- 09 Mar 2020 - 16:00 G: 03 May 2020 - 22:05

Hizmetçiler Dizisi Başladı ! Hizmetçiler Dizisi Kadrosu Hayran Bıraktı!

Hizmetçiler isimli yeni bir dizi Kanal D ekranlarından 7 Mart Cumartesi akşamı izleyicisiyle buluştu. Daha ilk bölümden izleyici için yeni bir soluk olacak dizinin aslında bir uyarlama olduğu biliniyor. Bizler de sizler için Hizmetçiler dizisi konusu ve oyuncularını inceledik. İşte, detaylar!

mask

Hizmetçiler isimli yeni bir dizi Kanal D ekranlarından 7 Mart Cumartesi akşamı izleyicisiyle buluştu. Daha ilk bölümden izleyici için yeni bir soluk olacak dizinin aslında bir uyarlama olduğu biliniyor. Son dönemde dizi sektörü ağa dizileri ve mafya dizilerinden dolayı kısır bir döngünün içine hapsolmuştu. Yurt dışında reyting rekorları kıran dizilerin konularını ve senaryolarını uyarlama yaparak bu kısır döngüden çıkma çabası içine girdiler. Bu dizilerdeki replikleri ülkemize uygun olarak adapte eden senaryo ekipleri, çabalarıyla sanki bizdenmiş hissi veriyorlar.

Hizmetçiler Dizisi Konusu Nedir ?

Hizmetçiler dizisi konusu Cennet Konakları sakinlerinin aslında hiç de sakin bir hayat sürmediği, türlü entrikalarla süslü hayatlarından almış. Bu sitede çalışan 4 hizmetçinin işverenlerinin sadece odalarını ve evlerini değil hayatlarındaki kara lekeleri de nasıl temizlediğini anlatmakta.

Bir Anadolu kasabasında yaşayan Ela, Cennet Konakları sakinlerinden sosyetenin ünlü simalarından Atahanlar’ın torunu kaçırılınca alt üst olur. Hayatın akışı ve önüne düşen gizemi çözme çabasının getirdiği bu zengin kapıdan girince aslında gerçeğin göründüğünden çok daha farklı olduğunu görür. Burada sadece patronların değil hizmetçilerin de karanlık sırları vardır. Ama her karanlık gerçek gibi bu sırlar da zamanla tek tek açığa çıkacaktır.

Hizmetçiler Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları Kimler?

Hizmetçiler dizisi zengin ve güçlü bir oyuncu kadrosuyla çok iddialı bir yapım. Yapımcılığını Ömer Arslanel, Fabrika yapım şirketi adına üstlenmiş. Entrikalarla örülmüş dram türünde olan dizide Ela karakterinde Deniz Baysal Sönmez’i izleyeceğiz. Aras karakterinde Yiğit Kirazcı, Atiye rolünde Algı Eke, Selen Domaç’ı ise Hacer olarak izleyeceğiz.

Hizmetçiler Dizisi Başladı ! Hizmetçiler Dizisi Kadrosu Hayran Bıraktı!

Hizmetçiler Dizisi Başladı ! Hizmetçiler Dizisi Kadrosu Hayran Bıraktı!

2/17
mask

Ela * * * Deniz Baysal Yurtçu

Cennet Konakları’da hizmetçi olarak çalışmak üzere küçük bir Anadolu kasabasından çıkıp gelen Ela’nın amacı aslında başkadır. Bu amaç uğruna hizmetçi olmayı bile göze alan Ela bakalım bu gizemi çizmek için daha neler yapacak?

Ela karakterinde izlediğimiz Deniz Baysal Barutçu 1991 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir’ de tamamlayan oyuncu 10 yıl boyunca Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda çalıştıktan sonra çeşitli TV yapımlarında değişik karakterleri canlandırdı.
Ama en çok hatırlarda kalan rolü Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide canlandırdığı Hazal karakterdir. Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu içinde de Ela karakterine hayat veren olan güzel oyuncu başarılı performansıyla göz dolduruyor.

