Fiyat Performans Laptop Önerileri 2022 | En İyi F/P Oyuncu Laptop Modelleri

Fiyat performans laptop önerileri ile alacağınız laptopa karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer ucuz laptop tavsiyesi arıyorsanız ve alacağınız laptop bütçenize çok yük olmasın istiyorsanız sizler için hazırladığımız günlük kullanıma uygun..

Fiyat Performans Laptop Önerileri 2022 | En İyi F/P Oyuncu Laptop Modelleri
Son Güncelleme: Whatsapp

Fiyat performans laptop önerileri ile alacağınız laptopa karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer ucuz laptop tavsiyesi arıyorsanız ve alacağınız laptop bütçenize çok yük olmasın istiyorsanız sizler için hazırladığımız günlük kullanıma uygun 5 bin TL altı laptop modelleri listesine, 20 bin TL altı en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 listesine ve en iyi f/p iş bilgisayarı laptoplar 2022 listesine mutlaka göz atmalısınız. İşte, fiyat performans laptop 2022 listesi, uygun fiyata alabileceğiniz laptop tavsiyesi listesi

En İyi Fiyat Performans Laptop Önerileri

İçindekiler

A- 5 Bin TL Altı Günlük Kullanıma Uygun En İyi Fiyat Performans Laptop Önerileri 2022 Listesi

Gündelik hayatta işlemlerinizi kolaylıkla halledebileceğiniz ve sizi yarı yolda bırakmayacak laptop modelleri için yüklü bir bedel ödemenize gerek yok! 5 Bin TL altı, günlük kullanıma uygun en iyi fiyat performans laptop önerileri 2022 listemizde yer alan laptopları inceleyebilir ve kolaylıkla karar verebilirsiniz. İşte, rutin işlerinizi konforla yapabileceğiniz f/p laptop önerileri 2022 listemiz…

Hometech Alfa 420C Intel Celeron N3350

1– Hometech Alfa 420C Intel Celeron N3350

Fiyat performans laptop önerileri 2022 listesinin ilk sırasında Hometech Alfa 420C Intel Celeron N3350 1.1 GHZ bulunuyor. Lityum polimer pil kimyasına sahip olan bu laptop, ucuz laptop tavsiyesi arayan kişilerin ilk sırasında yer alıyor. Tam olarak fiyat performans ürünü olan Hometech Alfa 420C, 14 inç ekran boyutuna sahip ve 4 GB RAM’i bulunuyor. Windows 10 bulunan bu laptopta ayrıca bluetooth ve wifi özellikleri de yer alıyor. Fiyat performans laptop 2022 listesindeki Hometech Alfa 420C, kullanıcılarına IPS ve HD ekran kalitesi ile sunuluyor.

Hometech Alfa 420C İşlemci Özellikleri

Fiyat performans laptop önerileri listesinde yer alan Hometech Alfa 420 Intel laptop, 2 MB işlemci önbelliğine sahip. İşlemci hızı 1.1 GHz Turbo ve işlemci teknolojisinde Celeron kullanılmış. Intel işlemci markası olan bu Hometech laptopta 2 çekirdek işlemci yer alıyor.

Acer Aspire 3

2– Acer Aspire 3 Fiyat Performans Laptop Listesinde

Fiyat performasn laptop önerileri listesinin ikinci sırasında Acer Aspire 3 laptop bulunuyor. FHD çözünürlüğü olan monitörün kullanıldığı bu laptop, kullanıcılarına daha canlı ve daha parlak bir görüntü kalitesi sunuyor. 14 inch boyutundaki ucuz laptop tavsiyesi listesinde yer alan Acer Aspire 3, 9 saate kadar pil ömrü vaad ediyor. Fiyat performans laptop 2022 önerileri arasındaki bu Acer laptop, uygun fiyata laptop arayanlar için ilk sıralarda geliyor.

Acer Aspire 3 İşlemci Özellikleri

1.5 GHz işlemci hızına sahip olan ucuz laptop Acer Aspire 3’te işlemci ön belleği 1 MB olarak sunuluyor. AMD işlemci markası kullanılan bu laptopta işlemci teknolojisinde de A4 serisi kullanılmış.

