Amerika 51. Bölgede Ne Saklıyor? Uzaylılara Dair Çalışmalar mı Yapılıyor?

51. Bölge hakkında herkes çevresinden ufak tefek bir şeyler duymuştur. Amerika’nın dünyadan bir sır gibi sakladığı bu bölgedeki tesiste neler olup bittiği büyük bir merak konusu. Basına sızan bazı fotoğraflarda..

Amerika 51. Bölgede Ne Saklıyor? Uzaylılara Dair Çalışmalar mı Yapılıyor?
Son Güncelleme: Whatsapp

Amerika 51. Bölgede Ne Saklıyor? Uzaylılara Dair Çalışmalar mı Yapılıyor? | 51. Bölge hakkında herkes çevresinden ufak tefek bir şeyler duymuştur. Amerika'nın dünyadan bir sır gibi sakladığı bu bölgedeki tesiste neler olup bittiği büyük bir merak konusu. Basına sızan bazı fotoğraflarda ve uydu görüntülerinde basit bir tesis gibi görünüyor. Fakat üste görünen bu tesisin bir göz boyama olduğu asıl olayın yerin altında gizlendiği düşünülüyor.

51. Bölge hakkında herkes çevresinden ufak tefek bir şeyler duymuştur. Amerika’nın dünyadan bir sır gibi sakladığı bu bölgedeki tesiste neler olup bittiği büyük bir merak konusu. Basına sızan bazı fotoğraflarda ve uydu görüntülerinde basit bir tesis gibi görünüyor. Fakat üste görünen bu tesisin bir göz boyama olduğu asıl olayın yerin altında gizlendiği düşünülüyor.

Dünyanın ortak kanaati bu bölgede uzaylı araştırılması yapıldığına dairdir. Söylemlere göre bir UFO kazası sonrası uzaylı ırkını ele geçiren ABD yönetimi uzaylıların teknolojisini kullanarak onları incelemeye başladılar. Tesisin gizli yerlerinde de bu uzaylılar halen tutuluyor ve araştırmalar yapılıyor. ABD’nin birçok birimin dahi giremediği bu bölgede sizce neler oluyor? 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.