Amerikayı Tehdit Eden Bir Yaratık Türü: Dogman

Amerika Birleşik Devletlerinde çekilen görüntüler herkesi şok etti. Görüntülerde yarı insan yarı köpek görünümüne sahip bir yaratık tespit edildi: Dogman Dogman olarak isimlendirilen bu tuhaf yaratığın pek çok evcil hayvanın..

Amerikayı Tehdit Eden Bir Yaratık Türü: Dogman
Son Güncelleme: Whatsapp

Amerika Birleşik Devletlerinde çekilen görüntüler herkesi şok etti. Görüntülerde yarı insan yarı köpek görünümüne sahip bir yaratık tespit edildi: Dogman

Dogman olarak isimlendirilen bu tuhaf yaratığın pek çok evcil hayvanın ölümüne sebep olduğu da ortaya çıktı. Yapılan açıklamalar sonucunda yaratığa ülkenin pek çok yerinde rastlandığı da belirtildi. İki ayağı üzerinde durabilen bu devasa yaratığın kurt adam yapısına sahip olduğu düşünülüyor.

Daha Önce Rastlanmamış Bir Tür

Dogman, ortaya çıktığı bölgelerde pek çok evcil hayvanın ölümüne sebep olmuş ve bulunduğu yerdeki canlıların hayatına büyük bir tehdit oluşturuyor. İki ayağının üzerinde durabildiği de ortaya çıkan bu yaratığın boyu 2 metreyi aşabiliyor. Daha önce hiçbir şekilde eşi ve benzerine rastlanmamış olan bu canlı türü, Amerika’da büyük bir panik dalgası yarattı.

Yarı insan yarı köpek olarak nitelendirilen bu tuhaf yaratık ulumaya benzer bir ses çıkartabiliyor. Kilosunun da yaklaşık olarak 180 kilogram olduğu ortaya atılan Dogman, biyolojik canlı türü verileri arasında da yer almıyor. Ohio’da çekildiği iddia edilen görüntülerde ormanlık bir alanda iki ayağı üzerinde dikilen tuhaf yaratık net bir şekilde görülebiliyor. Görüntülerin yayınlanmasının ardından ülkenin başka bölgelerinden de bu tuhaf yaratığa rastlandığı haberleri gelmekte. Alınan bilgiler dahilinde yaratığın Amerika’nın hemen hemen her bölgesinde bulunabileceği de iddia ediliyor.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.