Yargıtay Kadir Şeker İçin Verilen Cezayı Bozdu

Konya’da bir çiftin kavga ettiğini gören ve ayırmak isteyen Kadir Şeker, Özgür Duran’ın ölümüne sebep olduğu gerekçesi ile tutuklanmıştı. Bu gerekçe ile Kadir Şeker 12 yıl 6 ay hapis cezasına..

Yargıtay Kadir Şeker İçin Verilen Cezayı Bozdu
Son Güncelleme: Whatsapp

Konya’da bir çiftin kavga ettiğini gören ve ayırmak isteyen Kadir Şeker, Özgür Duran’ın ölümüne sebep olduğu gerekçesi ile tutuklanmıştı. Bu gerekçe ile Kadir Şeker 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Alınan bu ceza Yargıtay tarafından bozuldu.

‘’Kadir Şeker’in Tahliye Yolu Açıldı’’

Yargıtay Kadir Şeker İçin Verilen Cezayı Bozdu
Yargıtay Kadir Şeker İçin Verilen Cezayı Bozdu

Kadir Şeker Konya’da sevgilisini dövdüğünü düşündüğü kişiyi engellemek isterken onun ölümüne sebep olmuş ve 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Verilen bu hapis cezası Yargıtay’dan döndü ve daha fazla ceza indirimi yapılması gerektiği vurgulandı.

İlk olarak 15 yıl hapis cezasına çarptırılan Kadir Şeker’in cezası 12 yıl 6 aya düşürülmüştü. Kadir Şeker’in avukatının talebi doğrultusunda yeniden incelenen ceza, Yargıtay tarafından bozuldu. Kadir Şeker’in avukatı açıklamasında şu sözlere yer verdi;

‘’Müvekkilimiz Kadir Şeker’in aleyhine alınmış olan karar, taleplerimiz doğrultusunda Yargıtay 1. Ceza Dairesi tarafından bozulmuştur. Dosya şimdi Konya’ya gönderilecektir. Artık Kadir Şeker’in tahliye yolu açılmıştır.’’

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.