featured

Sihirli Annem Oyuncuları Şimdi Ne Yapıyor | Sihirli Annem Oyuncuları Gerçek İsimleri Nedir?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sihirli annem oyuncuları dizinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen halen merak edilen kişiler arasında bulunuyor. 2003 yılında ilk kez yayınlanan Sihirli annem yaklaşık 9 sezon sürmüştü. Deyim yerindeyse hepimiz bu dizi ile birlikte büyüdük. 2012 yılında yayın hayatına son veren dizi, uzun yıllarda gündüz kuşağının en çok izlenen dizileri arasında yer almaya devam etti. Özellikle oyuncuların birbirine olan tutkunluğu ve senelerce süren arkadaşları, bu diziye olan inancımızın ve sevgimizin katlanarak artmasını sağladı. Şimdilerde ise Sihirli annem oyuncuları dizilerde ve sosyal medya üzerinde sıkça görüyoruz.

Sihirli Annem Oyuncuları | Sihirli Annem Oyuncuların Şimdiki Halleri Nasıl?

Sihirli annem oyuncuları denildiğinde dizi sektöründe ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Dostlukları ile takdir toplayan oyuncuların büyük bir kısmı halen görüşüyor. Geçtiğimiz sene Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa’nın da bu diziyi çok sevmesi üzerine Exxen platformu üzerinde yeni bir Sihirli annem tasarlandı. Ancak bu dizi eski projenin yerini tutmadı.

Günümüzde halen Sihirli annem Kanal d gündüz kuşağında sabah saatleri içerisinde yayınlanmaya devam ediyor. Peki Sihirli Annem oyuncuları şimdilerde ne yapıyor? Hangisi kariyerinde yükselirken, hangisi dizi sektöründe sönük kalarak unutulmaya yüz tuttu?  Gelin, merak ettiğiniz tüm konuları teker teker yanıtlamaya devam edelim. Sevilen bir diğer dizi Pis yedili oyuncuları şimdiki halleri için tıklayınız.

1- Sihirli Annem Oyuncuları Periliçe Kimdir? Ayşen İnci Şimdi Nerede Ne Yapıyor?

Sihirli annem oyuncuları Periliçe kimdir? Sihirli annem dizisinin Periliçe’sini Ayşen İnci oynuyordu. Perilerin başı olarak bilinen Periliçe, perilerin başı ne konuda sıkışırsa sıkışsın çözümlüyordu.

Bu dizi öncesinde de dizi sektöründe belirli bir kariyere sahip oyuncu; Emret komutanım, O şimdi mahkum, Kavak yelleri, Böyle bitmesin, Doktorlar gibi önemli projelerde yer almıştı. 2013 yılı sonrasında dinlenme kararı alan Ayşen İnci’yi bir daha uzun soluklu bir projede ne yazık ki göremedik. 66 yaşındaki oyuncu şimdi emekliliğin tadını çıkarıyor.

2- Sihirli Annem deki Perihan Kimdir?

Sihirli Annem deki Perihan kimdir? Sihirli Annem oyuncuları arasında yer alan Perihan ablasını hangimiz sevmezdik ki? Dudu peri ile daima atışma içerisinde olan Perihan Peri, yumuşacık kalbi ile perilerin her derdine koşar yetişirdi. Bu yüzden sevmeyeni yoktu. Perihan karakterine hayat veren Gül Onat, aslında tanınan ve bilinen bir oyuncuydu.

Sevda çiçeği, Adanalı, Yer gök aşk, Kaderimin yazıldığı gün, Hangimiz sevmedik gibi dizilerde rol alan oyuncu şimdilerde herhangi bir dizi projesinde yer almıyor. Sihirli Annem oyuncuları arasında yer alan ve şimdilerde emekliliğin tadını çıkaran oyuncuyu, bir daha bir projede görüp göremeyeceğimiz meçhul!

3- Sihirli Annem Dudu Peri Hangi Dizide Oynuyor?

