- 18 May 2020 - 18:13 G: 18 May 2020 - 18:14

Karizmatik Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Kimdir? En Sevilen Kenan İmirzalioğlu Filmleri ve Diziler!

Yakışıklı Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Kimdir? En sevilen Kenan İmirzalıoğlu filmleri ve dizileri nelerdir? Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal evliliği ve hakkında her şey!

mask

Yakışıklılığı ile kendini kanıtlamış oyunculardan biri olan Kenan İmirzalıoğlu bir zamanların Deli Yürek’i olarak gönüllere taht kurmuştu. Oyuncunun filmleri ve dizileri hayranları tarafından çok konuşuluyor, yayınlandığı döneme damgasını vuruyordu.

Son zamanlarda yakışıklı oyuncunun adı baba oluyor haberleri ile duyuldu. Baba olacağı haberleri üzerine sosyal medyada hayranlarından sevinç ve tebrik mesajları yayınlandı. Baba olacağı iddiasını sunduğu yarışma programında doğrulayan İmirzalıoğlu, konuşulan konuya bir baba adayı olarak kıskanmıyor değilim açıkçası şeklinde yorum getirdi.

Yakışıklı ve karizmatik oyuncunun hayatını sizler için derledik, işte Kenan İmirzalıoğlu dizileri, filmleri ve hayatı!

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir? Kenan İmirzalıoğlu Filmleri!

2/32
mask

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu kimdir diye araştıranların karşılaştığı ilk şok eski manken olması oluyor. Evet İmirzalıoğlu oyuncu, sunucu ve eski mankendir.

3/32
mask

Kenan İmirzalıoğlu Nereli?

Yakışıklı oyuncu yüz hatlarıyla dikkat çektiği için akıllarda hemen Kenan İmirzalıoğlu nereli sorusu beliriyor. İmirzalıoğlu aslen Türkmen’dir fakat kendisi Ankara’da doğdu ve 12 yaşında köyde yaşadı. Kenan İmirzalıoğlu’nun babası Mustafa İmirzalıoğlu, soyu Bozulus Türkmenleri, Tabanlı Aşiretine dayanmaktadır.

4/32
mask

Kenan İmirzalıoğlu Kaç Yaşında?

Fiziği ve dinamikliği ile herkesi kendine hayran bırakan yakışıklı oyuncu, 1974 yılında doğdu yani tam 45 yaşında. Kenan İmirzalıoğlu kaç yaşında diye araştıranlar bu sayıya biraz şaşırıyor.

5/32
mask

Kenan İmirzalıoğlu Boyu

Eski manken olduğunu öğrenenler ise hemen fiziği hakkındaki ayrıntıları merak ediyor. Kenan İmirzalıoğlu boyu 191 cm’dir. Karizmatik oyuncunun boyu ve kilosu genç kızları kendine hayran bırakacak seviyede.

6/32
mask

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal

Geçtiğimiz günlerde baba olacağını öğrendiğimiz yakışıklı oyuncu 2016 yılında Sinem Kobal ile dünya evine girmişti.  Yüzlerindeki gülümsemelerden anlaşılıyor ki Kenan İmirzalıoğlu eşi Sinem Kobal ile çok iyi anlaşıyor.

7/32
mask

Kenan İmirzalıoğlu Best Model Of Turkey

Yakışıklı oyuncunun eski manken olduğunu söylemiştik. 1997 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katılan İmirzalıoğlu 400 kişide ilk 20 ye seçilip ardından Türkiye finaline birinci seçilmiştir.
İlk yarışmadan sonra Best Model of Turkey World’e katılan yakışıklı oyuncu, birinci olmuştur. Bu yarışmadaki derecesi ile ilk defa bir Türk erkeği birinci olmuştur.

8/32
mask

Kenan İmirzalıoğlu TV Şovları

Kenan İmirzalıoğlu Deli Yürek ile başlayan oyunculuk hayatında birçok TV şovlarında rol almıştır. Her dizisinde bir kere daha sevilen oyuncunun en çok bilinen dizileri Ezel, Acı Hayat, Deli Yürek olmuştur.
Yakışıklı oyuncu aynı zamanda bir yarışma programında sunuculuk da yapmaktadır.

