Paris Çatılarında Arıcılık Yaparak Paris’in En İyi Balını Üretiyor!

11 yıldır Fransa’da yaşayan Volkan Tanacı, üç yıl boyunca bankacılık sektöründe çalıştı. Ruhunun hep dışarılarda ve bu durum böyle olmayacağını belirterek, Fransız arkadaşının kendisine yaptığı öneriyi dinledi. Arkadaşı Tanacı’ya neden..

Paris Çatılarında Arıcılık Yaparak Paris’in En İyi Balını Üretiyor!
Son Güncelleme: Whatsapp

11 yıldır Fransa’da yaşayan Volkan Tanacı, üç yıl boyunca bankacılık sektöründe çalıştı. Ruhunun hep dışarılarda ve bu durum böyle olmayacağını belirterek, Fransız arkadaşının kendisine yaptığı öneriyi dinledi. Arkadaşı Tanacı’ya neden arıcılık yapmıyorsun, diye sorunca Tanacı arıcılık yapmaya karar verdi.

Paris’in En İyi Balı!

Paris Çatılarında Arıcılık Yaparak Paris'in En İyi Balını Üretiyor! | 11 yıldır Fransa’da yaşayan Volkan Tanacı, üç yıl boyunca bankacılık sektöründe çalıştı. Ruhunun hep dışarılarda ve bu durum böyle olmayacağını belirterek, Fransız arkadaşının kendisine yaptığı öneriyi dinledi. Arkadaşı Tanacı’ya neden arıcılık yapmıyorsun, diye sorunca Tanacı arıcılık yapmaya karar verdi.

Başlangıçta arılardan korktuğunu söyleyen Volkan Tanacı, usta – çırak yöntemiyle arıcılığı öğrendiğini ifade ediyor. Arıcılığa başlayan ve aynı zamanda da Paris’in evleri ile iş yerlerinin çatılarında işini sürdüren Tanacı, firmasının markasının da Citybzz olduğunu söylüyor.

Üç yıldır Ekolojik bal üretimi yapan Volkan Tanacı, 2016 yılına gelindiğinde katıldığı yarışmada ise Paris’in en iyi balı ödülünü aldı. Ayrıca ürettiği ballar ile 2017 ve 2018 yıllarında Paris belediyesi de kendisine kalite belgesi vermiş.

Volkan Tanacı geldiği yerle ilgili yaptığı konuşmada ise,

” İstediğiniz meslek için yeterince hayal kurup biraz da cesaret ettikten sonra başarabilirsiniz”

diye anlatıyor.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.