Jennifer Aniston Çıplak Resmini Açık Artırmayla Satıyor!

0 1

Brad Pitt’in eski eşi Jennifer Aniston, koronavirüs yardım kampanyası için çıplak resmini satışa çıkardı. Kasım 1995 yılında Mark Seliger’e çıplak poz vererek fotoğraf çektiren Jennifer Aniston, çekildiği bu resmi açık artırmayla satarak elde edilen gelirin tamamının ülkesinin sağlık hizmetlerine bağışlanacağını açıkladı.

Jennifer Aniston Çıplak Resmini Açık Artırmayla Satıyor! | Brad Pitt’in eski eşi Jennifer Aniston, koronavirüs yardım kampanyası için çıplak resmini satışa çıkardı. Kasım 1995 yılında Mark Seliger’e çıplak poz vererek fotoğraf çektiren Jennifer Aniston, çekildiği bu resmi açık artırmayla satarak elde edilen gelirin tamamının ülkesinin sağlık hizmetlerine bağışlanacağını açıkladı.

Amerikalı Hollywood yıldızı Aniston aldığı bu kararı geçtiğimiz pazartesi günü İnstagram hesabından takipçilerine video paylaşımıyla bildirdi.

Aniston’un Resmine 6500 Dolar Teklif Verildi!

Aniston’un resmine 6500 dolar teklif verildi. Ünlü oyuncu resimde bacakları çapraz halde ve çıplak olarak poz vermişti. Jennifer Aniston, siyah beyaz olan fotoğrafını çeken Mark Seliger’e instagramdan paylaştığı video ile birlikte,

“Sevgili dostum Mark Seliger; Redcarpet Advocacy ve Christie’s ile işbirliği yaparak, benimki de dahil 25 portresini Kovid-19 yardımlarına destek için açık arttırmaya çıkardı”

Sözlerini yazdı.

Bir Cevap Yazın