Rüyada Birinin Senin Elini Öpmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada Birinin Senin Elini Öpmesi Ne Anlama Gelir?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada birinin senin elini öpmesi ne anlama gelir? Rüyada el öpmek anlamları nelerdir? Bu yazımızda başta rüyada birinin senin elini öpmesi ne anlama gelir olmak üzere internette en çok anlamları araştırılan el öpme rüyalarını açıklayacağız…

Rüyada El Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin senin elini öpmesi anlamından önce genel olarak rüyada el öpmek ne anlama gelir açıklayalım… Rüyada el öpmek anlamı; rüyayı gören kişinin itibarının artacağına dalalet eder. Bu rüyayı gören kişilerin ömrünü bereketli ve hayırlı bir şekilde geçireceğine işaret eder.

Rüyasında kişinin el öptüğünü görmesi anlamı ise genel olarak; çevresi tarafından sevilip sayılacağına, saygı ve hürmet göreceğine yorulur.

1- Rüyada Birinin Senin Elini Öpmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin senin elini öpmesi anlamı oldukça çeşitlidir ancak tüm rüya tabirleri bu konuda oldukça olumludur. Genel olarak rüyada birinin senin elini öpmesi anlamları rüyayı gören kişi için şunlardır:

 • Yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işarettir
 • Yaşanan hayal kırıklıklarının telafi edileceğine işarettir
 • Hayırlı ve uğurlu gelecek yeni kişilerle tanışmaya işarettir
 • İş hayatında yeni adımlar atılacağına işarettir
 • Hayattan zevk alınacağına işarettir
 • Başarılı çalışmalara imza atılacağına işarettir
 • Herkes tarafından takdir edilmeye ve saygı görmeye işarettir
 • Yıllar önce atılan adımların olumlu sonuçlarını görmeye işarettir

2- Rüyada Yaşlı Birinin Elini Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yaşlı birinin elini öpmek anlamları da rüyada birinin senin elini öpmesi gibi olumludur. Rüyada yaşlı birinin elini öpmek yorumu; rüyayı gören kişinin hayır duası alacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler takdir toplayacak ve güzel işlerle anılacaktır. Ayrıca bu kişiler güzel günleri hızla yaşayacak ve eğitimlerinde başarı basamaklarını çıkacaktır.

3- Rüyada Bir Erkeğin Benim Elimi Öpmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir erkeğin benim elimi öpmesi ne anlama gelir arıyorsanız, bu rüyanın yorumu ise; rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına dalalettir.

Ancak bazı rüya tabircilerine göre de rüyada bir erkeğin elini öpmesi olumsuz olarak yorumlanır. Buna göre, bir erkek tarafından rüyada elinin öpüldüğünü gören kişiler dara düşecek, maddi ve manevi olarak çöküş yaşayacaktır.

4- Rüyada Küs Olduğun Birinin Senin Elini Öpmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin senin eli öpmesi, takdir görmek gibi olumlu bir anlama sahip. Peki, rüyada küs olduğun birinin senin elini öpmesi ne anlama gelir? Rüyada küs olduğun birinin senin elini öpmesi, rüyayı gören kişinin hayal ev heves ettiği şeylere ulaşacağına yorumlanır. Ayrıca bu rüyayı gören kişileri iyi niyetli ve onu daha yükseğe çıkaracak kişiler ile tanışmasına işaret eder.

Rüyada Birinin Senin Elini Öpmesi Ne Anlama Gelir?

5- Rüyada Sevdiğin Erkeğin Senin Elini Öpmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevdiğin erkeğin senin elini öpmesi anlamı; rüyayı gören kişinin birine yardımda bulunacağıdır. Rüyayı gören kişiler borcu olan ve sıkıntı çeken bir kişiye yardım edecek ve hayır duası alacaktır.

Ayrıca rüyada sevdiğin erkeğin senin elini öpmesi rüyasını gören kişilerin üzüntülü günleri sona erecek, bekar ise sevilen sayılan biriyle evlenecek, evli ise evlat sahibi olacak şeklinde yorumlanır.

6- Rüyada Yaşlı Birinin Elimi Öpmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada yaşlı birinin elimi öpmesi anlamı; işlerin değişip farklılaşacağına, beklentilerin tersi yönünde olayların gelişeceğine işarettir.