3/17
mask

Aras Atahanlı * * * Yiğit Kirazcı

Atahanlı ailesinin memnuniyetsiz evladı Aras için, hayat sadece yavan bir mecburiyettir. Tatminsizlik duygusu ile devamlı bir melankoli içinde yaşamaktadır. Protest bir bakış açısı ile de olsa sorumluluklarını yerine getirmektedir.
37 yaşında olan ünlü oyuncu ilk kez Son Tercih dizisi ile TV ekranlarına çıktı. Güllerin Savaşı dizisindeki Mert karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. Pek çok sinema filmi ve TV dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Hizmetçiler dizisinin oyuncu kadrosun bünyesinde Aras Atahanlı olarak rol almaktadır.

4/17
mask

Atiye * * * Algı Eke

Hizmetçiler dizisi kadrosunda Atiye rolünde izleyeceğimiz Algı Eke 2008 yılında ilk olarak Baba Ocağı isimli TV dizsinde Kısmet karakteriyle dizi dünyasına adım aymıştır. Sonrasında pek çok TV dizisi ve filmde rol alan Algı Eke Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu içinde çocuğu olmayan, kocasına aşık bir hizmetçi olan Atiye karakterini canlandırmaktadır.

5/17
mask

Hacer * * * Selen Domaç

Belkıs Sipahioğlu’nun yanında çalışan annesinin hizmetçilik kariyerini miras almıştır Hacer. Ama kızı Çiçek bu kaderi yaşamayı reddeder ve Belkıs Hanım’ın oğlu Armağan ile aşk yaşamaya başlar. Annesi de dahil kimsenin uyarılarını dinlemez.
1981 doğumlu olan oyuncu Selen Domaç Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. 11 yıl Şehir tiyatrolarında çalıştıktan sonra TV ekranlarıyla tanışmıştır. Dizinin oyuncu kadrosuna girmeden önce bir özel eğitim kurumunda tiyatro drama öğretmenliği yapmaktaydı.

6/17
mask

Çiçek * * * Aleyna Solaker

Annesi Hacer, Sipahioğlu konağında hizmetçi olarak çalışmaktadır. Ama Çiçek annesinden farklı bir kader istemektedir. Belkıs Hanım’ın üvey oğlu Armağan ile yakınlaşmaları Belkıs Hanım’ın gözünden kaçmaz. İkisini ayırmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.
Çiçek karakterini canlandıran Aleyna Solaker 1994 doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi tiyatro kısmından mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi’ne devam etti. 2006 yılında TV serüvenine başladı. 2015 yılında başlayıp 3 yıl devam eden Kırgın Çiçekler dizisindeki Meral karakterini canlandırdıktan sonra tanınırlığı arttı. Düzgün fiziği ile dikkat çeken güzel oyuncu Çiçek karakterine tam uyum sağlamış.

7/17
mask

Yiğit Atahanlı * * * Seçkin Özdemir

Yiğit Atahan son derece egoist ve kendine dönük yaşayan bir adam. Sorumluluk almaktan her zaman kaçmış ve hayattan zevk almak için yaşamaktadır. Çapkınlığıyla ve bohemliğiyle sosyete haklı bir ün almıştır.
Şu anda 39 yaşında ve aslen Sinoplu olan güzel gözlü oyuncu, yapmak istediği oyunculuk mesleğiyle Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tanıştı. Burada aldığı eğitimden sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Oyunculuk eğitimi de almıştır. Sonrasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem’in ressam sevgilisi Leo’yu canlandırmıştır. En son TV ekranlarında Kiralık Aşk dizisindeki Pamir olarak çıkan Seçkin Özdemir Hizmetçiler dizisi kadrosunda Yiğit Atahan olarak karşımıza çıkmaktadır.

8/17
mask

Nimet Hanım * * * Ayşe Nil Şamlıoğlu

1956 doğumlu olan Ayşe Nil Şamlıoğlu yapmak istediği mesleği bulana kadar üç üniversite üç ülke değiştirdi. Ancak sonunda mutlu olacağı ve hayatına nala katan tiyatro bölümünü bitirdi. İlk tanınması Ferhunde Hanımlar dizi ile olmuştur. En son Jet Sosyete dizinde Cahide Öz pamuk karakterine hayat vermişti. Şimdi de Hizmetçiler dizisinde Nimet karakterini canlandırmaktadır. Ailenin iyiliği için ne yapması gerekiyorsa yapan otoriter bir aile reisi olan Nimet karakteri usta oyuncu Ayşe Nil Şamlıoğlu için zor rol diye bir kavramın olmadığını ispatlamaktadır.

