Erkeklerin Yatakta Fark Etmeden Yaptığı 5 Hata
Erkeklerin Yatakta Fark Etmeden Yaptığı 5 Hata

Her insan hata yapabilir. Erkeklerin Yatakta Fark Etmeden Yaptığı 5 Hata konusunda araştırmalar yaptık. Okumaya devam edin.

Konu seks olduğunda bir çoğumuzun iyi anları kadar kötü anları da olabiliyor. Bu durum oldukça normaldir. Fakat kötü anıları da iyi anılara dönüştürmek için çaba göstermiyorsanız ve hatalarınızın üzerine düşmüyorsanız bu büyük bir problemdir.

Çoğu çift konu seks olduğunda birbirine karşı dürüst davranmıyor. Bu yüzden ilişkide hataları düzeltmek için gereken ortamı birlikte yakalamak zorlaşıyor. Ama merak etmeyin biz sizler için konuşacağız.

İşte erkeklerin yatakta genellikle yaptığı beş hata…

1. Kadın İstemediği Halde Erkeğin Israrcı Olması

Sevişmeye Zorlamayın..
Sevişmeye Zorlamayın..

Partnerinizin birlikte olmak istememesi sizin modunuzu düşürebilir. Bu oldukça normal bir durum. Bir diğer durum ise, her iki tarafında bunu söylemeye hakkı olmamasıdır. Eğer ki karşı taraf o an birlikte olmak istemiyorsa bu konuda ısrarcı olmayanın. Çiftlerin birbirine karşı rahat ve dürüst olması ilişki için oldukça önem taşımaktadır. Partnerinizi ilişki için asla zorlamayın.

2. Ön Sevişme Yapmadan İlişkiye Girmek !

Ön Sevişme Önemli!
Ön Sevişme Önemli!

Erkeklerin en çok hata yaptığı konulardan biri de ön sevişmedir. Ön sevişme düşündüğünüzden çok daha önemlidir. Henüz yatak odasına yetişmeden partnerinizi baştan çıkarmaya başlayın.

Eğer ki cinsel ilişki için acele ediyor ve ön sevişmeyi daha kısa tutuyorsanız unutmayın ki partneriniz mutlu olmayacak. Ön sevişmeye partnerinizin vücudunu tanıyarak ve haz aldığı noktalara yoğunlaşarak başlayabilirsiniz. Öncelikle partnerinizin vücuduna hafif dokunuşlar yaparak onu etkileyin.

3. Ukala Erkek Kadın İçin İticidir !

Ukala Olmayın
Ukala Olmayın

Partnerinizin mutlu olmaması sizin modunuzu düşürecektir. Cinsel organınızın boyutu sizin düşündüğünüz kadar önemli değildir. Ne kadar büyük o kadar iyi cinsellik değildir.

Seks kabiliyetleriniz ve cinsel organınız konusunda övünmek sizi itici gösterecektir. Unutmayın ki cinsel organınızın boyutundan daha da önemli şeyler vardır. Partnerinizi mutlu etmek gibi…

4. Partnerinize Onun Ne İstediğini Bilerek Yaklaşın

Partnerinizin Ne İstediğini Bilin!
Partnerinizin Ne İstediğini Bilin!

Partnerinizi memnun etmek söz konusuysa eğer ne yaptığınızı bilmeniz gerekmektedir. Birbirinize karşı açık ve dürüst olmanız çok önemlidir. Eğer hoşlandığınız şeyler varsa bunu ona mutlaka söyleyin.

Unutmamalısınız ki her ikiniz de bir diğerinizin isteklerini anlamaya çalışmaktadır. Birbirinizi tanımadığınız, isteklerinizi bilmediğiniz takdirde mutlu olamayabilirsiniz.

5. Performansınız Konusunda Endişe Etmeyin

Performansınız Konusunda Endişe Etmeyin
Performansınız Konusunda Endişe Etmeyin

Endişeleriniz sizi ele geçirmesin. Bir hata yaptığınızda bunu partnerinizle paylaşın. Bu konu inanın düşündüğünüz kadar zor değildir.

Partnerinizle konuşarak her ikinizin de isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ve bu sayede de ikinizin de memnun olacağı bir düzeyli ve eğlenceli ilişki yaşayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 12 Burcun Erkekleri Yatakta Ne İster ?

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz