featured

Dijital Dünyanın Alışveriş Alışkanlıklarına Getirdiği Yenilik, Ulaşım Sektörüne de Yansıdı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Genç girişimci Sn. Barış İşlek tarafından kurulan ve yönetilen servissepeti.com projesi kısa sürede, ülkemizin alanındaki en önemli ve büyük organizasyonları arasına girmeyi başararak şu günlerde adından sıkça söz ettirir oldu.

Servis sepeti kısaca söz etmek gerekirse; tur ve servis içerikli olan tüm bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara cevap veren sosyal ve ticari bir projedir. Çift yönlü çalışır. Eş zamanlı olarak araç sahiplerinin de tedarikçi olarak sisteme katılamasına müsaade eder. Bu proje, Türkiye’de yoğun bir şekilde tercih edilen şehir içi ve şehirler arası tur ve servis yolculuklarına çözümler üretmektedir. 

Her yolculuk ne sebeple olursa aslında bazen mutluluk, bazen de hüzün taşır. İnsanın içinde olduğu her olay gibi bu tür ulaşımda bir çok duygu eşliğinde gerçekleşir. Farklı amaçlar eşliğinde yapılan bu yolculukların tümünde var olan bu gerçeği fark ederek hizmet standartlarını  farklılaştıran Barış İşlek servissepeti.com’da yolculuk hizmetlerine empati gücü ile kalite, güven ve üst seviyede müşteri odaklı memnuniyeti katmıştır.

Ticari hayatına babası ile başlayan ve kısa zamanda elde ettiği başarılar neticesinde ülkemizde de en çok vergi ödeyen firma liderleri arasına giren Sn. İşlek, proje başarısının yanı sıra iş insanı olarak gençlere bir rol model olmayı da başarmıştır.

“Gençler ticarete atılmak için kesinlikle korkmamalı. Çünkü ülkemizin bu anlamda her sektörde faydalı hizmetler sunacak bireylere ihtiyacı var. Özellikle de teknolojinin geliştiği günümüzde gençlerin, çalışmış oldukları sektörleri teknolojik gelişmeler doğrultusunda dizayn etmeleri ve yenilemeleri ülkemiz açısından da son derece önemli.  Bu yüzden gençleri destekliyorum ve tüm iş dünyasına da yeni nesle fırsat vermelerini tavsiye diyorum.” diyen Sn. Barış İşlek öngörünün de başarı da ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor.

Bugün Türkiye’nin en büyük servis filolarına sahip olan ve şimdilerde www.servissepeti.com adresi üzerinden uluslararası pazara açılan Sn. Barış İşlek, hem ülkemize hem de Bursa ilimize ciddi katma değer sunmaya devam ediyor.

İletişim Bilgileri

İnstagram: @barisisleek

Website: 

https://www.servissepeti.com/https://barisislek.com/

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

OKU Haber Dergi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!