Beyin Aslında Sandığınız Kadar Mükemmel Değil!

Beynimizi mükemmel olarak biliriz. Çünkü kolumuzu hareket ettirmemizi sağlayan, yürümemizi sağlayan ve hatta nefes almamamızı sağlayan organ beyindir. Beynimiz olmasa bunların hiç birini yapamazdık. Örneğin siz kolunuzu hareket ettirmeden önce..

Beyin Aslında Sandığınız Kadar  Mükemmel Değil!
Son Güncelleme: Whatsapp

Beyin Aslında Sandığınız Kadar Mükemmel Değil! | Beynimizi mükemmel olarak biliriz. Çünkü kolumuzu hareket ettirmemizi sağlayan, yürümemizi sağlayan ve hatta nefes almamamızı sağlayan organ beyindir. Beynimiz olmasa bunların hiç birini yapamazdık. Örneğin siz kolunuzu hareket ettirmeden önce beyine komut gider ve beynimiz kolumuzu oynatmamızı sağlar. Peki beyin gerçekten mükemmel midir? Hiç hata yapmaz mı? Bu videoda bu sorulara cevap bulacak ve belki de hayretler içinde kalacaksınız!

Beynimizi mükemmel olarak biliriz. Çünkü kolumuzu hareket ettirmemizi sağlayan, yürümemizi sağlayan ve hatta nefes almamamızı sağlayan organ beyindir. Beynimiz olmasa bunların hiç birini yapamazdık. Örneğin siz kolunuzu hareket ettirmeden önce beyine komut gider ve beynimiz kolumuzu oynatmamızı sağlar. Peki beyin gerçekten mükemmel midir? Hiç hata yapmaz mı? Bu videoda bu sorulara cevap bulacak ve belki de hayretler içinde kalacaksınız!

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.