Asus X515MA

3– Asus X515MA

Fiyat performans laptop önerileri listesinin ikinci sırasında Asus X515MA bulunuyor. Hem iş hem sosyal hem de oyun amacıyla kullanılabilen bu ucuz laptop, NanoEdge ekranıyla kullanıcılarına iyi bir deneyim sunuyor. Hızlı çalışan RAM’i Intel Celeron ile güçlendirilen Asus X515MA, Intel Optane bellek desteği ile de işleri daha da hızlandırıyor.

Asus X515MA İşlemci Özellikleri

1.1 GHz Turbo işlemci hızına sahip olan Asus X515MA laptop, 4 MB işlemci önbelleğine sahip. Celeron işlemci teknolojisinin kullanıldığı bu laptopta 2 çekirdek yer alıyor.

HP 15 GW0005NT

4– HP 15 GW0005NT: En İyi Performans Laptop 2021

İnce mikro kenarlı çerçeve tasarımı ve uzun pil ömrüyle fiyat performans laptop önerileri 2022 listesinde ön plana çıkan HP 15 GW0005NT laptop 15’’ ekrana sahip. Yansıma önleyici yansımasız panelle dış mekanlarda rahat kullanım sağlayan bu laptop, uygun fiyatlı ucuz laptop tavsiyesi arayanlar için oldukça kullanışlı ve ideal.

HP 15 GW0005NT İşlemci Özellikleri

HP 15 GW0005NT laptop’ta AMD işlemci bulunuyor ve bu sayede en yoğun işler bile bu laptopta kolaylıkla yapılabiliyor. Athlon Silver işlemci teknolojisi kullanılan bu fiyat performans laptop 2022 önerisinde 1 MB önbellek ve 2.3 GHz Turbo bulunuyor.

Lenovo Laptop Ideapad 3

5– Lenovo Laptop Ideapad 3 Fiyat Performans Laptapı

Fiyat performans laptop önerileri 2022 listesinin öne çıkan ve en çok beğenilen markalarından bir tanesi Lenovo. Lenovo IdeaPad 3 ucuz laptop tavsiyesi arayanların en çok satın aldığı laptoplar arasında. Fiyat performans laptop 2022 listesindeki bu laptop tam olarak uzun süreli performans için tasarlanmış ve günlük işlerin sorunsuz bir şekilde halledilebildiği bir laptop. Sade tasarımı ve geniş ekranıyla Lenovo IdeaPad 3 oldukça seviliyor.

Lenovo IdeaPad 3 İşlemci Özellikleri

Lenovo IdeaPad 3, fiyat performans laptop önerileri listesinde ucuza alınabilecek gelişmiş laptoplar arasında olduğu için yer alıyor. Core i3 işlemci teknolojsiinin kullanıldığı bu laptopta 4 MB işlemci önbelliği ile 2 çekirdek bulunuyor.

Asus X540UA

6– Asus X540UA

ASUS X540UA laptop Intel Core i3 işlemciye sahip ve günlük ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen laptoplardan olduğu için fiyat performans laptop önerileri arasındaki yerini alıyor. Günlük eğlence ve bilgi işlem ihtiyaçlarına cevap verebilen nitelikte olan Asus X540UA, profesyonel codec hassas ses performansı ile de ön plana çıkıyor. Ayrıca fiyat performans laptop 2022 listesindeki bu laptop, Asus IceCool teknolojisi barındırdığından ısı birikmesine engel oluyor ve saatlerce kullanımda dahi soğuk kalıyor.

Fiyat Performans Laptop Önerileri Asus X540UA İşlemci Özellikleri

BIOS şifreleme bulunan Asus X540UA laptopta Core i3 işlemci teknolojisi bulunuyor ve 3 MB işlemci ön belliği yer alıyor. 2.40 GHz işlemci hızındaki Asus laptop, ucuz laptop tavsiyesi arayanlara fırsatlar sunuyor.

