Ünlü Sinir Bilimci Sinan Canan: İnsan Beyni 3.5 Milyar Yıllık Evrimin Ürünüdür

Katıldığı TEDx programında, insan beyninin çalışma prensibini anlatan Ünlü Sinir Bilimci Sinan Canan, stres ile karşı karşıya kalınan beyin fonksiyonlarından ve bunların dışa vurumundan başlayarak insan beyninin verdiği farklı reaksiyonları anlatmaktadır…

Ünlü Sinir Bilimci Sinan Canan: İnsan Beyni 3.5 Milyar Yıllık Evrimin Ürünüdür
Son Güncelleme: Whatsapp

Ünlü Sinir Bilimci Sinan Canan: İnsan Beyni 3.5 Milyar Yıllık Evrimin Ürünüdür | Katıldığı TEDx programında, insan beyninin çalışma prensibini anlatan Ünlü Sinir Bilimci Sinan Canan, stres ile karşı karşıya kalınan beyin fonksiyonlarından ve bunların dışa vurumundan başlayarak insan beyninin verdiği farklı reaksiyonları anlatmaktadır. Stresin olmaması, yani stres yaşanmaması durumunun olumlu bir şey olmadığını anlatan sinir bilimci, kendisinin oluşturduğu İnsanın Fabrika Ayarları kavramını detaylı bir şekilde anlatmaktadır. İnsan beyni nasıldır? Bugünkü haline nasıl gelmiştir? Hangi dönemlerden geçmiş, gelişimi nasıl devam etmektedir? Merak ettiniz onlarca soru için videoyu izlemeye devam edin. Çok şey kazanacaksınız. 

Katıldığı TEDx programında, insan beyninin çalışma prensibini anlatan Ünlü Sinir Bilimci Sinan Canan, stres ile karşı karşıya kalınan beyin fonksiyonlarından ve bunların dışa vurumundan başlayarak insan beyninin verdiği farklı reaksiyonları anlatmaktadır. Stresin olmaması, yani stres yaşanmaması durumunun olumlu bir şey olmadığını anlatan sinir bilimci, kendisinin oluşturduğu İnsanın Fabrika Ayarları kavramını detaylı bir şekilde anlatmaktadır. İnsan beyni nasıldır? Bugünkü haline nasıl gelmiştir? Hangi dönemlerden geçmiş, gelişimi nasıl devam etmektedir? Merak ettiniz onlarca soru için videoyu izlemeye devam edin. Çok şey kazanacaksınız. 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.