featured

Prof. Dr. Sinan Canan: Ben Nörofizyoloji Proseförü Olarak Eşcinselliğin Ne Olduğunu Bilmiyorum

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Prof. Dr. Sinan Canan: Ben Nörofizyoloji Proseförü Olarak Eşcinselliğin Ne Olduğunu Bilmiyorum | Nörofizyoloji Proseförü Ünlü Sinir Bilimci Prof. Dr. Sinan Canan bir youtube söyleşisinde eşcinsellik hakkında düşüncelerini açıkladı. Sinan Canan'a göre bu durum bilimsel olarak açıklanamamış bir olgu. Eşcinselliğin farklı canlı türlerinde de görülebildiğini, ancak bu davranış biçiminin her hangi bir genetik yada kalıtsal olarak bireyden bireye taşınıp taşınmadığı konusunda her hangi bir kanıtın olmadığını söyledi.

Nörofizyoloji Proseförü Ünlü Sinir Bilimci Prof. Dr. Sinan Canan bir youtube söyleşisinde eşcinsellik hakkında düşüncelerini açıkladı. Sinan Canan’a göre bu durum bilimsel olarak açıklanamamış bir olgu. Eşcinselliğin farklı canlı türlerinde de görülebildiğini, ancak bu davranış biçiminin her hangi bir genetik yada kalıtsal olarak bireyden bireye taşınıp taşınmadığı konusunda her hangi bir kanıtın olmadığını söyledi.

Ayrıca Sinan Canan toplumda en büyük hastalığın bilmiyorum demeyi bilmeyen insanlar olduğunu savundu. Bu cahillik hastalığı yüzünden bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma durumunun, toplumu da hastalıklı bir yapıya götürdüğü düşüncesinde…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
0
_ren_
İğrenç
0
korkun_
Korkunç
0
yorumsuz
Yorumsuz
Prof. Dr. Sinan Canan: Ben Nörofizyoloji Proseförü Olarak Eşcinselliğin Ne Olduğunu Bilmiyorum

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bir Cevap Yazın