Zümrüdüanka Abbas Demirkan ile Bir Gülüp Bir Gerileceğiniz Sahneler| Zümrüdüanka Abbas Komik Sahneler “İyisin İyi Maşallah”

Zümrüdüanka Abbas Demirkan ve dizi boyunca her türlü kılığa girmeye müsait karakteri seyirciyi bir güldürüp bir geriyor. Zümrüdüanka Abbas karakteri ile aslında herkesi şaşırtan biri. Oldukça tehlikeli olan Abbas Demirkan..

Zümrüdüanka Abbas Demirkan ile Bir Gülüp Bir Gerileceğiniz Sahneler| Zümrüdüanka Abbas Komik Sahneler “İyisin İyi Maşallah”
Son Güncelleme: Whatsapp

Zümrüdüanka Abbas Demirkan ve dizi boyunca her türlü kılığa girmeye müsait karakteri seyirciyi bir güldürüp bir geriyor. Zümrüdüanka Abbas karakteri ile aslında herkesi şaşırtan biri. Oldukça tehlikeli olan Abbas Demirkan bir o kadar da kıvrak zekalı ve mizahı güçlü bir isim.

Hop Oturup Hop Kalkacağınız Bir Gülüp Bir Gıcık Olacağınız Abbas Demirkan Sahneleri

Zümrüdüanka Abbas Demirkan ile Bir Gülüp Bir Gerileceğiniz Sahneler| Zümrüdüanka Abbas Komik Sahneler “İyisin İyi Maşallah” | https://www.youtube.com/watch?v=VhobAch2vhw

Zümrüdüanka Abbas replikleri ile aslında dizinin hem lanetli hem de arada bir gülümseten yüzü. Herkesin hafızasında “iyisin iyisin” sözleri ile yer eden Abbas karakterini canlandıran Selim Bayraktar büyük beğeni ile sosyal medyada da takip ediliyor.

Zümrüdüanka Abbas Demirkan ile Bir Gülüp Bir Gerileceğiniz Sahneler| Zümrüdüanka Abbas Komik Sahneler “İyisin İyi Maşallah” | https://www.youtube.com/watch?v=VhobAch2vhw

Özellikle Zümrüdüanka Abbas ‘ın yer aldığı sahneler işlemeyen planlar, sarpa saran oyunlar ve içinden çıkılamayan sahneler ile doldu. Her hayal kırıklığında kaçacak delik arayan Abbas Demirkan özellikle köşeye sıkıştığında mizahın dibine vuruyor. İşte o sahnelerden bazıları:

1- Zümrüdüanka Abbas ‘ın Zümrüt’e Olan Takıntısı!

Zümrüt artık konakta ve her dakika Abbas’ın açığını arıyor. Abbas da her seferinde Zümrüt’ü bu konaktan nasıl atarım derdinde!

2- Zümrüdüanka Abbas  | İşte Yeğenlerin Hasosu!

Serhat’ın gelişi ile Abbas’ın planları terse dönüyor. Vay Abbas’ın haline!

3- Kötü Abbas Azimet Hanım ile…

Yıllarca annesi Azimet Hanım’dan şefkat bekleyen Abbas bu defa Azimet’in yüzüne vuruyor bütün olanları…

4- Yavaş Abbas… Bir Daha Bal Kaymak Alırsam İki Olsun!

Zümrüdüanka Abbas kuması hamileyken 1. Hanım Nevcihan’da hamile kalıyor. Olaylar… Olaylar! Demirkan Konağında bebek geliyor!

5- Zümrüdüanka Abbas ve Günahları…

6- Zümrüdüanka Abbas Hapishaneye Düşerse!

Hep Abbas mı kötü olacak bir defa da kötülük gören Abbas olsun değil mi?

7- Sabah Şeriflerin Hayırlı Olsun Gelinim!

8- Zümrüdüanka Abbas Deniz’i Çağırıyor!

Abbas yeni planını hayata geçirmek için Serhat’ın eski sevgilisi Deniz’i çağırıyor…

9- Abbas’ın Rüyasında Canlanan Zümrüt!

10- Abbas Yine Kafa Karıştırıyor!

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.