Erkekler Yatakta Ne İster?

Kadınlar ve erkeklerin sekse bakış açısı oldukça farklıdır. Erkekler bedenleri ile sevişirken kadınlar genelde ruhları ile sevişirler. Bu yüzden cinselhayatta da bazı çatışmaların yaşanılması kaçınılmazdır. Kadınlar erkekleri düz, anlayışsız ve..

Erkekler Yatakta Ne İster?
Son Güncelleme: Whatsapp

Kadınlar ve erkeklerin sekse bakış açısı oldukça farklıdır. Erkekler bedenleri ile sevişirken kadınlar genelde ruhları ile sevişirler. Bu yüzden cinselhayatta da bazı çatışmaların yaşanılması kaçınılmazdır. Kadınlar erkekleri düz, anlayışsız ve bencil olarak nitelerken erkekler kadınların gereksiz takıntı yaptıkları.

Kendilerini sakladıkları ve çok sorguladıkları konusunda suçlama eğilimindedirler. Oysa iki taraf için de haklı ya da haksız olacak bir durum yoktur. Durum sadece farklı bakış açısından ve doğanın verdiği karakteristik özelliklerin yansımasından ibarettir. Kazananı ve kaybedeni olmayan bu savaşın keyifli anlara dönen bir barışa dönmesi için iki tarafında karşısındakine daha fazla özen göstermesi ve yargılamadan kabullenmesi gerekiyor.

erkeklerin en büyük beklentisi de utangaçlığı bir kenara bırakan kadınlar ile birlikte olmaktır.

Birlikte oynamak 

Erkeklerin yataktaki en büyük beklentisi kendisine eşlik edecek bir kadındır. Zira çoğu kadın yetiştirilme tarzı ya da kalıp yargılar yüzünden zevk aldıklarını, istediği ya da istemediği şeyleri dile getirmekten hoşlanmaz ve bazen korkarlar. Bu yüzden genelde kontrolü erkeğe bırakırlar. Kontrolün elinde olmasından çoğu zaman hoşlanan erkek bir süre sonra tek kişilik bir oyunu sürdüğünü fark ederek partnerinden uzaklaşabilir.

Erkekler Yatakta Ne İster? | Kadınlar ve erkeklerin sekse bakış açısı oldukça farklıdır. Erkekler bedenleri ile sevişirken kadınlar genelde ruhları ile sevişirler. Bu yüzden cinselhayatta da bazı çatışmaların yaşanılması kaçınılmazdır. Kadınlar erkekleri düz, anlayışsız ve bencil olarak nitelerken erkekler kadınların gereksiz takıntı yaptıkları.

Monotonluk seksin düşmanıdır

Monoton hale gelmiş seks hayatı her iki taraf için de kötüdür. Erkeklerin oyunları kadınlar tarafından teklif edildiğinde ateşli birlikteliğin süresi daha uzun olacaktır. Seks oyuncaklarını kullanmak da erkeklerin hoşuna giden ve seks hayatını canlandıran fantezilerdendir. Erkekler görseldir. Bu yüzden izlemeyi severler.

Kadının onun için soyunması, dans etmesi ve kendisine dokunması tahrik olmasını sağlayacaktır. Ayrıca seks konusunda konuşabilen kadın da erkekler için oldukça özeldir. Dokunmak sanıldığı gibi sadece kadınlar üzerinde etkili değildir. Kadının şehvetli dokunuşları erkeğin kendini özel hissetmesine vesile olurken partnerine duyduğu arzuyu da katlayacaktır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.