7- Rüyada Bir Kadının Elini Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir kadının elini öpmek yorumları şu şekildedir:

 • Uzun vadede fayda görülecek bir işe adım atılacağına işarettir
 • Murada erileceğine işarettir
 • İyi niyetli ve cömert kişilerle karşılaşılacağına işarettir
 • Sevinçli haberler alınacağına işarettir
 • Yaşanan sıkıntılardan zarar görmeden çıkılacağına işarettir

8- Rüyada Ölmüş Dedenin Elini Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş dedenin elini öpmek ne anlama gelir baktığımızda; rüyayı gören kişinin beklenmedik zamanda, beklenmedik bir kişiden fayda göreceğine işaret eder. Ayrıca bu rüyayı gören kişiler iyi nyetli kişilerden destek alır ve sağlıklı bir ömre sahip olur.

Rüyada Birinin Senin Elini Öpmesi Ne Anlama Gelir?

9- Rüyada Annenin Elini Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada annenin elini öpmek; rüyayı gören kişinin fırsatlarla karşılaşılacağı, iyi yerlere geleceği, iş ve aile yaşamında huzur ile mutluluğa ereceği şeklinde yorumlanır.

10- Rüyada Sevmediğin Birinin Senin Elini Öpmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevmediğin birinin senin elini öpmesi anlamı; iş yaşamında karşılaşılan tüm engellemelere ve zorluklara rağmen başarıya ulaşılacağına, yaşamın daha güzel ve zevkli hale geleceğine işaretti. Bu rüya yorumuna göre rüyada sevmediğin birinin senin elini öptüğünü gören kişiler rızklarını artıracak ve zorlukların üstesinden kolaylıkla gelecektir.

11- Rüyada Tanımadığı Bir Erkeğin Elini Öpmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada tanımadığı bir erkeğin elini öpmesi anlamı; rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ve başarılarının kalıcı olacağına işarettir. Ayrıca bu rüyayı gören kişiler pek çok kişinin sevgisini ve takdirini kazanacak, refahını artıracak işlere adım atacaktır.

Rüyada Birinin Senin Elini Öpmesi Ne Anlama Gelir?

12- Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş birinin elini öpmesi ne anlama gelir bakıldığından birbirinden farklı anlamlar karşımıza çıkıyor. Ancak bu rüya esnasında kişiler, ölmüş birinin elini öpmesinden his olarak korku duyuyorsa yaşamda da korku duyacağı olaylar yaşayabilir. Bunun tersi olarak rüyasında ölmüş birinin elini öptüğünü gören kişiler huzur hissediyorsa gerçek yaşamda da huzur duyacağı olaylar yaşayacaktır.

Bazı rüya tabircilerine göre ise de bu rüyayı gören kişiler harcamalarına dikkat etmeli, dara düşmemek için savurganlık yapmamalıdır. Ayrıca rüyada ölmüş birinin elini öptüğünü gören kişiler eğer bekar ise evlilik söz konusu olabilir.

13- Rüyada Tanıdık Bir Erkeğin Elini Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tanıdık bir erkeğin elini öpmek, rüyayı gören kişinin kısa süre içinde sorunlarını çözeceğine ve feraha ulaşacağına dalalet eder. Rüyada birinin senin elini öpmesi gibi olumlu bir anlamı olan bu rüyayı gören kişiler güzel iletişimleri ve güzel sözleri sayesinde insanlarla ömrü boyunca iyi geçinecek ve bu sayede kendine yeni hayırlı kapılar açacaktır.

BONUS: Rüyada Tanımadığın Bir Erkeğin Senin Elini Tutması Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin senin elini öpmesi ne anlama gelir, rüyada el öpmek ne anlama gelir kapsamlı bir şekilde ele aldık. Peki, rüyada tanımadığın bir erkeğin senin elini tutması anlamı nedir? Rüyada tanımadığın bir erkeğin senin elini tutması anlamı olumsuzdur. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüyayı gören kişiler aksiliklerle karşılaşacak ve adlarının kötü anılacağı bir olayda adını geçirecektir.

İlginizi Çekebilir: Rüyada El Öpmek Ne Demek? Rüyada El Öpmek Ne Anlama Gelir? Rüyada El Öpmek Rüya Tabirleri

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

OKU Haber Dergi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!