Dolorex Nedir Ne İçin Kullanılır? Dolorex diş ağrısına iyi gelir mi? Dolorex Yan Etkileri Nelerdir?
Dolorex Nedir Ne İçin Kullanılır? Dolorex diş ağrısına iyi gelir mi? Dolorex Yan Etkileri Nelerdir?

Dolorex Nedir Ne İçin Kullanılır? Dolorex diş ağrısına iyi gelir mi? Dolorex Yan Etkileri Nelerdir? Dolorex ne işe yarar?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dolorex nedir ne için kullanılır, Dolorex ne işe yarar, dolorex diş ağrısına iyi gelir mi ? Dolorex Yan Etkileri Nelerdir? sorularına birçok kişi hiç düşünmeden en iyi ağrı kesici ilaçlardan birisidir cevabını verecektir. Çünkü hemen hemen her evin ilaç dolabında Dolorex draje mutlaka bulunur ve özellikle baş ağrılarında ilk tercih edilen ağrı kesici olur.

Bu yazıda neler var?

Dolorex Reçeteli Bir İlaçtır ve Bu vesile ile Dolorex hakkında bilmeniz gereken noktalara değinmek ve kullanım şekillerine dair ipuçları vermek istiyoruz.

Dolorex, diş ağrısına iyi gelebilecek pek çok faydalar sağlar. Bu bitki bazlı non-steroid anti-inflamatuar bir ilaçtır ve beyinden köken alan ağrılarla etkili bir şekilde başa çıkmak için güvenilir bir seçimdir. Ayrıca, Dolorex sadece tek doz alarak da ağrıyı azaltabilecek şekilde belirli dönemlerde alabilirsiniz. Diş ağrısını tedavi etmek üzere tasarlanmamakla birlikte Dolorex, istenmeyen dişsel sonuçlara karşı da koruyucu olabilir.

Dolorex Nedir Ne İçin Kullanılır? Dolorex diş ağrısına iyi gelir mi? Dolorex Yan Etkileri Nelerdir?

Başta baş ağrısı olmak üzere sırt ağrısı, karın ağrısı, ağrılı adet için kullanılan bir ilaç olarak Dolorex 50 mg tablet karşımıza çıkıyor. Ancak her ne kadar bir ağrı kesici olsa da Dolorex yan etkileri olabilen bir ilaçtır. Bu nedenle kullanıma başlamadan önce Dolorex prospektüs bilgilerini okuyunuz, doktorunuza veya eczacınıza danışınız. İşte, Dolorex nedir ne için kullanılır hakkında bilgiler…

Dolorex Nedir ? Dolorex Ne İçin Kullanılır?

Dolorex nedir; etken maddesi diklofenak potasyum, yardımcı maddeleri ise; tribazik kalsiyum fosfat, nişasta, sodyum nişasta glikolat, magnezyum stearat, kolloidal silikondioksit, şeker, talk, titan dioksit, sığır jelatini, oleat gliserol, polietilen glikol, hidroksipropil metil selüloz ve demir oksit kırmızısı olan bir ağrı kesicidir.

Dolorex 50 mg tablet; parlak ve yuvarlak şeklinde, kırmızı renkli bir ilaçtır. Abdi İbrahim ilaç firması tarafından üretilen bu ağrı kesici ilaç başta baş ağrısı olmak üzere pek çok ağrının giderilmesinde tercih edilir. Ancak ağrı kesici Dolorex yalnızca baş ağrısı için etkili değildir.

Dolorex, ağrı kesici özellikleri olan bir ilaçtır. Genellikle baş ağrısı, kas ağrısı, diş ağrısı ve ateş gibi rahatsızlıkların hafifletilmesinde kullanılır. Ancak, Dolorex’i kullanmadan önce bir doktora danışmanız önemlidir. Dozaj ve tedavi süresi konusunda doktorunuzun önerilerini dikkate almalısınız. Ayrıca, Dolorex’in yan etkileri ve olası etkileşimlerinin farkında olmanız da önemlidir. Tedavi süresince düzenli olarak doktorunuzla iletişim halinde olmak, güvenli ve etkili kullanım sağlamak için önemlidir.

Dolorex Ne İşe Yarar ?

Dolorex Ne İşe Yarar ?
Dolorex Ne İşe Yarar ?

