Umut Oto Aksesuar Yedek Parça Bakım Servisi sahibi Kirami Elmalı Kimdir? Ne İşe Yapar?

Umut Oto Aksesuar Yedek Parça Bakım Servisi sahibi Kirami Elmalı Kimdir? Opel Chevrolet araçların tamir ve bakımında neden Umut Oto Servis? Kirami Elmalı, oto aksesuar yedek parça bakım servisi işine..

Umut Oto Aksesuar Yedek Parça Bakım Servisi sahibi Kirami Elmalı Kimdir? Ne İşe Yapar?
Son Güncelleme: Whatsapp

Umut Oto Aksesuar Yedek Parça Bakım Servisi sahibi Kirami Elmalı Kimdir? Opel Chevrolet araçların tamir ve bakımında neden Umut Oto Servis?

Kirami Elmalı, oto aksesuar yedek parça bakım servisi işine resmi anlamda 2016 yılında başlamıştır. Opel Chevrolet araçlarının Türkiye piyasasındaki eksikleri konumu araçların bunu hak etmediği düşüncesi ve Elmalı’nın bu araçlara olan ilgisi ve sevgisi sebebi ile onu bu alana yöneltti.

Kirami Elmalı’ya Göre Umut Oto Aksesuar Yedek Parça Bakım Servisi Vizyon&Misyonu

umut-oto-aksesuar-yedek-parca-kirami-elmali

Kirami Elmalı, oto aksesuar ve yedek parça konusunda her ne kadar yola İstanbul’da çıkmış olsa da zamanla iş hakimiyetini tüm Türkiye olmak üzere geliştirmiştir. Bu bağlamda şirketin vizyon ve misyonunda şu kriterler önemli esas alınmıştır:

  • Her yaptığı işi en güzel ve en sağlam şekilde teslim etmek…
  • Hizmet kalite anlayışını; önce firma ekibine sonra müşteriler dahil tüm herkese anlatabilmek…
  • Türkiye’de Opel Chevrolet yedek parça denince akla gelen ilk isim ilk firma olmak…
  • Marka model fark etmeksizin hangi araç kullanılırsa kullanılsın araç ile ilgili ihtiyaçları, o araçla ilgili çalışan firmalarla iletişime geçerek gidermelerini sağlamak..
  • Marka bazlı çalışan; ister aksesuar ister yedek parça ister servis… Hizmet türü fark etmeden sadece marka bazlı çalışan firmalardan seçim yapmalarını, karışık diye tabir edilen firmalarda ürün çözümü aramamalarını tavsiye ederiz.
  • “Sorunlu araç yoktur bakımsız yanlış müdahale edilmiş araç vardır” ilkesi ile Chevrolet araçlarla ilgili tüm sorunları ortadan kaldırmayı sağlamak…

Tüm bu sayılan ilkeler ile 2016 dan bu yana Elmalı, piyasada ciddi bir müşteri potansiyeli ve memnuniyeti kazanmıştır. Bu noktada %100 müşteri memnuniyeti ile sonuçlanan işlere imza atmıştır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.