Lenovo Ideapad Duet 3

7– Lenovo Ideapad Duet 3

Eğer sıradanlıktan uzakta bir laptop arıyorsanız ve bu laptop ucuz olsun istiyorsanız, fiyat performans laptop önerileri 2022 listemizdeki Lenovo Ideapad Duet 3’ü incelemelisiniz. Çıkarılabilir bluetooth klavyesi ile ön plana çıkan bu laptop istenildiği zaman adeta bir tablet gibi kullanılabiliyor. Günlük işlerin kolaylıkla üstesinden gelebilen ucuz laptop tavsiyesi 2022 listemizde bulunan Lenovo Ideapad Duet 3 FHD dokunmatik ekranıyla da beğenileri topluyor.

Lenovo IdeaPad Duet 3 İşlemci Özellikleri

İş ve oyun amacıyla kullanılabilecek laptoplar arasında yer alan Lenovo IdeaPad Duet 3, Intel işlemci ile geliştirilmiş. Celeron teknolojisi kullanılan bu laptopta 2 çekirdek ve 4 GB, DDR4 tipli RAM bulunuyor. Böylelikle çoklu işlemler fiyat performans laptop 2022 önerileri listemizdeki Lenovo IdeaPad Duet 3 ile kolaylıkla yapılabiliyor.

HP 15S-FQ2038NT

8– HP 15S-FQ2038NT: Fiyat Performans Laptop Önerileri Listesinde

Fiyat performans laptop önerileri listemizde HP 15S-FQ2038NT laptop da yer alıyor. Uzun pil ömrüyle ön plana çıkan HP laptop ince ve de taşınabilir olması nedeniyle de oldukça beğeniliyor. Geniş ekranıyla göz dolduran ucuz laptop tavsiyeleri 2022 listesindeki HP 15S-FQ2038NT, işlemlerinizi hızla gerçekleştirmenizi sağlıyor.

HP 15S-FQ2038NT İşlemci Özellikleri

Intel işlemcisi sayesinde en yoğun günlerin bile üstesinden gelme kabiliyetine sahip HP 15S-FQ2038NT laptop, belgeleriniz, video ve fotoğraflarınız için geniş depolama alanına sahip. İşlemci ön belleği 6 MB olan ucuz laptop tavsiyeleri listemizdeki bu HP laptopta 3 GHz Turbo hızı, 2 çekirdek ve Core i3 işlemci teknolojisi kullanılıyor.

Acer Aspire 5

9– Acer Aspire 5

Fiyat performans laptop önerileri listemizin dokuzuncu sırasında yüksek ekran gövde oranına sahip Acer Aspire 5 laptop yer alıyor. Güçlü işlemcisi ve grafik kartıyla iyi bir deneyim sunan Acer Aspire 5 hızlı wifi özelliği ile de geniş depolama alanıyla birlikte geniş bellek de vaad ediyor.

Acer Aspire İşlemci Özellikleri

17,95 mm inceliğe sahip Acer Aspire 5 laptopta kumlanmış alüminyum kaplama kullanılmış. Profesyonel görünümdeki bu laptop 1.2 GHz Turbo işlemci hızına sahip ve 8 GB RAM sistemi, 4 MB işlemci ön belliği ile kullancılara sunuluyor.

Asus X515JA

10– Asus X515JA

Fiyat performans laptop önerileri 2022 listemizin onuncu sırasında yine Asus markası bulunuyor. Ucuz laptop tavsiyesi 2022 listemizdeki Asus X515JA laptop, hem eğlence hem iş hem de oyun amacına hizmet edecek kapasiteye sahip. NanoEdge ekranıyla ön plana çıkan bu 5 bin tl altı laptopta mat parlama önleyici kaplama da yer alıyor.

Asus X515JA İşlemci Özellikleri

Hızlı çalışan RAM kullanılan Asus X515JA laptopta 10. Nesil Intel Core i3 işlemci yer alıyor. Bununla birlikte Intel Optane bellek desteği olan Asus X515JA’da 4 MB işlemci ön belleği ile 1.2 GHz Turbo bulunuyor.