Dolorex çeşitli nedenlerle ortaya çıkan ağrı şikayetinin giderilmesine yarar. Ancak Dolorex 50 mg tablet sadece basit ağrılar için kullanılmaz. Doktorlar, romatolojik hastalıkların semptomu olan ağrıların giderilmesi ve tedavisi için de Dolorex reçete edebilir. Genel olarak Dolorex nedir ne işe yarar ne için kullanılır sorularının cevapları şu şekildedir:

 • Ankilozan Spondilit
 • Osteoartrit
 • Romatoid Artrit
 • Akut Gut Artriti
 • Akut Kas İskelet Sistemi Ağrıları
 • Dismenore (sancılı adet)
 • Postoperatif Ağrı

Dolorex ağrı kesici ilaç günlük doz ayarlaması hekimler tarafından yapılmaktadır. Dolorex draje ilaç yalnızca ağrı kesici değil, çeşitli hastalıklarda tedavi edici özelliğe sahip bir ilaç olduğu için doz ayarlaması hekimler tarafından yapılmalıdır. Baş ağrısı gibi basit ağrılar için işe Dolorex ilaç en düşük dozda tercih edilmelidir.

Dolorex Kaç Saatte Bir içilir ?

Dolorex, ağrı kesici bir ilaçtır. Genellikle baş ağrısı, kas ağrısı, diş ağrısı, adet ağrısı, migren, grip ve soğuk algınlığı gibi durumlarda kullanılır. Dolorex, vücutta iltihaplanmaya ve ağrıya neden olan prostaglandinlerin üretimini engeller. Ancak, bu ilacı kullanmadan önce mutlaka bir sağlık uzmanına danışmanız önemlidir. Herhangi bir yan etki veya ilaç etkileşimi riskini önlemek için doktorunuzun talimatlarını takip etmek önemlidir.

Dolorex Nasıl Kullanılmalıdır ?

Dolorex nasıl kullanılır sorusunun cevabı, ilacın kullanma talimatında: “Tedavi başlangıcında günlük doz genelde 100 ila 150 mg’dır. Toplam günlük doz 2 veya 3
ayrı doz halinde alınmalıdır. Günde 150 mg’ın üzerine çıkmayınız.”
şeklindedir. (Yani 50 mg lık dolorex günde en fazla 3 tablet.) Draje ilacın neden kullanıldığına göre ve Dolorex kullananlar yaş grubuna göre değişiyor. Bu sebeple doktorun önerdiği şekilde kullanım gerçekleştirilmeli ve Dolorex prospektüs bilgileri okunmalıdır. Dolorex kullanım süresi de doktorlar tarafından belirlenmektedir.

Ankilozan Spondilit, romatoid artrit gibi hastalıkların semptom ve bulgularını tedavi etmek amacıyla kullanıldığı gibi baş ağrısı gibi basit ağrılar nedeniyle de kullanılan Dolorex draje tok karnına içilmesi tavsiye edilen bir ilaçtır. İlacın etkisinin daha iyi görülebilmesi için aç karna içilmesi tavsiye edilmemektedir. Dolorex ilaç çiğnenmemeli, bol su ile bütün olarak içilmelidir.

Genel olarak tedaviye başlangıç dozu günde 100 mg ile 150 mg arasındadır. Hafif vakalarda işe günlük doz 75 mg ile 100 mg arasındadır. Ancak bu ilacın kullanım dozu tamamen kişiye ve hastalığa özel olarak ayarlanmaktadır.

Dolorex, doktor veya eczacı tarafından önerilen şekilde kullanılmalıdır. İltihaplanmanın olmadığı ve ağrının hafif olduğu durumlarda gece yatmadan önce alınması gereken sadece bir tablet arasında, birden fazla reçete seçeneğinin bulunduğunu unutmayın. Doktor veya eczacınız size uygun aşamalarda, dozu ve reçeteyi oluşturacaktır. Reçetenizi uygularken dozlar iyi okuyup, her opsiyonun talimatlarına uygun biçimde kullanmalısın.

1- Adet Ağrısı için Dolorex Nasıl Kullanılır ?

Dolorex nedir adet agrisinda nasıl kullanılır sorusu en merak edilenlerden. Adet ağrısı için Dolorex kullananlar için günlük doz ayarlaması kişiye özel yapılmaktadır. Genellikle günde 50 mg ile 100 mg doz tavsiye edilmektedir.

2– Çocuklarda Dolorex Nasıl Kullanılır ?

