DOLAR 16,1920 -0.96%
EURO 17,4658 -0.86%
ALTIN 964,40-0,79
BITCOIN 4693470,79%
İstanbul
26°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

İdeal Penis Boyu Kaç Cm’dir?
0 okunma

İdeal Penis Boyu Kaç Cm’dir?

ABONE OL
Mart 25, 2022 17:37
İdeal Penis Boyu Kaç Cm’dir?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Erkeklerde penis boyunun uzunluğu asırlardır tartışılan konulardan geliyor. Bilim ve teknolojinin devri ne olursa olsun her dönemin insanları mutlaka bu sorunu kendi aralarında tartışmış penis boyu uzun olanlar kısa olanlarla hep alay etmiştir. Günümüzde üroloji alanında köklü gelişmelerin yaşandığını dikkate aldığımız zaman penis boyunun ideal olarak kaç cm olduğu konusunu da her yönden algılamış oluruz.

Türk Erkeğinin İdeal Penis Boyu

Türkiye’de erkeklerin ideal penis boyu 13 cm olarak kabul edilmiştir. Standart penis boyu olan bu uzunluk Türk erkeklerinin Türk kızlarını orgazma ulaştırması ve cinsel açıdan tatmin etmesi bakımından gerçekten de önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. En düşük penis boyu uzunluğu olarak 9 cm ölçülmüştür. Bu değerlerin de Türk erkeğinde bulunması gereken ortalama penis boyunu belirttiğini kesinlikle dikkate almamız gerekmektedir.

Boyu mu İşlevi mi?

Sokak röportajlarında özellikle sıklıkla karşılaşılan erkeklerde ideal penis boyu sorusuna kadınların katılımlarında kişiden kişiye değişkenlik görüldüğü hemen dikkat çekiyor. Kimisi penis boyunun uzun olmasını isterken kimisi de boyundan ziyade işlevinin önemli olduğuna yer vermektedir. Bu konu halen tartışılması gereken konulardan birisi olsa da şunu vurgulamak gerekir. Penis boyunun ilk 3 cm’si vajinayla temasa geçebilmekte ve kadını uyarmaya yetmektedir. Fakat penis boyu ne kadar uzunsa kadının orgazma ulaşması ve bundan son derece büyük bir zevk duyması da o denli artacaktır.

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis boyundan şikayet ederek penisini büyütmeye karar veren binlerce erkek var. Kimisi jigolo olabilmek kimisi de eşini tatmin etmek veya özgüvenini yerine getirmek bakımından penis büyütme ameliyatı gerçekleştiriyor. Penis büyütme ameliyatlarıyla penisin 3 ila 5 cm aralığında daha uzadığı mümkün olmaktadır. Bu da ideal penis kaç cm açısından her anlamda önem teşkil eden konulardan bir diğerini meydana getirmektedir. Elbette bu durum da değerlendirildiği zaman tamamen eşsiz nitelikler ışığında fark yaratmaya devam eden yönleriyle karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini kesinlikle söyleyebilir böylelikle ne denli fark yarattığını her anlamda dikkate alabiliriz.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
© Telif Hakkı 2008, Tüm Hakları Saklıdır Gönüllülük esasıyla maddi kaygı taşımadan kullanıcısına doğru şekilde derlenmiş içerikler sunan OKU Haber formatıyla sizinle. İçeriklerimiz tavsiye ya da yönlendirme değildir. Kullanıcıya iyi vakit geçirmeyi hedefleyen derlemelerdir. | influencer ajansı | influencer başvuru | • Email: info@okuhaber.com