B- En İyi Fiyat Performans Oyuncu Laptop 2022 Önerileri

Günümüzde en hızlı gelişen sektörlerden bir tanesi de e-spor. Hatta iş öyle bir noktaya ulaştı ki pek çok insan, profesyonel e-spor oyuncusu olma yolunda ilerliyor. Eğer siz de e-spor dalına ilgi duyuyorsanız ya da çocuğunuz e-spor alanında kendisini geliştirsin istiyorsanız en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 önerileri listemize göz atabilirsiniz. İşte, en iyi fiyat performans laptop önerileri listemizde yer alan 20 bin TL altı fiyat performans oyuncu laptop 2022 önerileri…

Monster Tulpar T5 V21.6

1- Monster Tulpar T5 V21.6 – Fiyat Performans Oyuncu Laptop 2022 Önerisi

8 çekirdek özelliği ve 4.6 GHz’ye varan gücüyle en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 önerileri listesinde öne çıkan Monster Tulpar T5 V21.6 oyun laptopı, kullanıcılarına 16 MB ön bellek desteği sağlıyor. 6 GB’lik Nvidia GeForce RTX 3060 ekran kartı ile e-spor ve oyun severlere görsel bir şölen vadeden oyun bilgisayarı Monster Tulpar T5 V21.6, 512 GB’lık SSD depolama alanı sunuyor. Ayrıca bu oyuncu laptop işlemcisinde kullanılan likit termal macun, 9 derece ve %15’e varan düşük sıcaklık imkanı tanıyor.

Oyuncu Laptop Monster Tulpar T5 V21.6 Öne Çıkan Özelliği

Oyuncu laptoplar arasında kullanıcılarına güç vadeden ve görsel şölen sunan Monster Tulpar T5 V21.6 laptop öne çıkan özelliği ise; ince çerçeve yapısına sahip olması.

Dell G515

2- Dell G515 Oyuncu Fiyat Performans Laptop 2022:

Kaliteli ve sağlam laptop denilince akıllara gelen ilk markalardan biri olan Dell G515 oyuncu laptop ile kalitesinden ödün vermeden yoluna devam ediyor. En iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 önerileri listesinde yer alan Dell G515 oyuncu laptop, şık tasarımlı ışıklandırma ile sunuluyor. 10. nesil Intel i7 10750H işlemciye sahip bu oyuncu laptopın işlemci önbelleği ise 12 MB. Maksimum işlemci hızı 5.0 GHz olan Dell G515, 2933Mhz’lik 16 GB RAM İle desteklenmiş.

Dell G515 Öne Çıkan Özelliği

Oyuncu fiyat performans laptop Dell G515 öne çıkan özelliği; 15.6 inçlik ekranında 144 Hz yenileme hızına sahip olması. Bu özellik sayesinde online oyunlar oldukça rahat bir şekilde, konforla oynayabiliyor.

MSI GF63 Thin 10SC-008XTR

3- MSI GF63 Thin 10SC-008XTR En İyi Fiyat Performans Laptop Oyuncu 2022

MSI GF63 Thin 10SC-008XTR oyuncu laptop da 20 bin TL altı fiyat performans oyuncu laptop 2022 önerileri listemizde yer alıyor. Intel 15 işlemci ile sunulan bu oyuncu laptop, 10. nesil 10300H ile kullanıcılara sunuluyor. 64 GB’a kadar artırılabilir kapasiteye sahip bu laptopta depolama için ise 256 GB SSD tercih edilmiş.

Acer Predator Helios 300

4- Acer Predator Helios 300: Gaming Laptop Önerisi 2022:

6 çekirdekli işlemciye sahip olan gaming laptop seçeneklerinden biri olan Acer Predator Helios 300, Intel 1510300H İşlemci ile sunuluyor. 4.5 GHz gücüne sahip bu oyuncu laptop, 2933 MHz’lik 16 GB RAM ile desteklenmiş. 512 GB’lık SSD bulunan Acer Predator Helios 300 güçlü bir ekran kartına sahip.

Gaming Laptop Acer Predator Helios 300 Öne Çıkan Özelliği

En iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 önerileri listesinde yer alan Acer Predator Helios 300 oyunculara özel olarak WASD desteği ile ön plana çıkıyor. Üstelik 15.6 inçlik ekranla oyun keyfini büyük ekranda çıkartmayı sevenlere fırsat sunan bu oyuncu laptopta 144 Hz değerinde yenileme hızı mevcut.