Çocuklarda Dolorex kullanımı önerilmemekte ve yalnızca doktor tavsiyesi ile 14 yaş üstü çocukların kullanması tavsiye edilmektedir. 14 yaş üstü ergenlerde günlük toplam doz 2 veya 3’e bölünmeli, maksimum günlük doz toplam 150 mg’ı geçmemelidir.

3– 65 Yaş Üstü Yaşlılarda Dolorex Nasıl Kullanılır ?

Dolorex nedir; non steroid antiinflamatuar bir ilaçtır ve diğer antiinflamatuar ilaçlar gibi yaşlılarda dikkatli kullanılmalı, doktor tavsiyesi olmadan alınmamalıdır. Eğer Dolorex kullananlar 65 yaş üstü ise kullanım şekli doktor tarafından belirtilecektir.

Dolorex’in Yan Etkileri Nelerdir ? Dolorex Yan Etkileri Listesi

Dolorex nedir yan etkileri nelerdir araştırması yapıldığında, her ilacın olduğu gibi ağrı kesicilerin de yan etkileri yani Dolorex yan etkileri de olduğu görülüyor. Dolorex ilaç kullanımından sonra yan etki fark ederseniz böyle durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna gitmeli ve doktorunuzu bilgilendirmelisiniz.

Dolorex prospektüs bilgilerinde Dolorex yan etkileri arasında; göz hastalıkları, psikiyatrik hastalıklar, sinir sistemi hastalıkları, iç kulak ve kulak hastalıkları, solunum hastalıkları, kardiyak hastalıklar, kan ve lenf sistemi hastalıkları, bağışıklık sistemi hastalıkları olarak sınıflandırılmıştır.

Dolorex 50 mg tablet ciddi yan etkileri görüldüğünde doktora bildirilmeli ve tedavi için doktor kontrolünde Dolorex muadili kullanılmalıdır.

Dolorex kullanımı sırasında yan etkiler gözlenme ihtimali vardır. En yaygın olan yan etki baş ağrısı, sivilceler, bulantı, mide rahatsızlıkları ve kusma gibi mevcuttur. Bu yan etkiler hafiflemesini uygun ilaç düzeninizi izlerken de Çok ciddi alerjik reaksiyonlar veya anafilaksiyi içeren diğer durumlar neredeyse imkansızdır. lütfen herhangi bir belirtiyse hemen doktorunuzu bilgilendirin.

1- Çok Seyrek Görülen Dolorex Yan Etkileri Nelerdir ?

Dolorex prospektüs içeriğinde Dolorex yan etkileri listelenmiştir. Ortaya çıkması muhtemel çok seyrek görülen bazı Dolorex yan etkileri Dolorex prospektüse göre şunlardır; anemi, anjiyoödem, uykusuzluk, depresyon, psikotik bozukluk, kabus görme, anksiyete, titreme, hafıza bozukluğu, aseptik menenjit, görme bozuklukları, kulak çınlaması, vaskülit, hipertansiyon, ülseratif kolit, kabızlık, karaciğer yetmezliği, hepatik nekroz, akut böbrek yetmezliği.

2– Seyrek Görülen Dolorex Yan Etkileri Nelerdir ?

Dolorex nedir yan etkileri nelerdir araştırması yapıldığında Dolorex prospektüs içinde seyrek görülen yan etkiler olduğu da karşımıza çıkıyor. Seyrek görülen bazı Dolorex yan etkileri şunlardır; ödem, ürtiker, sarılık, hepatit, gastrit, kanlı diyare, astım, uyku hali, aşırı duyarlılık.

3– Yaygın Görülen Dolorex Yan Etkileri Nelerdir ?

Dolorex agri kesici doğru ve dozunda kullanıldığı zaman etkili bir ağrı kesici olarak görev görmektedir. Dolorex prospektüsünde yaygın görülen Dolorex yan etkileri şunlar olarak sıralanmıştır; baş ağrısı, baş dönmesi, vertigo, bulantı, kusma, diyare, gaz, anoreksi, döküntü.

Dolorex Ağrı Kesici Fiyat 2023 | Dolorex Fiyat Değişikliği Yaşadı mı? 

Dolorex nedir Dolerex nasıl kullanılır araştırması yapanlar, hem reçeteli hem de reçetesiz satılan bir ilaç olan Dolorex ağrı kesici fiyatı da merak etmektedir. Dolorex fiyat 2023 sağlık güvencesi olmayan kişiler için 67.03 TL’dir.

