featured

Ünlüler Dünyasının Unutulan Evlilikleri Sizi Çok Şaşırtacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlüler dünyasının unutulan evlilikleri sizi hayrete düşürebilir! Magazin dünyası birçok ünlünün evliliği ve boşanması ile çalkalanıyor. Bazı evlilikler var ki duyunca “aa bunlar evlenmiş mi” diyeceğiniz evliliklerdir. Ünlülerin unutulan evlilikleri çok kısa sürmesinden veya göz önünde yaşanmadığından hafızalardan silinip gitmiştir. Bu yazıyla birlikte hafızalarınızı tazeliyoruz ve ünlüler dünyasının unutulan evlilikleri listesi ile her şeyi önünüze seriyoruz.

Ünlülerin tüm hayatları gibi evlilikleri de magazin gündeminin ilgilendiği konulardandır. Kim, kiminle, nerede evlenmiş sorusu tanıdığımız her ünlü için en çok merak ettiklerimizdendir. Ünlüler dünyasının bazı evlilikleri aklımıza kazınsa da bir kısmı unutulup gitmektedir. İz bırakamayan, unutulup giden bu evlilikleri hep birlikte hatırlayalım!

Ünlüler Dünyasının Unutulan Evlilikleri!

2/20

Aslı Enver ve Birkan Sokullu

Aslı Enver ve Birkan Sokullu

Güzel oyuncu Aslı Enver’in daha önce evlendiğini bile bilmeyen çok kişi vardır. Henüz kariyer hayatının başında birlikte olan Aslı Enver ve Birkan Sokullu 2012 yılında evlendiler.

3 yıl sonra avukatı aracılığı ile açıklama yapan Enver 2015 yılında Birkan Sokullu’dan ayrıldığını duyurdu. Geçirdiği evlilikten daha çok Murat Boz ile olan ilişkisinin duyulduğu güzel oyuncu, eski sevgilisi Murat Boz ile hala magazin gündeminde sık sık anılıyor.

3/20

Ebru Şallı ve Ozan Orhon

Ebru Şallı ve Ozan Orhon

Evlilik fotoğrafları olmasa kimsenin aklına bile gelmeyecek Ebru Şallı ve Ozan Orhon çifti unutulan evlilikler listesinin enlerinden biridir. 1997 yılında evlenen çift 1998 yılında ayrılmıştır.

4/20

İlker İnanoğlu ve Yeşim Salkım

İlker İnanoğlu ve Yeşim Salkım

Ünlü oyuncu İlker İnanoğlu ve sevilen şarkıcı Yeşim Salkım da unutulup giden evliliklerden birine imza atmıştır. 5 evlilik geçirdiği bilinen Yeşim Salkım, 4. evliliğini 2006 yılında İlker İnanoğlu ile yapmıştır. 1 sene evli kalan çift 2007 yılında ayrıldı. Çok kısa süren bu evlilik çok çabuk unutulup gitti.

5/20

Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu

Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu

Murat Boz’un bir evlilik yaşadığı bile hafızaları baya zorlayan bir konudur. 2008 yılında evlenen Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu 2012 yılında ayrılmıştı. Medyadan uzak yaşanan bu ilişkinin ayrıntıları da medyadan saklandığı için unutulup giden evlilikler arasına girmiştir.

6/20

Burak Sergen ve Pamela Spence

Burak Sergen ve Pamela Spence

Çoğu kişinin ilk defa burada duyacağı çift Burak Sergen ve Pamela çok kısa süren bir evlilik yaşamıştı. Pamela’nın itiraf ettiği bu evlilik Pamela henüz 19 yaşındayken olmuştu. Çukur izleyicileri bu unutulan evliliğe çok şaşıracak!

7/20

İsmail Hacıoğlu ve Vildan Atasever

İsmail Hacıoğlu ve Vildan Atasever

Duyduğunuzda dizi aşkıymış gibi gelen İsmail Hacıoğlu ve Vildan Atasever çiftinin evlilikleri 2010 yılında başladı. 4,5 yıl evli kalan çift 2015 tarihinde anlaşmalı olarak boşandı. Ünlü çiftin çok kısa süreli bir evlilikleri olmasa da unutulan evlilikler arasına girmiştir.

8/20

Niran Ünsal ve Peker Açıkalın

Niran Ünsal ve Peker Açıkalın

Bu çiftin ismini yan yana görenler acaba neden yan yana yazıldı diye bile düşünebilir. Niran Ünsal ve Peker Açıkalın 1999 yılında evlenmiş ve 2001 yılında ayrılmıştı. Mahkeme koridorlarında bile bir araya gelmek istemeyen çiftin evliliği unutulanlar listesine yazılmıştır.