9/32
mask

Kenan İmirzalıoğlu Filmleri


Kenan İmirzalıoğlu filmleri ile de çok beğeni topladı. Film hayatına ilk Deli Yürek Bumerang Cehennemi ile başlayan oyuncu birçok filmde rol aldı.

10/32
mask

Deli Yürek 1998

Yıldızının parladığı dizi zamanında genç kızları kendine hayran bıraktığı dizi Deli Yürek oldu. 1998 yılında başlayan dizide Yusuf Miroğlu karakteri ile hem ağlattı hem heyecanlandırdı.
2002 yılında biten dizi 113 bölüm sürerek izleyenler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.

11/32
mask

Hayat Bağları 2001

2000 yılında başlayan Hayat Bağları dizisinde Kenan İmirzalıoğlu kendi ismi ile rol aldı. Dizide rolü ile çok ön plana çıkmasa da karizmasıyla dikkat çekmeyi başardı. Dram türündeki dizi 4 sezon sürdü ve 2003 yılında ekranlara veda etti.

12/32
mask

Deli Yürek: Bumerang Cehennemi 2001

Deli Yürek dizisinden sonra film versiyonu olan Deli Yürek Bumerang Cehennemi de çok sevildi. Kenan İmirzalıoğlu bu filmde de Yusuf Miroğlu karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Osman Sınav tarafından yazıp yönetilen film 2001 yılında çıkışını yapmıştı.

13/32
mask

Alacakaranlık 2003

Alacakaranlık dizisinde Ferit Çağlayan karakteri ile ekranlara gelen İmirzalıoğlu büyük isimlerle rol arkadaşlığı yaptı. Genç ve dürüst komiser rolünde olan yakışıklı oyuncu yine çok sevilen bir karaktere bürünmüştü.
Tuncel Kurtiz, Uğur Yücel, Olgun Şimşek gibi isimlerin olduğu dizi 37 bölüm sürdü ve final yaptı

14/32
mask

Yazı Tura 2004

Askerliğini doğuda yapan genç karakterini canlandıran Kenan İmirzalıoğlu bu filmde Olgun Şimşek ile rol arkadaşlığı yaptı. Yıllar geçse de unutulmayan Yazı Tura filmi birçok festivalde ödül almıştır.
Cevher ve Rıdvan dönemin sorunlarını irdeleyerek birçok mesaj da vermişti. 2004 yılında yayınlanan film genç oyuncunun başarı merdivenlerini tırmanmasına bir adım oldu.

15/32
mask

Acı Hayat 2005

Yakışıklı oyuncunun en çok hüzünlendiren dizilerinden biri de Acı Hayat oldu. Mehmet Kosovalı karakteri ile Nermin’e olan ölümsüz aşkı dönemin en çok konuşulanlarından oldu. Maddi sıkıntılar yüzünden birbirine kavuşamama hikayeleri tüm Türkiye’yi de hüzünlendirmişti.

59 bölüm süren dizi 2007 yılında hüzünlü bir şekilde televizyonlardan ayrıldı.

16/32
mask

Son Osmanlı Yandım Ali 2006

Başarılı oyuncunun sevilen filmlerinden biri de Son Osmanlı Yandım Ali olmuştur. Çizgi romandan uyarlanan film Osmanlı Küheylanı Yandım Ali’nin Kurtuluş Savaşı macerasını anlatıyor.

Cansu Dere ile başrolleri paylaşan Kenan İmirzalıoğlu başarılı bir filmle daha çok beğenilmişti.

17/32
mask

Kabadayı 2007

2007 yılında çıkan Kabadayı filmi güçlü bir mafya rolüyle İmirzalıoğlu’nu sevenleriyle buluşturdu. Şener Şen ile rol arkadaşlığı yaptığı filmde bir kabadayının sevgilisini seven Devran’ın macerası anlatılıyor.

Karaca’ya olan aşkı yüzünden Ali Osman (Şener Şen) tarafından öldürülerek biten macera izleyenleri oldukça etkilemişti.

