Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan Üniversite Kazanamayanlara Tavsiyeler! Hayatınızı Yeniden Planlamaktan Korkmayın!

Üniversite sınav sonuçları 2020 güldürmedi mi? Karşı karşıya kaldığınız durumun ne kadar zor olduğunun farkındayız! Uzun bir süredir emek verdiğiniz bu zorlu maraton, istediğiniz sonuca ulaşmamış olabilir. Öncelikle kendinizi suçlamaktan..

Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan Üniversite Kazanamayanlara Tavsiyeler! Hayatınızı Yeniden Planlamaktan Korkmayın!
Son Güncelleme: Whatsapp

Prof. Dr. Özgür Demirtaş'tan Üniversite Kazanamayanlara Tavsiyeler! Hayatınızı Yeniden Planlamaktan Korkmayın! | https://www.youtube.com/watch?v=YfIexom2kX4

Üniversite sınav sonuçları 2020 güldürmedi mi? Karşı karşıya kaldığınız durumun ne kadar zor olduğunun farkındayız! Uzun bir süredir emek verdiğiniz bu zorlu maraton, istediğiniz sonuca ulaşmamış olabilir. Öncelikle kendinizi suçlamaktan vazgeçin. Eğer bu videoyu bir öğrenci olarak izliyorsanız, sırtınıza yaslanın ve Prof. Dr. Özgür Demirtaş tarafından Üniversite Kazanamayanlara Tavsiyeler çatısı altında dinleyeceğiniz altın değerindeki önerilere kulak verin. Çünkü önünüzde çok ama çok uzun bir yol var ve bu yolu karamsarlık yaparak güzel hale getiremezsiniz. Hayatınız boyunca düşecek ve yeniden kalkacaksınız. Hedeflerinize ulaşmaya çalışırken, yeni yeni engeller göreceksiniz. Bu bazen kendi içinizdeki bir engel olacak. Belki de başarısızlık korkusu yaşadığınızın farkına varacak ve düşmekten korkmamayı öğreneceksiniz. 

Eğer bu videoyu bir veli olarak izliyorsanız, Sayın Özgür Demirtaş Hocamız, sizleri de ilgilendiren uzun bir maratonu aktarıyor. Telkin, teselli ya da öğüt değil! Çocuğunuzun bu kötü ama ders alınası deneyimden kendisine pay edinmesini sağlamak için sizin de desteğinize ihtiyacı var. Siz onların yanında olursanız, onlar çok daha büyük başarılar elde edebilirler. Bu nedenle bir veli olarak da  Prof. Dr. Özgür Demirtaş ‘ın Üniversite Kazanamayanlara Tavsiyeler videosunu dikkatle izlemenizi öneririz. 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.