Evde Bayram Konserleri Ramazan Bayramı’nda Ekranlarda Olacak! TC. Cumhurbaşkanlığı İmzasıyla…

Türkiye’nin tarihi noktaları olarak adlandırılan yerlerde hazırlanan konserler ekranlarda izleyicilerle buluşuyor. 19 Mayıs’ta başlayan ve TC. Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen Evde Bayram Konserleri, bayram günlerinde de yayınlanacak. Evde Bayram Konserleri Önceden..

Evde Bayram Konserleri Ramazan Bayramı’nda Ekranlarda Olacak! TC. Cumhurbaşkanlığı İmzasıyla…
Son Güncelleme: Whatsapp

Türkiye’nin tarihi noktaları olarak adlandırılan yerlerde hazırlanan konserler ekranlarda izleyicilerle buluşuyor. 19 Mayıs’ta başlayan ve TC. Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen Evde Bayram Konserleri, bayram günlerinde de yayınlanacak.

Evde Bayram Konserleri

Evde Bayram Konserleri Ramazan Bayramı'nda Ekranlarda Olacak! TC. Cumhurbaşkanlığı İmzasıyla... | Türkiye’nin tarihi noktaları olarak adlandırılan yerlerde hazırlanan konserler ekranlarda izleyicilerle buluşuyor. 19 Mayıs’ta başlayan ve TC. Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen Evde Bayram Konserleri, bayram günlerinde de yayınlanacak.

Önceden çekimleri yapılan Evde Bayram Konserleri:

24 Mayıs 2020 Ramazan Bayramı’nın birinci gününde Kubat vazgeçilmeyen türküler konseri ile Safranbolu’dan Star TV’de,25 Mayıs 2020 Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Fettah Can konseri İstanbul Mimar Sinan Üniversite’sinden KANAL D’de ve,26 Mayıs Ramazan Bayramı’nın üçüncü gününde  Mazhar Alanson konseri ise İstanbul Arkeoloji Müzesi’nden görüntülerle ATV ekranında olacak.

İzlenmeye değer bu güzel konserler bayram boyunca her gün akşam saat 20.00’de ekranlarda olacak. Ayrıca yayınlanan konserleri, TC. Cumhurbaşkanlığı Twitter sayfasından da izleyebilirsiniz. Geriye dönük olarak önceden yayınlanmış olan konserlerde yine TC. Cumhurbaşkanlığı Twitter sayfasında bulunmaktadır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.