Bu fiyat Dolorex 50 mg 20 tabletli kutular için geçerlidir. SGK, Bağkur, Emekli Sandığı güvencesi olan kişilerin ücretini bağlı olduğu kurum sağlamaktadır.

Dolorex reçete ile alınmalıdır. Ağrı için kullanılan bir ilaç olduğu için diğer ilaçlar gibi öncelikle Dolorex kullanma talimatı okunmalıdır. Örneğin; böbrek yetmezliği ya da başka bir kronik hastalığı olan kişiler kullanım şartları okuması yapmadan önce doktorlarına danışmalıdır. 

Dolorex Muadili Olan İlaçlar Var mı?

Dolorex nedir; kas iskelet sistemi hastalıklarında kullanılan non-streoid yani streoid olmayan, diklofenak etken maddeli bir ilaçtır. Halk arasında Dolorex agri kesici olarak bilindiği için yalnızca ağrı kesici özelliği olan ilaçlar yerine tercih edilebilmektedir. Ancak bu tamamen yanlış bir davranıştır. Doktor tarafından Dolorex reçete edilmedikçe başka agri kesici ilaçlar yerine tercih edilmemelidir.

Dolorex Muadili İlaçlar Nelerdir ?

Dolorex ağrı kesici muadili olan alternatif ilaç seçenekleri bulunmaktadır. Bu ilaçlar ancak doktor kontrolünde kullanılmaya başlanmalı ya da değiştirilmelidir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde ve ağrı şikayetinde kullanabilecek Dolorex muadili ilaç isimleri ise şu şekildedir:

 • Visra 50 mg draje
 • Volfenaks 75 mg
 • Voltaflam 100 mg
 • Voltaren
 • Dikloron
 • Cataflam 50 mg
 • Dicloflam 50 mg
 • Diclomec SR
 • Difenak 100 mg

A) Dikloron ile Dolorex Aynı mı?

Dikloron ilaç, Dolorex muadili listesinde olan bir ilaçtır. Ancak Dikloron ile Dolorex aynı değildir çünkü Dikloron ilacın etken maddesi Diklofenak sodyumdur.

B) Majezik mi Dolorex mi?

Ağrı şikayeti olanlar Majezik mi Dolorex mi araştırması yapmaktadır. Ancak Dolorex muadili ilaçlar listesinde Majezik yoktur. Majezik etken maddesi Flurbiprofen’dir.

C) Vermidon mu Dolorex mi?

En çok kullanılan ağrı kesici Vermidon, Dolorex muadili değildir. Vermidon, parasetamol bir ağrı kesicidir ve daha çok basit ağrılar için tercih edilir. Vermidon mu Dolorex mi sorusunun yanıtı; ilacın neden kullanılmak istendiğine göre değişir.

D) Dolorex mi Parol mu?

Dolorex mi Parol mu? Parol parasetamol içeren, hemen hemen herkes tarafından kullanılabilen bir ilaçtır. İçeriğinin oldukça sade olması sebebiyle düşük şiddetteki ağrılarda yalnızca bu ilacın kullanımı önerilmektedir. Dolorex Parol’a göre daha ağır bir ağrı kesicidir.

E) Arveles mi Dolorex mi ?

Başka bir merak edilen konu ise; ağrılar için Arveles mi Dolorex mi tercih edilmelidir konusudur. Dolorex kullananlar ve Arveles de kullanan kişiler, Arveles’in daha kısa sürede etki gösterdiğini ifade etmektedir. Ancak Dolorex de Arveles de hekim onayıyla alınmalıdır. Tıpkı Dolorex’te olduğu gibi bu ilacı ya da herhangi bir ağrı kesici ilacı kullanmadan önce mutlaka en yakın sağlık kuruluşuna ya da bir doktora danışınız.

F) Dicloflam Nedir ve Niçin Kullanılır? Dicloflam mı Dolorex mi?

Dolorex nedir ne için kullanılır konusu kadar Dicloflam nedir ne için kullanılır da merak edilmektedir. Dicloflam etken maddesi Diklofenak potasyumdur. Her iki ilacın etken maddesi aynıdır ve Dolorex muadili listesinde Dicloflam vardır. Ancak yine de doktora danışılması uygundur. Dicloflam Nedir merak ediyorsanız yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

G) Dolorex mı Volteren mı ?

