Masterchef Tunahan En İyi Laf Sokmalar | TV de En iyi laf sokmalar Listesinde 2021’in En başarılı ismi Tunahan Ak Seçildi!

Laf sokmalar komik de olsa ağır da olsa her daim herkese lazım olur. Tabi genelde karşı tarafı savunmasız bırakacak kadar da güçlü bir savunma aracı olabilmektedir. Kinayeli laf sokmalar karşı..

Masterchef Tunahan En İyi Laf Sokmalar | TV de En iyi laf sokmalar Listesinde 2021’in En başarılı ismi Tunahan Ak Seçildi!
Son Güncelleme: Whatsapp

Laf sokmalar komik de olsa ağır da olsa her daim herkese lazım olur. Tabi genelde karşı tarafı savunmasız bırakacak kadar da güçlü bir savunma aracı olabilmektedir.

Kinayeli laf sokmalar karşı tarafı alt etmenin en zekice yoludur. Hatta kişi mat olduğunu çok sonra fark eder. Gerçi anında fark etse de bu lafa cevap verebilecek kapasite o anda devre dışı kalmıştır.

Masterchef Tunahan En İyi Laf Sokmalar | TV de En iyi laf sokmalar Listesinde 2021’in En başarılı ismi Tunahan Ak Seçildi! | https://www.youtube.com/watch?v=WwW5baOMRxg

İşte laf sokmalar arkadaşa ders vermeler yargı dağıtmalar denilince akla son dönemlerin ünlü ismi Tunahan Ak gelmektedir. Bunun en önemli sebebi Masterchef Türkiye Tunahan’ın neredeyse her bölümde laf sokmalar kısa kısa kinayeli sözleri ile güne damga vurması olmuştur.

Masterchef Türkiye’den elenen Tunahan Ak sosyal medyadaki geniş takipçi kitlesi ile en çok izlenen videolara sahiptir. Tabi videolarının çok izlenmesindeki en önemli sebeplerden birisi de cümle aleme laf nasıl sokulur dersi vermesidir…

Tunahan Ak’ın En iyi Laf Sokmaları!

Masterchef Türkiye’de yarışan en genç isim olarak karşımıza çıkan Tunahan ak ilk başlarda laf sokmalar komik sözler ile dikkatleri üzerine çekmişti. Ama zamanla adeta bir yargı dağıtma makinesi gibi tam da yerinde laf sokmalar kısa nasihatler ile en çok konuşulan isim olmuştur.

İşte Tunahan Ak’tan en çok izlenen laf sokmalar video serisi ve laf sokucu sözler !

1- Arkadaşa En İyi Laf Sokmalar Tunahan’dan!

https://www.youtube.com/watch?v=yiFSOLH5vhQ

Masterchef Kırmızı Takım yarışmacıları arasında geçen muhabbetlerde laf sokmaları ile meşhur yarışması Tunahan’ın en çok konuşulan videoları!

2- Laf Sokmalar Sözler ve İmalar Ustası Z Kuşağı Temsilcisi Tunahan’dan!

19 yaşında olan Tunahan Ak, Z kuşağının TV ekranlarında görülen en renkli ismi oldu. Arkadaşa laf sokmalar konusunda da usta olan yarışmacının Masterchef Fikret ile olan konuşmasındaki kapak sözleri!

3- Ağır Laf Sokmalar ile Yargı Machine Tunahan!

Laf sokma konusunda dozu arttıran Tunahan Ak yargı dağıtıyor!

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.