Sihirli annem oyuncuların gerçek isimleri nelerdir? Dudu peri olarak tanıdığımız Nevra Serezli, hepimizin kalbini kazanan oyunculardan biri olmuştu. Dudu peri her ne kadar kızlarının eşlerini onaylamasa da ve zaman zaman kötülükler yapsa da son derece renkli bir karakterdi. 73 yaşındaki usta oyuncu daha sonra Salih kuşu, Bebek işi, Kocan kadar konuş, Git başımdan, İşte bu benim masalım gibi projelerde yer aldı.

Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan Dudu perinin kızdığı için köpeğe çevirdiği Taci adında birde köpeği bulunuyordu. Bu köpeğin seslendirmesini ise eşi Metin Serezli yapıyordu. Sihirli annem oyuncuları arasında sayılan Metin Serezli ise proje bittikten bir yıl sonra ne yazık ki yaşamını yitirdi.

4- Sihirli Annem Betüş Peri Kimdir? İnci Türkay Hangi Dizilerde Oynadı?

Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan İnci Türkay ise, Betüş peri karakterine hayat veriyordu. Güzel kalbi ile daima iyilerin savunucusu olan Betüş, hepimizin olmak istediği kişiydi resmen. Sadece kalbi güzel olduğu için Sadık karakteri ile evlenen güzeller güzeli Betüş peri, yalnızca çocukların değil bizimde gönlümüzü kısa zamanda fethetti.

Sihirli annem oyuncuları arasında bulunan İnci Türkay bu proje sonrasında yine bir çocuk dizisi olan Köstebekgiller’de oynadı. Şimdilerde herhangi bir projede yer almayan Türkay, herhangi bir projede yer almak istemediğini ifade ediyor.

5- Sihirli Annem Sadık Şahap Sayılgan Oyunculuğu Bıraktı mı?

Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan Şahap Sayılgan ise Sadık karakterindeydi. Olan bitenden habersiz Sadık, iyi kalpliliği ve Betüş’e olan ucu bucağı olmayan aşkı ile biliniyordu.

Bizim evin halleri ve Ferhunde hanımlar dizileri ile tanınan Şahap Sayılgan sonrasında, Sihirli annemde rol almıştı. Sevilen oyuncu bu dizi ile oyunculuk kariyerini tamamen sonlandırdı. Şimdilerde, eşi ve çocukları ile emekliliğin tadını çıkarıyor desek yalan olmaz.

6- Sihirli Annem Suzan Kimdir?

Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan Suzan karakterini bilmeyeniniz yoktu. Bizi sinir küpü yapan Suzan Avni’ye asla inanmıyor, ona yapmadığını bırakmıyordu. Bu karakteri canlandıran Zuhal Topal, zaten öncesinde de birçok dizi film projesinde yer almıştı.

Sihirli annem oyuncuları yaşları bakımından en büyüklerden biri ola Zuhal Topal’ın dizileri arasında Avrupa Yakası, Selena ve Geniş aile projeleri yer alıyor. Bu diziler sonrasında oyunculuğu bırakan Topal, sunuculuğa yöneldi. Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan Zuhal Topal, şimdilerde gündüz kuşağında bulunan bir yemek programının sunuculuğunu üstleniyor.

7- Sihirli Annem Oyuncuları Avni Şimdi Nerelerde?

Sihirli annem oyuncuları arasında sırada Avni karakteri var. Aptallığı ile tanınan Avni, perilerin varlığını ilk fark edecek kadar akıllıydı. Ancak bu bilgiyi kime söylerse söylesin asla inandıramadı.

Bu nedenle, bir ispat bulabilmek için perilerle kafayı bozdu desek yalan söylemiş olmayız. Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan Suat Sungur bu proje sonrası Akasya durağı ve Umutsuz ev kadınları gibi projelerde yer aldı. Şimdilerde ise herhangi bir projede yer almıyor.

8- Sihirli Annem Firuze Hangi Dizide Oynadı?