Dolorex muadili ilaçlar listesinde Volteren bulunuyor. Bu nedenle Dolorex kullananlar, ancak doktor tavsiyesiyle çeşitli hastalıkların ve semptomların tedavisinde Volteren kullanabilir.

Agri Kesici Dolorex 50 mg Hakkında Merak Edilenler ve Cevapları

Dolorex nedir ne için kullanılır araştırması yapan kişiler, Dolorex ilaç hakkında ayrıntılı olarak sorulara cevap arıyor. Yazımızın bu kısmında, Dolorex 50 mg tablet hakkında en sık sorulan sorulara, Dolores prospektüs bilgilerine ve Dolorex kullananlar yorumlarına göre cevap vereceğiz.

 1. Dolorex Baş Ağrısına İyi Gelir mi ?

  Dolorex Baş Ağrısına İyi Gelir mi ?

  Dolorex agri kesici oldukça güçlü bir ağrı kesicidir ve antiinflamatuar özellikli bir ilaçtır. Dolorex baş ağrısına iyi gelir ancak yan etkileri fazla, güçlü bir ilaç olduğu için yalnızca baş ağrısı durumunda daha basit ağrı kesici ilaçlar tercih edilmelidir.

 2. Dolorex Soğuk Algınlığına İyi Gelir mi ?

  Dolorex ilaç, soğuk algınlığı ilaçları arasında değildir. Dolorex inflamasyonlar için de kullanılan bir ilaçtır ve gerekli durumlarda doktor tarafından reçete edilir.

 3. Dolorex Uyku Yapar mı ?

  Dolorex yan etkileri arasında uyku hali de bulunmaktadır. Dolorex prospektüsünde uyku hali, seyrek görülen yan etkiler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla Dolorex uyku yapabilir.

 4. Dolorex Diş Ağrısına İyi Gelir mi ?

  image-16

  Dolorex diş tedavisinde kullanılan bir ilaç değildir. Peki dolorex diş ağrısına iyi gelir mi ? Diş hastalıklarında ve ağrılarında, diş hekimleri tarafından tavsiye edilen ilaçlar kullanılmalıdır. Ancak Dolarex ağrı ve iltihap giderici bir ilaç olduğu için kimi kişiler tarafından diş ağrısı için de kullanılmaktadır. Ancak bu, tavsiye edilmemektedir. Çünkü Dolorex yan etkileri oldukça fazladır.

 5. Dolorex Ağrı Kesici Öldürür mü ?

  Dolorex nedir ne için kullanılır sorusunun cevabı kadar Dolorex agri kesici öldürür mü araştırması da yapılmaktadır. Direkt olarak Dolorex öldürür denemez ancak bilinçsiz kullanımda çok güçlü ve ciddi yan etkileri nedeniyle hayati tehlikeye neden olabilmektedir. Bu nedenle Dolorex kullananlar oldukça dikkat etmeli, doz aşımı yapmamalı, yalnızca doktorun tavsiye ettiği şekilde kullanmalı ve reçetesiz kullanmamalıdır.

 6. Dolorex Kas Gevşetici mi ?

  Dolorex 50 mg tablet direkt olarak kas gevşetici ilaç değildir. Non steroid, kas iskelet sistemi hastalıklarının tedavisinde de kullanılan Dolorex agri kesici, gerekli durumlarda tedavi amaçlı olarak reçete edilebilmektedir.

 7. Dolorex Ateş Düşürür mü ?

  Dolorex Ateş Düşürür mü ?

  Dolorex nedir ne için kullanılır araştırması yapanların en merak ettiklerinden biri de Dolorex ateş düşürür mü sorusudur. Dolorex antiinflamatuar özelliği olan bir ilaçtır. Direkt olarak Dolorex agri kesicinin ateş düşürme özelliği yoktur ancak vücutta gelişen inflamasyon, yüksek ateşe neden olabilmektedir. Dolayısı ile hekim tarafından inflamasyon tedavisi için Dolorex reçete edildiyse, bu inflamasyonu giderecek ve böylelikle yüksek ateşin nedeni ortadan kalkacaktır.

 8. Dolorex Kaç Yaş için Uygundur | Kaç Yaş Altında Kullanmak Tavsiye Edilir? Dolorex Ağrı Kesici Zararlı mı ?

  Dolorex Kaç Yaş için Uygundur | Dolorex Ağrı Kesici Zararlı mı ?

