Tesettür Abiye Modellerinde Nelere Dikkat Edilmeli

0 4

Tesettürlü kadınlar abiye giyemez diye bir kaide yok. Elbette tesettürlü hanımlar da özel günlerinde abiye giyecektir. Fakat bir dezavantajları var.

Tesettürlü hanımlar için abiye bulmak biraz zor bir durum olabilir. Zevklerine uygun olarak tasarlanmayan Tesettür Abiye Modelleri biraz canınızı sıkabilir.

Seçeceğiniz abiye modeliyle kendinizi çok şık bir hale de getirebilirsiniz, berbat bir hale de getirebilirsiniz.

Hiç tereddüt etmeyin. Bugün biz sizler için Tesettür Abiye Modelleri konusunda araştırma yaptık. Okumaya devam edin.

de getirebilirsiniz, berbat bir hale de getirebilirsiniz. Tesettürlü hanımlar özellikle abiye seçimi yaparken, eşarp seçimini de abiyesine uygun olarak yapmadığı takdirde bir bütünleşme sağlayamayabilir.

Tesettürlü abiyeyi doğru kombinlemenin de dışındaki mesele de hanımların vücut tipine uygun olan elbiseleri seçmesidir. Çünkü bir elbisenin güzelliğini onu giyen kişiye uyup uymamasıyla doğru orantılıdır.

Bildiğiniz üzere tesettürlü olmak, vücut hatlarını çok fazla belli etmeyen elbise giymekten başlar.

Kilolu olan kadınlar vücuda oturmayan daha sade elbiseler tercih etmelidir. Zayıf tesettürlü hanımlar ise daha pullu, payetli ve hareketli elbiseler tercih edebilir.

Biraz Geniş Abiyeler Seçin

Bildiğiniz üzere tesettürlü olmak, vücut hatlarını çok fazla belli etmeyen elbise giymekten başlar. Eğer siz hem tesettürlüyüm ama vücuduma oturan dar bir abiye giyeceğim diyorsanız size yakışmayacağını bildirmek isterim.

Eğer armut vücut tipine sahipseniz üstü dar alt tarafı biraz geniş gelen abiyeler seçebilirsiniz.

Son zamanların modası olan biraz daha salaş, geniş abiyeler sizin güzelliğinize güzellik katabilir. Tabi abiye seçimi yaparken vücut tipinizi de dikkate almak önemli bir unsurdur.

Eğer armut vücut tipine sahipseniz üstü dar alt tarafı biraz geniş gelen abiyeler seçebilirsiniz.

BAKINIZ: Dantel Abiye Modelleri

Bir Cevap Yazın