18/32
mask

Ejder Kapanı 2009

Aksiyon ve gerilim filmi olan Ejder Kapanı İmirzalıoğlu ve önemli isimlerin rol aldığı 2009 yapımlı filmdir. Filmde Nejat İşler, Uğur Yücel, Berrak Tüzünataç, Ceyda Düvenci gibi isimlerle birlikte olan yakışıklı oyuncu Akrep Celal olarak karşımıza çıkmıştı.
Bu polisiye, aksiyon filminde aydınlatılmaya çalışan olaylar ile izleyiciler çok heyecanlanmıştı.

19/32
mask

Ezel 2009

Kenan İmirzalıoğlu’nun çok konuşulan dizilerinden biri de hiç şüphesiz Ezel oldu. Ezel Bayraktar ve Ramiz Dayı ile akıllara kazınan sahneleri herkes tarafından çok beğenildi. Ezel ve Eyşan aşkı herkesin diline destan oldu.

Unutulmazlar arasına giren diziyi tekrar seyredenlerin sayısı da oldukça fazladır. 71 bölüm süren güzel dizi 2011 yılında izleyenlerine veda etti. Geride bir sürü replik ve duygusal sahne bıraktı.

20/32
mask

Karadayı 2012

Kenan İmirzalıoğlu ve güzel oyuncu Bergüzar Korel dizisi olan Karadayı 2012 yılında ekranlara geldi. Dizide Karadayı (Mahir Kaya) rolünü canlandıran yakışıklı oyuncu, yine bir kabadayı rolü ile bütünleşiyor.

Büyük aşk yaşadığı Feride Şadoğlu ile dizide tam bir kabadayı aşkı işleniyor. 115 bölüm süren sevilen dizi 2015 yılında sona eriyor.

21/32
mask

Cingöz Recai 2017

Kenan İmirzalıoğlu filmleri arasından bir efsanenin dönüşü olarak karşımıza çıkan filmin 2017 yılında yapımı tamamlandı. İyiliksever bir hırsız rolüyle İmirzalıoğlu ( Cingöz Recai ) yıllar sonra yeni bir soygun için sahnelere çıkar ve hikâye orada başlar.  Haluk Bilginer ve Meryem Uzerli ile rol arkadaşlığı yapan usta oyuncu bir efsane dönüşü yapmıştır.

22/32
mask

Mehmed Bir Cihan Fatihi 2018

Tarih ve kurgu tarzı ile ekranlara gelen dizi Mehmed Bir Cihan Fatihi, ikinci Mehmet’in mücadelelerini anlatmaktadır. Kenan İmirzalıoğlu, Fatih Sultan Mehmet rolü ile dizide yer alıyor. Kısa sürede final kararı alan dizi 6 bölüm sonra ani bir final yapmıştır. İmirzaloğlu’nun bu dizisinin tutmadığı iddiaları da bir süre medyada konuşuldu.

23/32
mask

Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisi: Alef

Kenan İmirzalıoğlu yeni dizisi diye bilinen Alef, yakışıklı oyuncunun internet platformlarındaki ilk dizisidir. 10 Nisan 2020’de başlayan dizi mistik polisiye türünde FX ve Blu TV ortaklığında yayınlanmaktadır.

Şu an 8 bölümü yayınlanan dizide yakışıklı oyuncu Kemal karakteri ile ekranlarla buluştu. Dizinin ilerleyen bölümleri de çok merak edilenler arasında.

24/32
mask

Kim Milyoner Olmak İster?

Sunuculuk kariyerinde ilk adımı Kim Milyoner Olmak İster ile atan İmirzalıoğlu, 2019 yılında Kenan Işık yerine projede yer almıştır. Devam eden sevilen yarışmaya Kenan İmirzalıoğlu oldukça yakıştı.
Başarılı bir sunuculuk yapan İmirzalıoğlu değişmeyen karizması ile de ekranların sevilen yüzü olmaya devam ediyor.

18 May 2020 - 18:13 - Biyografi --- Okunma

# BİYOGRAFİ İLE İLİŞKİLİ:
# SİNEMA İLE İLİŞKİLİ:

göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.