  Dolorex prospektüs içeriğinde, bu ilacın çocuklarda ve 14 yaşın altındaki ergenlerde kullanılması önerilmediği yazmaktadır. Dolorex 14 yaş üstü kişilerin kullanımına uygundur.

 9. Hamile Kadınlar ve Emziren Kadınlar Dolorex Kullanabilir mi?

  Hamile Kadınlar ve Emziren Kadınlar Dolorex Kullanabilir mi?

  Dolarex ilacı da diğer iltihap giderici ilaçlar gibi hamilelik süresince kullanılmamalıdır. Gebeliğin son 3 ayında Dolorex ilaç kullanılması, doğum esnasında uterus kasılmalarını engelleyebileceği için tehlikelidir.

  Emziren anneler de doktor tavsiyesi olmadan Dolorex ilaç kullanmamalıdır. Çünkü Dolorex etken maddesi diklofenak diğer NSAİİ ilaçlar gibi anne sütüne geçmektedir. Bu da bebek üzerinde istenmeyen etkilere neden olur. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde oluşan ağrılarda size en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz ya da doktorunuza söyleyiniz.

 10. Yaşlılar Dolarex Kullanabilir mi?

  Yaşı ilerlemiş kişilerin vücutları bazı ilaçlara büyük tepkiler verebilir. Bu nedenle ne tür ilaç olursa olsun doktor kontrolü altında alınmalıdır. Normal şartlarda doktorlar dolarexi, yaşlı insanlara gerek duyulan dozda tavsiye eder.
  Bu nedenle ilacın kullanılıp kullanılmaması gerektiği doktorun vereceği karar göre değişiklik gösterir. Eğer ileri yaş grubunda iseniz ve doktor tavsiyesi ile Dolorex 50 mg tablet kullanıyorsanız, reçete edilen dozun üzerine çıkmayınız.

 11. Dolorex Kaç Dakikada Etki Eder?

  Dolorex nedir ve ne için kullanılır sorusu kadar, Dolorex agri kesici kaç dakikada etki eder diye de merak edilmektedir. Her draje içinde 50 mg diklofenak potasyum bulunan bu ilaç genel olarak ağrılara iyi gelir ve birkaç dakika içinde etki eder. Diğer ilaçlar ile birlikte kullanımı nedeniyle doz farklılıkları olabilmektedir.

 12. Dolorex Kalp Krizine Neden Olur mu?

  Dolorex Kalp Krizine Neden Olur mu?

  Dolorex tablet ile ilgili kalp krizine neden olduğuna dair herhangi bir veri paylaşımı bulunmamaktadır. Ancak Dolorex nedir araştırması yapıldığında, prostektüs bilgilerinde bu ilacın kalp hastaları tarafından dikkatli kullanılması gerektiği ve doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması gerektiği yazmaktadır. Çünkü kalp hastaları için Dolorex kullanımı tehlikeli olabilmektedir.

 13. Dolorex Yasaklandı mı? 

  Dolorex yasaklandı mı? Dolorex halihazırda eczaneden kolayca temin edilerek kullanılabilen bir ilaçtır, yasaklanmamıştır.

 14. Dolorex Ağrı Kesici Etkisi Kaç Saat Sürer?

  Dolorex ağrı kesici etkisi yapılan araştırmalara göre 4-6 saat kadar devam edebilmektedir.

 15. Dolorex Vücuttan Kaç Saatte Vücuttan Atılır?

  Dolorex nedir ne için kullanılır konusu kadar ilacın vücuttan ne kadar sürede atıldığı da merak edilmektedir. Yapılan tüm araştırmalara göre tablet formunda bir ilacın bir kere alınması halinde, vücuttan atılması 24 saat sonrayı bulabilmektedir. Bu nedenle son doz kullanımından 24 saat sonrasında vücudunuzdan tamamen atılacağı söylenebilecektir.

YouTube video

Dolorex Reçetesiz Alınır mı ?

Dolorex nedir; normal reçeteli bir ilaçtır. Bu nedenle eczanelerden Dolorex reçetesiz satın alınabilir. Ancak güçlü Dolorex yan etkileri olduğu için reçetesiz kullanılmamalı.

Dolorex Kullananlar ve Ekşi Yorumları 

Eğer Dolorex hakkında kullanıcı yorumları nelerdir merak ediyorsanız Dolorex ekşi başlığına göz atabilirsiniz.

DOLOREX KULLANMA TALİMATI

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

OKU Haber Dergi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!