Vücut Tipine Uygun Kıyafet Nasıl Seçilir?

0 0

Geleneksel güzellik algısının çok değiştiği bir zamanda yaşamaktasınız. Güzel bir kızın sembolü ince ve zarif olmaktır. Kendi vücut şeklinize uygun ve doğru kıyafetleri seçmelisiniz. Muhtemelen,farklı vücut tiplerine ve farklı boyutlara sahip vücut hatları bulunmaktadır. Sizlerde vücut şeklinize uygun kesimleri seçebilir ve bundan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Kendi vücut hatlarınızı ve kıyafetinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bir çok vücut şekli bulunmaktadır. Bu vücut şekillerinin ve uygun kıyafetler sizler için sunulmaktadır.

nasıl giyinmelidir? Vücudunuzu, düz çizgilere sahip olan, ancak sıkı olmayan giysiler giyerek daha ince yapabilirsiniz. İpek ve pamuk tarzı kıyafetler seçiminiz için uygun olmaktadır. Güçlü yönlerinizi vurgulayan bacaklarınız görünümünüze çekicilik katmaktadır. Üst giyim olarak kendinizi bluz ve V şeklinde oval bir yaka ile tamamlayabilirsiniz.

Vücut Tipine Uygun Kıyafet Nasıl Seçilir? | Geleneksel güzellik algısının çok değiştiği bir zamanda yaşamaktasınız. Güzel bir kızın sembolü ince ve zarif olmaktır. Kendi vücut şeklinize uygun ve doğru kıyafetleri seçmelisiniz. Muhtemelen,farklı vücut tiplerine ve farklı boyutlara sahip vücut hatları bulunmaktadır. Sizlerde vücut şeklinize uygun kesimleri seçebilir ve bundan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Kendi vücut hatlarınızı ve kıyafetinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bir çok vücut şekli bulunmaktadır. Bu vücut şekillerinin ve uygun kıyafetler sizler için sunulmaktadır.

Armut Figürü

Armut şekilli kadın figürü, kalçaların omuzlardan daha geniş olması ile karakterizedir. Armut şekilli kadınların genellikle daha büyük bir kalçaları bulunmaktadır. Bu tarzda bulunan kadınların giyimleri farklılık göstermektedir. Böyle bir vücut şekli olması durumunda omuz

lar ve kalçalar arasında bir denge kurmak zorundasınız. Omuzlarınızı serbest bırakabilir ve güzel bir takı takabilirsiniz. İyi bir kıyafet çözümü için bir panço veya fular giyebilirsiniz. Kalçalarınızı da vurgulayabilirsiniz, ancak bu durumda vücudun geri kalanı formda tutmalısınız.

Üçgen Ve Dikdörtgen Vücutlar

Üçgen vücutlu kadınlar oldukça atletik yapılı ve geniş omuzlara, dar kalçalara ve ince bacaklara sahip olmaktadır. Üçgen vücutlu kadınlar armut figüründe olduğu gibi, kıyafette denge bulmak sağlamalıdır. Bu nedenle, üçgeni olan bir kadın daha geniş etekler ve belde biten elbiseler giymelidir.

Dikkatini geniş omuzlardan vücudun diğer kısımlarına kaydırmalıdır. Dikdörtgen vücut tipi, kalça ve omuzların aynı genişlikte olması ile karakterize edilmektedir. Ayrıca, bel oldukça dar olmaktadır. Dikdörtgen vücutlu kadınlar omuzlarınızı genişletmemeye dikkat etmelidir. Vücudunuza giydiğiniz giysinizin, bel kısmına kemer gibi bir aksesuar ile vurgulama yaparak şekillendirmelisiniz.

Bir Cevap Yazın