Sivrisinekleri Yok Etmek Dünyadaki Yaşam İçin Zararlı mı?

Sivrisinekler özellikle sıcaklığın had safhaya ulaştığı yaz aylarında herkesin korkulu rüyası oluyor. Hele ki gece uykunuzun en güzel yerinde kulağınıza gelip vızıldamaları tam bir kabus olsa gerek! Kan emici sivrisinekler..

Sivrisinekleri Yok Etmek Dünyadaki Yaşam İçin Zararlı mı?
Son Güncelleme: Whatsapp

Sivrisinekleri Yok Etmek Dünyadaki Yaşam İçin Zararlı mı? | Sivrisinekler özellikle sıcaklığın had safhaya ulaştığı yaz aylarında herkesin korkulu rüyası oluyor. Hele ki gece uykunuzun en güzel yerinde kulağınıza gelip vızıldamaları tam bir kabus olsa gerek! Kan emici sivrisinekler sizce dünyaya yarar sağlıyor mudur? Sivrisinekleri top yekün yok etsek dünya bundan zarar görür mü? Bu farklı ve merak uyandıran konuyu Evrim Ağacı youtube kanalı en güzel şekilde ele almış!

Sivrisinekler özellikle sıcaklığın had safhaya ulaştığı yaz aylarında herkesin korkulu rüyası oluyor. Hele ki gece uykunuzun en güzel yerinde kulağınıza gelip vızıldamaları tam bir kabus olsa gerek! Kan emici sivrisinekler sizce dünyaya yarar sağlıyor mudur? Sivrisinekleri top yekün yok etsek dünya bundan zarar görür mü? Bu farklı ve merak uyandıran konuyu Evrim Ağacı youtube kanalı en güzel şekilde ele almış!

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.