İnsanlığın Sadece Yüzde 1’inde Görülen Benzersiz Özellikler!

0 0

İnsanlığın Sadece Yüzde 1'inde Görülen Benzersiz Özellikler! | Dünya da ortalama 8 milyar insan yaşadığını varsayalım. Bu kadar fazla insanın her birinin ayrı ayrı özellikler taşıması mümkün mü? Elbette mümkün! Herkesin birbirinden çok daha farklı olduğu su götürmez bir gerçek. Her ne kadar birbirimizden farklı olsak da aynı olan yönlerimizde var. Ellerimiz, ayaklarımız, kollarımız... Bunlar yaradılışta ki benzer özelliklerimiz. Her ne kadar farklı olsak da bir yerde elbette ki benziyoruz. 

Dünya da ortalama 8 milyar insan yaşadığını varsayalım. Bu kadar fazla insanın her birinin ayrı ayrı özellikler taşıması mümkün mü? Elbette mümkün! Herkesin birbirinden çok daha farklı olduğu su götürmez bir gerçek. Her ne kadar birbirimizden farklı olsak da aynı olan yönlerimizde var. Ellerimiz, ayaklarımız, kollarımız… Bunlar yaradılışta ki benzer özelliklerimiz. Her ne kadar farklı olsak da bir yerde elbette ki benziyoruz. 

İzleyeceğiniz videoda ki insanlar hiç kimseye benzemiyor! Hepsinin öyle özellikleri var ki bu özellikleri daha önce kimsede görmediğinize eminiz! Hatta bu videoyu izlerken “genetiği değiştirilmiş insan” demeniz bile olası. Haydi, buyurun videoya!

Bir Cevap Yazın