Casper Excalibur G770.9300-8DHOX

5- Casper Excalibur G770.9300-8DHOX

Yerli üretim oyuncu laptop olan Casper Excalibur G770.9300-8DHOX, Intel i5 9300H işlemcisi ile karşımıza çıkıyor. NVidia GeForce GTX1650 ekran kartı kullanılan bu gaming laptopta 8 GB 2666MHz RAM ile 240 GB’lık SDD depolama bulunuyor.

Casper Excalibur G770.9300-8DHOX Öne Çıkan Özelliği

Yerli üretim oyuncu laptop Casper Excalibur G770.9300-8DHOX öne çıkan özelliği; RGB aydınlatmalı klavyeye sahip olması. Ayrıca bu gaming laptop, metal ve ince bir tasarım ile şıklık sunuyor.

Fiyat Performans Laptop Önerileri 2022 | En İyi F/P Oyuncu Laptop Modelleri | Fiyat performans laptop önerileri ile alacağınız laptopa karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer ucuz laptop tavsiyesi arıyorsanız ve alacağınız laptop bütçenize çok yük olmasın istiyorsanız sizler için hazırladığımız günlük kullanıma uygun 5 bin TL altı laptop modelleri listesine, 20 bin TL altı en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 listesine ve en iyi f/p iş bilgisayarı laptoplar 2022 listesine mutlaka göz atmalısınız. İşte, fiyat performans laptop 2022 listesi, uygun fiyata alabileceğiniz laptop tavsiyesi listesi...

6- Asus Tuf Gaming F17 FX706LI-HX200 Laptop:

Intel 1510300H işlemcisi bulunan Asus Tuf Gaming F17 FX706LI-HX200 gaming laptop, 4 çekirdekli ve 2.5GHz güce sahip. 4.5GHz’e kadar destek sunan bu laptop 8 MB ön belleğe de sahip. Depolama alanında ise 512 GB M.2 NVMe PCie 3.0 SSD yer alıyor.

Asus Tuf Gaming F17 FX706LI-HX200 Öne Çıkan Özelliği

En iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 önerileri listemizde bulunan Asus Tuf Gaming F17 FX706LI-HX200 öne çıkan özelliği; diğer gaming laptop modellerine göre daha büyük bir ekrana sahip olması. Bu oyuncu laptopın ekran boyutu 17.3 inç.

Lenovo IdeaPad Gaming 3

7- Lenovo Laptop: Lenovo IdeaPad Gaming 3

4.nesil 3 AMD Ryzen 5 4600H işlemciye sahip olan, 4.2GHz’e kadar çıkabilen en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 önerileri listemizdeki Lenovo IdeaPad Gaming 3, 8 GB’lık ve de 3200MHz’lik RAM’e sahip. 6 MB ön belleği bulunan bu gaming laptop, Nvidia GeForce GTX1650 ekran kartına sahip.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 Öne Çıkan Özeliği

Fiyat performans laptop önerileri ve 20 Bin TL altı olan Lenovo IdeaPad Gaming 3 öne çıkan özelliği; ekran kartının Nvidia GeForce GTX1650 olması. Kullanılan bu ekran kartı, GeForce GTX 1050’ye göre oldukça başarılı ve tercih sebebi.

Fiyat Performans Laptop Önerileri 2022 | En İyi F/P Oyuncu Laptop Modelleri | Fiyat performans laptop önerileri ile alacağınız laptopa karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer ucuz laptop tavsiyesi arıyorsanız ve alacağınız laptop bütçenize çok yük olmasın istiyorsanız sizler için hazırladığımız günlük kullanıma uygun 5 bin TL altı laptop modelleri listesine, 20 bin TL altı en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 listesine ve en iyi f/p iş bilgisayarı laptoplar 2022 listesine mutlaka göz atmalısınız. İşte, fiyat performans laptop 2022 listesi, uygun fiyata alabileceğiniz laptop tavsiyesi listesi...

