Alişan’ın Koronavirüs Nedeniyle Yoğun Bakımda Yatan Kardeşi Selçuk Tektaş Hayatını Kaybetti

0 2

Ünlü şarkıcı Alişan’ın menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş, kısa bir süre önce koronavirüse yakalanmış ve özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı. Hastaneye kaldırıldıktan sonra entübe edilen ve yaşam mücadelesi veren Selçuk Tektaş yoğun bakımda tedavisi devam ederken, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Selçuk Tektaş’ın Ölüm Haberini Sosyal Medya Üzerinden Mehmet Ali Erbil ve Demet Akalın Duyurdu

Alişan'ın Koronavirüs Nedeniyle Yoğun Bakımda Yatan Kardeşi Selçuk Tektaş Hayatını Kaybetti | Ünlü şarkıcı Alişan'ın menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş, kısa bir süre önce koronavirüse yakalanmış ve özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı. Hastaneye kaldırıldıktan sonra entübe edilen ve yaşam mücadelesi veren Selçuk Tektaş yoğun bakımda tedavisi devam ederken, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Alişan’ın kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş’ın koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği haberini sosyal medya hesapları üzerinden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve şarkıcı Demet Akalın duyurdu. Ünlü isimlerin sosyal medyadaki taziye mesajları sonrasında haber hızla yayıldı ve magazin dünyasının ünlü isimleri, Alişan’a ve ailesine sabır diledi.

Selçuk Tektaş Evli ve İki Çocuk Babasıydı

Koronavirüse yakalanan ve kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınan Selçuk Tektaş yaklaşık olarak bir aydır yoğun bakım tedavisi görüyordu. Bayramın birinci günü gecesi hayatını kaybeden Selçuk Tektaş evli ve iki kız çocuk babasıydı.

Bir Cevap Yazın