9/20

Sertab Erener ve Levent Yüksel

Sertab Erener ve Levent Yüksel

Sertab Erener ve Levent Yüksel evliliği de unutulan evlilikler arasına girmiştir. Az konuşulan evlilik 1990 yılında başladı. 1996 yılında ayrılan çift ayrıldıktan sonra da isimleri hiç yan yana gelmedi. Evliliklerinin çok özel olduğunu söyleyen Erener, “Levent hep özeldi, ayrı bir yeri vardı” diye duygularını dile getirmişti.

10/20

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman

Yok artık dedirtecek Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman evliliği en çok şaşıracaklarınızdan olabilir. 2015 yılında evlenen çift evlenmeden önce 3 yıl aşk yaşamıştı. Evlendikten sonra büyüsü bozulan aşk 8 ay sürmüş ve 2016 yılında ayrılmışlardı.

11/20

Ceyda Düvenci ve Kaan Girgin

Ceyda Düvenci ve Kaan Girgin

3 evlilik yaşayan Ceyda Düvenci’nin Kaan Girgin’den sonraki evliliklerinden çocukları olduğu için daha çok bilinmektedir. Kaan Girgin ile Ceyda Düvenci 2000 yılında evlenip 2002 yılında ayrılmışlardır. Evlendiklerini duyunca şaşırabilirsiniz

12/20

Seda Sayan ve Onur Şan

Seda Sayan ve Onur Şan

Çok kısa süren Seda Sayan ve Onur Şan evliliği aralarındaki yaş farkından dolayı çok konuşulmasaydı unutulan listesine girebilirdi. Yine de kısa süren bu evliliği unutmuş olanlar olabilir.

13/20

Kerem Kupacı ve Aslıhan Gürbüz

Kerem Kupacı ve Aslıhan Gürbüz

Az kişi tarafından anımsanacak çift Kerem Kupacı ve Aslıhan Gürbüz 2011 yılında evlenmiş 2014 yılında ayrılmıştır.

14/20

Burçin Terzioğlu ve Murat Yıldırım

Burçin Terzioğlu ve Murat Yıldırım

Poyraz Karayel’in unutulmaz oyuncusu Burçin Terzioğlu’nun Murat Yıldırım ile evlilik yaşadığını biliyor muydunuz? Adeta hafızalardan silinmiş olan çift 2008 yılında evlendi ve 2014 yılında ayrıldı. Ayrılıkları akıllarda kalsa da evlilikleri unutulanlardan oldu.

15/20

Okan Bayülgen ve Zeyno Günenç

Okan Bayülgen ve Zeyno Günenç

Ünlülerin unutulan evlilikleri içinde Okan Bayülgen ve Zeyno Günenç çiftini unutmamak gerekir. 1996 yılında evlenen çift 1998 yılında bitmiştir. Kısa süre birlikte oldukları için unutulanlar arasına girmişlerdir.

16/20

Alican Yücesoy ve Melisa Sözen

Alican Yücesoy ve Melisa Sözen

İki başarılı oyuncu Alican Yücesoy ve Melisa Sözen çok kısa süren evlilikleriyle unutulanlar listesine girdi. 2013 yılında evlenen çift nikah masasına oturduktan 5 ay sonra ayrıldı.

17/20

Kerem Alışık ve Sibel Turnagöl

Kerem Alışık ve Sibel Turnagöl

16 yaşında mankenlik hayatına başlayan Sibel Turnagöl 1988 yılında Kerem Alışık ile evlilik yaşamıştır. 1992 yılında ayrılan çiftin Sadri Alışık adında çocuğu olmuştur. Kerem Alışık babası unutulmaz Yeşilçam oyuncusu Sadri Alışık’ın adını çocuğunda yaşatmıştır.

18/20

Şebnem Gürsoy ve Altan Erkekli

Şebnem Gürsoy ve Altan Erkekli

Oyuncu Şebnem Gürsoy ve Altan Erkekli de kısa evlilikleri ile hiç duymadıklarınızdan biri olabilir. 1987 yılında evlenen oyuncu çift 1991 yılında ayrılmıştır.

19/20

Melek Baykal ve Zafer Ergin

Melek Baykal ve Zafer Ergin

Yok artık diyeceğiniz bir evlilikte Melek Baykal ve Zafer Ergin evliliğidir. 1975 yılında evlenen çift 1979 yılında ayrılmıştır. Melek Baykal verdiği bir röportajda Zafer ile evliyken çocuk sahibi olmak istedim ama o istemedi demişti.

20/20

Münir Özkul ve Suna Selen

Münir Özkul ve Suna Selen

Rol arkadaşları olan Münir Özkul ve Suna Selen’in evliliği de unutulup gidenler arasına girmiştir. 6 yıl evli kalan çiftin Güner Özkul adında bir çocukları olmuştur. Yakın zamanda kaybettiğimiz Münir Özkul vefat ettikten sonra eski eşi Suna Selen “Dünyanın en iyi insanıydı, ondan çok şey öğrendim” dedi.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

OKU Haber Dergi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!