8- Acer Nitro 5 AN 515-44: F/P Gaming Laptop 2022

En iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 önerileri listemizde yer alan diğer gaming laptop modellerinden farklı olarak Acer Nitro 5 AN 515-44 modelinde Intel işlemciden bağımsız AMD kullanılıyor. Ryzen 5 4600H modelinin tercih edildiği bu laptopta 6 çekirdek yer alıyor. Bununla birlikte 16 GB RAM bulunuyor. 3200 MHz değerindeki RAM’ler dışında, IPS panel teknolojisi ile de Acer Nitro 5 AN 515-44 ön plana çıkıyor.

Bonus: Diğer Fiyat Performans Gaming Laptop Tavsiyeleri

Son yıllarda ön plana çıkan oyun gaming laptop modelleri, oyunseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Sıradan fiyat performans laptop modellerine göre pahada daha ağır olduğu için oyunseverler fiyat performans gaming laptop tavsiyelerini inceliyor. Günümüzde bütçe dostu olmasıyla ve güçlü kullanım sağlaması ile ön plana çıkan fiyat performans oyun laptop modelleri ise şunlar:

Acer A715-75G-522GDell G3 15Asus TUF Gaming 15HP Pavilion 16Asus ROG Strix G 15

C- En İyi Fiyat Performans İş Bilgisayarı Laptoplar 2022 Önerileri

İş dünyasında hızla günlük işlemlerinizi yapabilmek için en iyi fiyat performans iş bilgisayarı laptoplar 2022 önerileri ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Fiyat performans laptop önerileri 2022 yazımızın bu kısmında, sizlere taşınabilir en iyi, en hızlı, en güçlü fiyat performans iş bilgisayarları önerileri sunacağız.

 

Fiyat Performans Laptop Önerileri 2022 | En İyi F/P Oyuncu Laptop Modelleri | Fiyat performans laptop önerileri ile alacağınız laptopa karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer ucuz laptop tavsiyesi arıyorsanız ve alacağınız laptop bütçenize çok yük olmasın istiyorsanız sizler için hazırladığımız günlük kullanıma uygun 5 bin TL altı laptop modelleri listesine, 20 bin TL altı en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 listesine ve en iyi f/p iş bilgisayarı laptoplar 2022 listesine mutlaka göz atmalısınız. İşte, fiyat performans laptop 2022 listesi, uygun fiyata alabileceğiniz laptop tavsiyesi listesi...

1- Lenovo Yoga 7i EVO

Intel EVO platformunun güçlü yanıt hızıyla karşımıza çıkan en iyi fiyat performans iş bilgisayarı laptoplar 2022 önerileri listemizde bulunan Lenovo Yoga 7i EVO, kullanıcılarına uzun pil ömrü imkanı sunuyor. 2’si 1 arada Lenovo Yoga 7i EVO, 14 İnç ekranında üstün bir deneyim ve akıllı yapay zeka rahatlığını vadediyor.

Lenovo Yoga 7i EVO Öne Çıkan Özelliği

Oldukça şık metal kasa ve tasarıma sahip olan Lenovo Yoga 7i EVO 2’si 1 arada iş bilgisayarı laptopta web kamerada gizlilik kapağı kullanılmış ve parmak izi okuyucu bulunuyor. Ayrıca bu iş bilgisayarı laptopı diğerlerinden ayıran başka özellik de; akıllı soğutmaya sahip olması.

Fiyat Performans Laptop Önerileri 2022 | En İyi F/P Oyuncu Laptop Modelleri | Fiyat performans laptop önerileri ile alacağınız laptopa karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer ucuz laptop tavsiyesi arıyorsanız ve alacağınız laptop bütçenize çok yük olmasın istiyorsanız sizler için hazırladığımız günlük kullanıma uygun 5 bin TL altı laptop modelleri listesine, 20 bin TL altı en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 listesine ve en iyi f/p iş bilgisayarı laptoplar 2022 listesine mutlaka göz atmalısınız. İşte, fiyat performans laptop 2022 listesi, uygun fiyata alabileceğiniz laptop tavsiyesi listesi...

