25 Kasım-1 Aralık 2019 Haftalık Burç Yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Aslan, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları. 25 Kasım-1 Aralık Haftalık Burç Yorumları konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Bu tarihlerde acaba burçları neler bekliyor?

25 Kasım-1 Aralık 2019 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

 

Koç burcuna sahip olanlar ve yükselen burcu koç olan kişiler bu hafta para ile ilgili tüm durumlarınızı halledebileceksiniz. Yapmış olduğunuz bir işten alacak olduğunuz para var ise bu hafta o parayı alabilirsiniz. Hayatınızda bu sıralar bazı değişiklikler yapmayı isteyebilirsiniz. Yeniliklere açık olmalı ve karşınıza çıkan fırsatları olumlu bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa eğer yeni girişimlere adım atabilirsiniz. Venüs'ün oğlak burcuna geçiş yapmasıyla beraber iş hayatınızda güzel gelişimler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta çevrenizdeki insanlardan güzel haberler alacaksınız. Aile içerisinde iletişim sıkıntılarınız varsa bu hafta bu problemi çözeceksiniz. Eğer borcunuz varsa bu hafta bu borcu kapatabilirsiniz. Yeni ayla beraber bir ev ya da araba alabilirsiniz. Venüs oğlak burcuna geçince sosyal çevreniz hareketli bir hale gelecek ve yeni arkadaşlıklar edineceksiniz. Maddi açıdan sıkıntıdaysanız eğer bu hafta o sıkıntılardan da kurtulacaksınız.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta sağlığınız ile ön plana çıkabilirsiniz. Yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay bu hafta aşk hayatınızı da etkileyebilir, yeni başlangıçlar yapmanıza olanak sağlayabilir. Venüs oğlak burcuna geçince finans alanınız daha da rahatlayacaktır. Yoğun bir temponuz var ise bu hafta ruhsal konuda biraz daha yorulabilirsiniz. Hayatınızı daha iyi bir hale getirmek için yeni kararlar alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Salı günü gerçekleşecek olan yeni ay tüm iş hayatınızı etkileyebilir. Yeni projelere ve yeni etkinliklere katılacaksınız. Bu hafta bazı yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. Venüs, Oğlak burcuna geçtiği için aşk hayatınıza da odaklanabilirsiniz. Partnerinize karşı da olabildiğince sabırlı ve anlayışlı olacağınız bir hafta sizi bekliyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta ev içerisindeki durumlarınız ön planda olacaktır. İş yerinizde bir sıkıntı ile karşılaşabilir bunu sonunda kısa süreli çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Salı günü gerçekleşecek olan yeni ay aşk hayatınızla ilgili almanız gereken kararları size bir kez daha hatırlatacak. Bu hafta maddi açıdan biraz daha dikkatli olmanız gerekir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Çevrenizdeki insanlarla çok fazla vakit geçireceksiniz. Sosyalleşeceğiniz ve fikir alışverişi yapabileceğiniz bu hafta sizi maddi açıdan da olumlu etkileyecek. Almak istediğiniz bir ev ya da taşınma gibi bir düşünceniz var ise, karşınıza güzel fırsatlar çıkacaktır. Sağlık açısından da bu hafta dikkatli olmalısınız. Bu hafta hasta olabilirsiniz. Daha kontrollü olmaya çalışın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Maddi açıdan daha rahat bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta işleriniz açılacak ve istediğiniz paraları kazanabileceksiniz. Salı günü gerçekleşecek yeni ay sayesinde yeni girişimlere adım atabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden ya da ailenizden güzel iş teklifi alabilirsiniz. Yeni tanışacak olduğunuz insanlar da size çok fazla yardım edebilir. Bu hafta tek dikkat etmeniz gereken şey çok para harcamamak.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Hafta başında iş hayatınızla alakalı önemli haberler alabilirsiniz. İleriye dönük yeni girişimlerde bulunacaksınız. Aile içerisinde bazı iletişim kopuklukları yaşayabilir, gereksiz gerginliklere şahit olabilirsiniz. Salı günü gerçekleşecek olan yeni ay finans alanınızı da etkileyebilir. Elinize geçecek olan bir para varsa çevrenizden de fikir alarak yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta sosyal çevrenizle ilgili konularda kararsız kalabilirsiniz. Salı günü gerçekleşecek olan yeni ay sizi olumlu şekilde etkileyecektir. Hayatınıza yenilik katmak istediğiniz herhangi bir şey varsa onu bu hafta rahatlıkla yapacaksınız.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Hareketli bir hafta sizi bekliyor. Yeni tanışacak olduğunuz kişiler var. Bu kişilerle iş konuşmaları yapabilirsiniz. Salı günü harekete geçecek olan yeni aydan dolayı yeni kararlar alırken zorluk çekebilirsiniz. Yeni ayın geçmesini bekleyin ve daha sonra adımlar atmaya yönelin.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Kariyeriniz ve işiniz bu hafta ön plana çıkacaktır. Yaşamış olduğunuz sıkıntılar varsa biraz daha rahatlayacak ve işleriniz yoluna girecektir. Salı günü gerçekleşecek olan yeni ay sosyal çevrenizi de etkileyecek yeni etkinliklere katılmanızı sağlayacaktır. Bu etkinliklerde de karşınıza başka fırsatlar çıkabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta iş hayatınızda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir fırsat sonunda karşınıza çıkabilir. Salı günü gerçekleşecek olan yeni ay kariyer evinize şans getirecektir. Yeniliklere açık olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Venüs'ün hareketleri sizin arkadaşlık ilişkilerinizi de olumlu yönde etkileyecektir.

Yeni ayın bu hafta salı günü ortaya çıkmasıyla beraber birçok burç olumlu yönde etkilenecek ve maddi yönden sıkıntılarını atlatacaktır. Yukarıda burç yorumlarını sizler için yaptık. Eğer sizinde eklemek istedikleriniz var ise yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Keyifli haftalar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 18-24 Kasım Haftalık Burç Yorumları 

- OKU HABER, Astroloji bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3437671/25-kasim-1-aralik-2019-haftalik-burc-yorumlari