Sihirli annem oyuncuları isimleri neler konusunda araştırma yapılan bir diğer isim ise Firuze’ydi. Evin hizmetçisi olan Firuze, zaman zaman perileri yakalasa da bir büyü ile yeniden hepsini unutuyordu. Temizlik yaparken söylediği şarkılar ise hepimizi gülmekten kırıp geçiriyordu.

Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan ve Firuze karakterine hayat veren Süeda Çil Selena, Hepsi 1, Benim annem bir melek ve Mayıs kraliçesi gibi dizilerde yer aldı. Şu sıralar herhangi bir dizide yer almayan oyuncuyu, yeni projelerde görebilmeyi umuyoruz.

9- Sihirli Annem’in Cem’i Şimdi Ne Yapıyor?

Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan Buğra Özmüldür Cem karakterini canlandırıyordu. Tombul ve sevimli Cem, Tuğçe’ye olan aşkı ile hepimizin gönlünü kazanmıştı. Tuğçe’nin gözüne girebilmek için yapmadığı kalmayan Cem, sonunda bunu başararak bize ‘’Oh be’’ dedirtmişti.

Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan ve rolünü hakkıyla veren Özmüldür, yalnızca Adı Efsane adlı dizide kısa bir süre rol almıştı. Özmüldür şimdilerde tamamen eğitim hayatını devam ettirmeye yönelmiş durumda bulunuyor.

10- Sihirli Annem Ceren Gizem Güven Hangi Dizide Oynadı?

Sihirli annem oyuncuları Ceren karakterinin sahibesi ise Gizem Güven’dir. Sevimliliği ve güzelliği ile akıllarda yer eden Ceren ise, aslında hepimizin olmak istediği kızdı. Bu dönemin kız çocukları hep Ceren’e özenmiş, onun gibi güzel bir kız olmayı hayal etmişti. Bu dizi sonrası Selena’nın Leyla’sı olarak uzun süre seyrettiğimiz Güven daha sonra Ne Münasebet dizisinde yer aldı.

Daha çok film ve reklam projesinde yer aldığımız Güven şu an İnstagram hesabı üzerinden İnfluencer olarak görev alıyor. Caner Turp ile yakın zamanda evlenen oyuncu, mezun olduğu Endüstri ürünleri bölümüne uygun çalışma alanlarında yer almayı hedeflediğini söylüyor.

11- Sihirli Annem Çilek Gerçek Adı Nedir?

Sihirli annem oyuncuları Çilek büyüdü, serpildi ve güzeller güzeli bir kız oldu! Perilerin küçüğü ve en yaramazı olan Çilek bu aileye sonradan katılmıştı. Ancak sevimliliği ile çabucak aileye kabul edilmişti.

Zeynep Özkaya bu proje sonrasında herhangi bir projede yer almamayı tercih etti. Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan ve sonrasında tamamen eğitim hayatına odaklanan oyuncu, İTÜ Çevre mühendisliği bölümünden geçtiğimiz sene mezun oldu. Zeynep Özkaya hoşuna giden bir proje olması halinde, dizi sektöründe yeniden yer alabileceğinin sinyallerini veriyor.

12- Sihirli Annem Oyuncuları Toprak Kimdir Şimdi Ne Yapıyor?

Sihirli annem oyuncuları Toprak karakterine hayat veren oyuncu Jennifer Boyner’di. Eda ve Yavuz’un çocukları olan Toprak, yaramazlıkları yüzünden perilerin başına sürekli iş açıyordu. Sihirli annem oyuncuları içerisinde bulunan Boyner, daha sonra Hepsi 1 dizisinde rol almıştı.

Ancak sonrasında modellik alanına yönelme ihtiyacı duydu. Güzelliği sosyal medyada viral olan Boyner şimdilerde ünlü makyözlerin ve markaların tanıtımlarını yapıyor.

13- Sihirli Annem’in Tuğçe’sini Görenler Hayrete Düşüyor!

Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan Damla Ersubaşı, şu sıralar magazin gündemini sık sık yokluyor. Cem’in vazgeçemediği aşkı Tuğçe, sonunda Cem’e gönlünü kaptırmıştı. Sonrasında ise bize bu ikilinin sevimli ve eğlenceli aşkına tanık olmak kalmıştı. Bu proje sonrasında uzun süre sessizliğini koruyan oyuncu, bir dönem aşırı kiloları ile gündeme geldi.

Nikah fotoğraflarının paylaşıldığındaki kiloları hayrete düşüren Tuğçe, daha sonra evliliğindeki sansasyonları ile gündeme geldi. Kısa bir süre sonra boşanan ve midesine kelepçe taktırarak 70 kilo veren oyuncu, şimdilerde bir marka çıkardı. Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan Ersubaşı’nın 2 ve 4 yaşlarında iki kızı da bulunuyor.

14- Sihirli Annem Yavuz Kimdir? Hangi Dizide Oynuyor?

Sihirli annem oyuncuları arasındaki Jess Molho, Yavuz karakterine hayat veriyordu. Eda ile çılgın aşıklar olarak tanıdığımız Yavuz, o dönemde en yakışıklı bulduğumuz erkekler arasındaydı.

Bu dizi sonrasında oyunculuk kariyerini sonlandıran Molho, daha sonra sunuculuğa yöneldi. Şimdilerde ise TV8’de sunuculuk yapmaya devam ediyor.

15- Sihirli Annem Ceren’in Erkek Arkadaşı Kerem Hangi Dizilerde Oynadı?

Sihirli annem oyuncuları Kerem karakterine ise yabancı bir isim olan Michelle Cedolini’ydi. Ceren’in ilk aşkına hayat veren oyuncu, sarı ve kıvırcık saçları ile oldukça sempatik bir görünüşe sahipti. Annesi Türk babası İtalyan olan oyuncu bu dizi sonrasında herhangi bir dizide yer almadı.

Şu sıralar Galatasaray üniversitesinde akademisyen olarak tanınan oyuncu, geçtiğimiz günlerde Kim 500 Milyar İster yarışmasına katılmıştı. Bu yarışmada yarışan Cedolini, arka planda bulunan sevgilisine evlenme teklifinde bulunarak ekrandaki izleyicileri çok şaşırtmıştı.

16- Sihirli Annem Bakıcı Leyla Gerçek Adı Kimdir?

Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan bakıcı Leyla son günlerde oldukça merak ediliyor. Peki Sihirli annem bakıcı Leyla gerçek adı kimdir? Çocukların sevilen bakıcısı duru güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakmıştı. 42 yaşındaki oyuncu bu dizi sonrasında Savcının karısı ve Koçum benim dizilerinde yer almıştır. Bu diziler dışında pek çok reklam projesinde yer alan oyuncu, uzun zamandır ekran önünde yer almamayı tercih etmektedir.

17- Sihirli Annem Eda Kimdir? Sihirli Annem Eda Dizide Nasıl Öldü?

Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan son kişi elbette Eda ismi ile tanıdığımız Defne Joy Foster’dir. Sihirli annem dizisinde oynadıktan sonra aynı yıllar Selena , Hayal ve Gerçek projelerinde yer almıştı. Sihirli annem oyuncuları arasında yer alan oyuncu aynı dönemde evlenmiş ve özel yaşantısına odaklanmıştı.

Bu sırada bir evlat sahibi olan oyuncu, ne yazık ki 2011 yılının Şubat ayında yaşamını yitirdi. Oyuncunun ölüm sebebi olarak astım krizine bağlı kalp krizi geçirdiği belirtildi. Peki, Sihirli annem Eda dizide nasıl öldü? Dizide öldü olarak gösterilmeyen Eda, ölümsüz olarak yaşayabileceği bir yere gitti olarak gösterilmişti. Sihirli annem tüm bölümleri izle için tıklayınız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

OKU Haber Dergi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!