2- Asus Zenbook Flip 13 UX363

Zarif tasarımıyla ilgi çeken Asus Zenbook Flip 13 UX363 2’si 1 arada laptop, NanoEdge ekrana sahip ve 360 derece ErgoLift menteşe kullanımı sayesinde kompakt hale getirilebiliyor. Ayrıca bu iş bilgisayarı 13,9 mm’lik süper ince kasasıyla kolay taşınabilirliği sağlıyor.

Asus Zenbook Flip 13 UX363 Öne Çıkan Özelliği

En iyi fiyat performans iş bilgisayarı laptoplar 2022 listesinde yer verdiğimiz Asus Zenbook Flip 13 UX363 hızlı şarj teknolojisine sahip ve bu sayede yalnızca 49 dakikada yüzde 60 şarj olabiliyor. Böylelikle zorlu çalışma günleri, Asus Zenbook Flip 13 ile daha kolay bir hale geliyor.

Fiyat Performans Laptop Önerileri 2022 | En İyi F/P Oyuncu Laptop Modelleri | Fiyat performans laptop önerileri ile alacağınız laptopa karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer ucuz laptop tavsiyesi arıyorsanız ve alacağınız laptop bütçenize çok yük olmasın istiyorsanız sizler için hazırladığımız günlük kullanıma uygun 5 bin TL altı laptop modelleri listesine, 20 bin TL altı en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 listesine ve en iyi f/p iş bilgisayarı laptoplar 2022 listesine mutlaka göz atmalısınız. İşte, fiyat performans laptop 2022 listesi, uygun fiyata alabileceğiniz laptop tavsiyesi listesi...

3- HP Elitebook X360 1040 G6

Hem günlük işlerinizi yapabileceğiniz hem de iş bilgisayarı olarak kullanabileceğiniz 2’si 1 arada laptop HP Elitebook X360 1040 G6, Windows 10 Pro işletim sistemine sahip ve yalnızca 1.35 kg ağırlığında. 14 İnç ekranında FHD ekran çözünürlüğü biçimine sahip bu iş bilgisayarı laptop ayni zamanda dokunmatik ekran özelliği de sunuyor.

HP Elitebook X363 1040 G6 Öne Çıkan Özelliği

En iyi fiyat performans iş bilgisayarı laptoplar 2022 listemizdeki HP Elitebook X363 1040 G6, Intel Core i5 8265U işlemci modeline sahip ve öne çıkan özellikleri ise; Intel virtualization, thermal monitoring, Intel smart response gibi teknolojilere sahip olması.

Fiyat Performans Laptop Önerileri 2022 | En İyi F/P Oyuncu Laptop Modelleri | Fiyat performans laptop önerileri ile alacağınız laptopa karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer ucuz laptop tavsiyesi arıyorsanız ve alacağınız laptop bütçenize çok yük olmasın istiyorsanız sizler için hazırladığımız günlük kullanıma uygun 5 bin TL altı laptop modelleri listesine, 20 bin TL altı en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 listesine ve en iyi f/p iş bilgisayarı laptoplar 2022 listesine mutlaka göz atmalısınız. İşte, fiyat performans laptop 2022 listesi, uygun fiyata alabileceğiniz laptop tavsiyesi listesi...

4- Casper Nirvana X500

En iyi fiyat performans laptop önerileri listemizdeki 2’si 1 arada iş bilgisayarı laptoplar arasında Casper Nirvana X500 de yer alıyor. İşteki zaman kaybını minimuma indiren bu laptop Windows 11 işletim sistemine sahip ve Intel Core i5 102210U işlemciye sahip. Ayrıca bu laptopta 8GB DDR4 RAM yer alıyor.

Casper Nirvana X500 Öne Çıkan Özelliği

İşteki verimliliği artırmak üzere tasarlanmış olan 2’si 1 arada laptop Casper Nirvana X500 öne çıkan özelliği; 240 GB SATA SSD depolama alanına sahip olması.

