Prof. Dr. Sinan Canan: Ben Nörofizyoloji Proseförü Olarak Eşcinselliğin Ne Olduğunu Bilmiyorum

Nörofizyoloji Proseförü Ünlü Sinir Bilimci Prof. Dr. Sinan Canan bir youtube söyleşisinde eşcinsellik hakkında düşüncelerini açıkladı. Sinan Canan’a göre bu durum bilimsel olarak açıklanamamış bir olgu. Eşcinselliğin farklı canlı türlerinde de..

Prof. Dr. Sinan Canan: Ben Nörofizyoloji Proseförü Olarak Eşcinselliğin Ne Olduğunu Bilmiyorum
Son Güncelleme: Whatsapp

Prof. Dr. Sinan Canan: Ben Nörofizyoloji Proseförü Olarak Eşcinselliğin Ne Olduğunu Bilmiyorum | Nörofizyoloji Proseförü Ünlü Sinir Bilimci Prof. Dr. Sinan Canan bir youtube söyleşisinde eşcinsellik hakkında düşüncelerini açıkladı. Sinan Canan'a göre bu durum bilimsel olarak açıklanamamış bir olgu. Eşcinselliğin farklı canlı türlerinde de görülebildiğini, ancak bu davranış biçiminin her hangi bir genetik yada kalıtsal olarak bireyden bireye taşınıp taşınmadığı konusunda her hangi bir kanıtın olmadığını söyledi.

Nörofizyoloji Proseförü Ünlü Sinir Bilimci Prof. Dr. Sinan Canan bir youtube söyleşisinde eşcinsellik hakkında düşüncelerini açıkladı. Sinan Canan’a göre bu durum bilimsel olarak açıklanamamış bir olgu. Eşcinselliğin farklı canlı türlerinde de görülebildiğini, ancak bu davranış biçiminin her hangi bir genetik yada kalıtsal olarak bireyden bireye taşınıp taşınmadığı konusunda her hangi bir kanıtın olmadığını söyledi.

Ayrıca Sinan Canan toplumda en büyük hastalığın bilmiyorum demeyi bilmeyen insanlar olduğunu savundu. Bu cahillik hastalığı yüzünden bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma durumunun, toplumu da hastalıklı bir yapıya götürdüğü düşüncesinde…

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.