinde bulunduğu bir coğrafyada da hayranlıkla izlenmişti. Bu yıl da büyük bir heyecanla beklenen..

Eta Aquarid Meteor Yağmuru ve Süper Ay Türkiye’den İzlenebilecek
Son Güncelleme: Whatsapp

Eta Aquarid Meteor Yağmuru ve Süper Ay Türkiye'den İzlenebilecek | Eta Aquarid Meteor Yağmuru ve Süper Ay olayı geçtiğimiz yıl dünyanın her yerinde konuşulmuş, Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir coğrafyada da hayranlıkla izlenmişti. Bu yıl da büyük bir heyecanla beklenen olayı izlemek için doğa ve gökbilimi meraklıları araştırmaya başladılar. İşte, Eta Aquarid hakkında bilinmeyenler!

Eta Aquarid Meteor Yağmuru ve Süper Ay olayı geçtiğimiz yıl dünyanın her yerinde konuşulmuş, Türkiye’nin de içinde bulunduğu bir coğrafyada da hayranlıkla izlenmişti. Bu yıl da büyük bir heyecanla beklenen olayı izlemek için doğa ve gökbilimi meraklıları araştırmaya başladılar. İşte, Eta Aquarid hakkında bilinmeyenler!

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.