Fiyat Performans Laptop Önerileri 2022 | En İyi F/P Oyuncu Laptop Modelleri | Fiyat performans laptop önerileri ile alacağınız laptopa karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer ucuz laptop tavsiyesi arıyorsanız ve alacağınız laptop bütçenize çok yük olmasın istiyorsanız sizler için hazırladığımız günlük kullanıma uygun 5 bin TL altı laptop modelleri listesine, 20 bin TL altı en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 listesine ve en iyi f/p iş bilgisayarı laptoplar 2022 listesine mutlaka göz atmalısınız. İşte, fiyat performans laptop 2022 listesi, uygun fiyata alabileceğiniz laptop tavsiyesi listesi...

5- Lenovo ThinkBook 14S Yoga

En iyi fiyat performans laptop önerileri 2022 listemizdeki bir diğer 2’si 1 arada laptop ise Lenovo ThinkBook 14S Yoga. 1,9 cm’den az kalınlığı ile kolay taşınabilirlik sunan Lenovo ThinkBook 14S Yoga 11.nesil Intel Core işlemci ile kullanıcılarına ulaşıyor. 360 derece menteşesi ile de hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor.

Lenovo ThinkBook 14S Yoga Öne Çıkan Özelliği

Kendi yuvası bulunan kalemi ile birlikte satışa sunulan en iyi 2’si 1 arada laptoplar içinde öne çıkan Lenovo ThinkBook 14S Yoga, çift SSD desteği sayesinde yüksek bellek kapasitesi sunuyor. Ayrıca bu laptop akıllı teknolojilere de sahip.

Fiyat Performans Laptop Önerileri 2022 | En İyi F/P Oyuncu Laptop Modelleri | Fiyat performans laptop önerileri ile alacağınız laptopa karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer ucuz laptop tavsiyesi arıyorsanız ve alacağınız laptop bütçenize çok yük olmasın istiyorsanız sizler için hazırladığımız günlük kullanıma uygun 5 bin TL altı laptop modelleri listesine, 20 bin TL altı en iyi fiyat performans oyuncu laptop 2022 listesine ve en iyi f/p iş bilgisayarı laptoplar 2022 listesine mutlaka göz atmalısınız. İşte, fiyat performans laptop 2022 listesi, uygun fiyata alabileceğiniz laptop tavsiyesi listesi...

6- Dell Vostro 3500

2’si 1 arada en iyi fiyat performans iş bilgisayarı laptoplar 2022 önerileri listemizde sırada Dell Vostro 3500 var. Hem gündelik işlemlerin yapılabileceği hem de iş için kullanılabilir olan Dell Vostro 3500, Windows 10 işletim sistemine sahip ve parlak FHD paneli sayesinde daha iyi ekran deneyimi sunuyor. Ayrıca 512 GB’a kadar çalış SSD depolama imkanı sağlıyor.

Dell Vostro 3500 Öne Çıkan Özelliği

Ciddi güvenlik önlemleriyle donatılmış olan en iyi fiyat performans laptop önerileri 2022 listemizdeki Dell Vostro 3500, boot sürecinden önce dizüstü bilgisayara müdahale edilmediğini doğruluyor ve verileri, saldırılara karşı koruyor. Ayrıca üstün performans için bir saatten az bir zamanda yüzde 80 şarj imkanı sunuyor.

HP15SFQ2027NT

7- HP 15S-FQ2027NT

Uzun pil ömrü ve hızlı şarj teknolojisine ile satışa sunulan en iyi fiyat performans iş bilgisayarı laptoplar listemizde yer alan HP 15S-FQ2027NT laptop, 6,5 mm mikro kenar çerçeveye sahip ve 11.nesil Intel işlemci performansı sergiliyor. Kendi sınıfının en iyi bağlantı özellikleriyle donatılmış HP 15S-FQ2027NT, DDR4 RAM sayesinde verimli ve yüksek hızda çalışıyor.

HP 15S-FQ2027NT Öne Çıkan Özelliği

Yansıma önleyici panel sayesinde güneşli havalarda bile yüksek görüntü kalitesi sunan HP 15S-FQ2027NT laptop öne çıkan özelliği; 256 GB’a kadar PCIe SSD depolama alanı sunması ve daha yüksek bant genişliği sayesinde aynı anda yüksek performanslı çoklu görevlere imkan tanıması.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.