Ana Sayfa Hayat Cinsellik Yeni Evli Çiftler İçin Cinsellik Önerileri

Yeni Evli Çiftler İçin Cinsellik Önerileri

110
0
Yeni Evli Çiftler İçin Cinsellik Önerileri

Cinsel yaşamın düzenli hale gelmesiyle birlikte cinsel performansta da birtakım değişiklikler karşımıza çıkar. Bu değişikliklerle sizler de her yönüyle eşinizle güzel dakikalar geçirebilir ve her anlamda mutlu olabilirsiniz. Özellikle yeni evlenmiş çiftler birbirine asla ilk zaman doymaz. Bunun için yeni evliler için cinsellik konusu gerçekten de dikkate alınması gereken bir noktadır. Bu yüzden yazımızda hangi pozisyonların çiftler için ideal olduğuna yer verdik.

Yeni Evli Çiftler İçin Cinsellik Önerileri
Kadın Üstte Pozisyonu

Yeni Evli Çiftler İçin Cinsellik Önerileri Kadın Üstte Pozisyonu

Bu pozisyon yeni evli çiftlere en çok önerilen seks pozisyonlarından birisidir. Bu seks pozisyonunda erkek yatağa sırtüstü uzanır ve kadın üstüne çıkarak cinsel birliktelik yaşanmaktadır. Söz konusu pozisyon gerçekten de son derece önemli konulardan birisi olmaya devam etmesi bakımından her halükarda önem teşkil eden yaklaşım tarzından olması hasebiyle her açıdan dikkat çeker.

Misyoner Pozisyonu
Misyoner Pozisyonu

Yeni Evli Çiftler İçin Cinsellik Önerileri Misyoner Pozisyonu

Klasik seks pozisyonu olması nedeniyle bu pozisyon da sıkça tercih edilenlerden bir diğerini oluşturmaya devam etmektedir. İşte bu açıdan yeni evlilere cinsel pozisyonlar bakımından mutlaka önerilecek seks pozisyonlarından birisi olmayı sürdürmektedir. Bu pozisyonda kadın yatağa uzanır ve bacağını açarak erkeğin vajinal birleşme gerçekleştirdiği düz seks pozisyonudur.

Attractive happy couple resting together in bedroom
Sandalye Pozisyonu

Sandalyede 

Cinsel ilişkide yeni evlilerin fantazilerinden birisi de mutlak surette sandalyede yapılan seks pozisyonudur. Sandalyeye erkek oturur ve eşi de kucağına oturarak bu pozisyon gerçekleştirilmektedir. Bu cinsel birliktelik de her açıdan evlilere seks pozisyonları arasında gelen dikkat çeken pozisyonlardan biridir.

İlginizi Çekebilir: 5 Maddede Partnerinizle Nasıl Öpüşülür?

Attractive passionate couple is having sex on kitchen
Mutfak masası

Masada

Fantazinin sınırı hududu yok. Özellikle de yeni evlilerde cinsel beraberliğe olan açlık hissi uzun yıllar düzenli seks hayatı yaşayan çiftlerden daha fazla olduğundan dolayı gerçekten de önemli bir konudur. Masada seks pozisyonu da erkeğin hakimiyetinin gerçekleştiği bir seks pozisyonu olarak karşımıza çıkar. Kadın masaya çıkar ve masanın uçlarından tutarak destek alır. Vajinal birleşmenin gerçekleştiği bu seks pozisyonunda erkek bacakları boyunun uzunluğuna göre omuza alarak daha heyecanlı ve dominant hard seks gerçekleştirebilir. Bu yönüyle hem kendisini hem de eşini çıldırtacak ve kesinlikle bitip tükenmek istenmeyecek ateşli dakikaların gerçekleştirilmesini isteyebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz