Saorise Ronan Filmi

2017 yılındaki Uğur Böceği filmindeki performansıyla göz dolduran Saorise Ronan, etkili oyunculuklarına hız kesmeden devam ediyor. Bu film içerisinde de etkili bir konumda yer alarak, kendini geliştirdiğini bir kez daha..

Saorise Ronan Filmi
Son Güncelleme: Whatsapp

Saorise Ronan Filmi | 2017 yılındaki Uğur Böceği filmindeki performansıyla göz dolduran Saorise Ronan, etkili oyunculuklarına hız kesmeden devam ediyor. Bu film içerisinde de etkili bir konumda yer alarak, kendini geliştirdiğini bir kez daha sinema severlere göstermeyi başarıyor. Film izle  gerek sanatsal gerekse de izlenilebilirlik açısından herkesi tatmin eden yapımlar olarak ön plana çıkıyor. Kendisi genel olarak projelerde seçici davrandığını göstermekte ve piyasa filmlerinde yer almamak adına da titiz bir çalışmayı ortaya koyduğunu da gösterebiliyor. Greta Gerwig ile beraber çalışarak, bu tipteki projelerine devam ettiğini Küçük Kadınlar ile de ortaya koyabiliyor.

2017 yılındaki Uğur Böceği filmindeki performansıyla göz dolduran Saorise Ronan, etkili oyunculuklarına hız kesmeden devam ediyor. Bu film içerisinde de etkili bir konumda yer alarak, kendini geliştirdiğini bir kez daha sinema severlere göstermeyi başarıyor. Film izle  gerek sanatsal gerekse de izlenilebilirlik açısından herkesi tatmin eden yapımlar olarak ön plana çıkıyor. Kendisi genel olarak projelerde seçici davrandığını göstermekte ve piyasa filmlerinde yer almamak adına da titiz bir çalışmayı ortaya koyduğunu da gösterebiliyor. Greta Gerwig ile beraber çalışarak, bu tipteki projelerine devam ettiğini Küçük Kadınlar ile de ortaya koyabiliyor.

Küçük Kadınlar adlı film içerisinde Greta Gerwig’in aynı tür bir seçeneği ortaya koyduğu da gösterebiliyor. Bu yönde ana karakterlere odaklanmasıyla beraber hikayenin belirgin bir biçimde işlendiği görülebiliyor. 2021 filmleri  içerisinde kendini son olarak gösteren bu yapım, aynı zamanda da daha da dinamik haliyle göz dolduran bir konumda da yer alabiliyor. Saorise Ronan’ın canlandırdığı Jo karakterinin içinde yaşadığı olayları da ele almakta ve kardeşlerinin mücadelesini de kapsamaktadır. Karakterin zihninde yaşanan gelişmelerle olay örgüsünün bir arada ilerlemesi de sinema severlerin ilgisini çekebilecek geçişler olarak tabir edilebiliyor. Kurgusal anlamda mükemmel bir bütünlüğün ortaya konulması aşamasında da ne kadar ideal bir yapım olduğunu da gösterebiliyor.

Greta Gerwig tarafından uyarlanan ve ikinci sinema projesi olarak öne çıkan Küçük Kadınlar, klasik eserden biraz daha farklı olarak ön planda varlık gösteren komedi filmleri arasında yer almayı başarabiliyor. Sosyal ve toplumsal olayları da ele alarak, kızların toplum içerisindeki yerini de gündeme getiren bir proje biçiminde adından söz ettiriyor. Bu yapım kapsamında ilgi çeken durumlar görülebilecek ve her bir film izleyicisinin dikkatlini çekebilecek bir yapım olmasını da sağlayacaktır. Bu uyarlamanın günümüz şartlarına göre ele alındığı başarılı bir proje olarak da kendini gösterebilecektir. Karakterlerin ve ortamın en iyi şekilde işlendiği bir yapım olarak kendini gösterebilmekle beraber, her bir kullanıcıyı da memnun edebilecek türde yer alacaktır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.