Microblading Önce Sonra Görüntülerini Gördükten Sonra Siz de Yaptırmak İsteyeceksiniz!

Microblading, yani kalıcı kaş uygulaması bir tür estetik işlem olup; çok sayıda seans sonunda muhteşem kaşlara sahip olmayı sağlamaktadır. Kalıcı makyaj uygulamaları arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen microblading..

Microblading Önce Sonra Görüntülerini Gördükten Sonra Siz de Yaptırmak İsteyeceksiniz!
Son Güncelleme: Whatsapp

Microblading Önce Sonra Görüntülerini Gördükten Sonra Siz de Yaptırmak İsteyeceksiniz! | Microblading, yani kalıcı kaş uygulaması bir tür estetik işlem olup; çok sayıda seans sonunda muhteşem kaşlara sahip olmayı sağlamaktadır. Kalıcı makyaj uygulamaları arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen microblading uygulaması, göz çevresine uygulanan enjeksiyon yöntemli bir boyama işlemidir.Ülkemizde bir anda binlerce kadının yaptırdığı hatta microblading önce sonra fotoları çekerek sosyal medya hesaplarında paylaştığı görülmektedir. 

Microblading, yani kalıcı kaş uygulaması bir tür estetik işlem olup; çok sayıda seans sonunda muhteşem kaşlara sahip olmayı sağlamaktadır. Kalıcı makyaj uygulamaları arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen microblading uygulaması, göz çevresine uygulanan enjeksiyon yöntemli bir boyama işlemidir.Ülkemizde bir anda binlerce kadının yaptırdığı hatta microblading önce sonra fotoları çekerek sosyal medya hesaplarında paylaştığı görülmektedir. 

Ortalama 1 ile 1 buçuk yıl boyunca eşsiz ve güzel bir görünüme sahip olmak için kaş kontörü yaptırmak istiyorum demek ve bu amaç için araştırma yapmak gereklidir. 

Microblading Uygulamasının Faydaları Nelerdir? 

Öncelikle bu uygulama sayesinde seyrek veya dökülmüş kaşlarınızdan çekinmek zorunda kalmıyorsunuz. Öyle doğal bir şekilde işlem yapılıyor ki karşıdan bakıldığında kaşlarınız ve içerisindeki boyalar birbirinden ayırt edilemiyor. Kaş boyama işlemi sırasında kullanılan boyalar cilde zarar vermediği gibi kaş köklerini de canlandırarak yeni kaşların çıkmasına yardımcı oluyor. Microblading uygulaması ile kaşlarınız her zamna düzenli ve çekici duruyor. 

Bu kadar faydası olan bir uygulama en çok kadınların kişisel güvenlerini ve cesaretlerini tazeliyor. Biz de bu nedenle microblading önce sonra görüntülerini toparlayarak sizleri bu uygulamanın meydana getirdiği güzelliklerle buluşturmak istiyoruz. 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.