9/17
mask

Demet Atahanlı * * * Gamze Karaduman

Aileden farklı düşünen ve farklı bir yaşam biçimini benimseyen Demet için sosyetede olmak hiçbir şey ifade etmez. Bu düşünce ve tavırlarından dolayı çirkin ördek yavrusu gibi muamele görse de kan bağından dolayı aileden kopamaz.
Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu içine dahil olup Demet karakterini canlandırmadan önce en son 2017 yılında Yalaza dizisinde Asu karakterini canlandırdı. TV kariyerine 2015 yılında Avrupa Yakası dizisiyle başlamıştır. 1987 yılında doğmuş olan güzel oyuncu bir Karadeniz kızıdır. Aslen Giresun Bulancak doğumludur.

10/17
mask

Gülseren Atahanlı * * * Nilay Sönmez

Çapkın bir kocası olan Gülseren geleneksel bir ailede büyümüştür. Kocasına aşk olarak evlenmiş fakat çapkınlıklarından artık usanmıştır. Atahanlı olmanın ayrıcalıklarını çok sevse de kocasının kendinden başka her kadına yaptığı komplimanların verdiği rahatsızlık artık bunun da önüne geçmektedir.
Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmasından evvel daha önce pek çok film ve TV dizisinde rol almıştır.2012 yılında oyunculuk kariyerine başlayan oyuncu Mimar Sinan Güzel sanatlar Fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. 1986 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.

11/17
mask

Neslihan * * * Neslihan Arslan

Adı ile aynı karaktere hayat veren Neslihan dizideki gibi hayata dair planını yapmış ve kapasitesini gerektiği yere gelene kadar zorlamış bir aktristir. TV dizisi olarak ilk defa Hayat Bilgisi dizinde aldığı rol ile başlayan Neslihan Arslan tiyatro bölümü mezunudur. 1989 doğumlu olan Neslihan Arslan, başarının ayağına geleceğini düşünmeden sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Hizmetçiler dizisi içinde Neslihan karakterinden önce yine uzun soluklu bir TV dizisi olan İstanbullu Gelin’de Dilara karakteriyle ekranlardaydı.

12/17
mask

Aslı * * * Hazal Benli


Hazal Benli, bir milyondan fazla takipçisi olan “Mother of Live” isimli YouTube kanalının sahibi olan Aslı karakterini canlandırmaktadır. Aslı Coşkun, sadece ünlü olmak için değil aynı zamanda güzel bir hayat yaşamak için bu kanalda paylaşımlar yapmaktadır. Çocuğunu kullandığı için çevresi tarafından hor görülen Aslı çevresindekiler tarafından sıkı sıkıya takip edilir.
Hazal Benli, 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Şan ve Opera Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimi Deniz Yıldızı dizisinde olmuştur.

13/17
mask

Belkıs Sipahioğlu * * * Servet Pandur

Belkıs Sipahioğlu, otoriter bir üvey annedir. Üvey oğlu Armağan’a olan düşkünlüğü nedeniyle Hacer ve kızı Çiçek, Belkıs tarafından yakın markaja alınır. Herkesin olması gereken yeri bilmesi ve kabullenmesi üzerine kurulu dünyasında herhangi bir aksiliğe göz yummaz. Planlarını bozacak her türlü pürüzü yok etmek konusunda uzmandır.
Hizmetçiler dizisi kilit rollerinden Belkıs Sipahioğlu’nu canlandıran Servet Pandur, İzmir’in güzel kızlarından biri olarak 1970 yılında doğmuştur. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunu olduktan sonra ilk olarak Çarli isimli bir TV dizisinde rol almıştır. Bu deneyimden sonra TV ekranlarından ayrılamamış ve pek çok dizide önemli rollerde karşımıza çıkmıştır.

14/17
mask

Armağan * * * Emre Akkuş

Belkıs Hanım’ın üvey oğludur. Hizmetçi Hacer’in kızı Çiçek ile yaşadığı aşk yüzünden üvey annesinin baskılarına maruz kalacaktır.
Mimar Sinan Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Tiyatro dalında mezuniyete sahip olan oyuncu çeşitli reklam filmlerinde oynamıştır. En son Yasak Elma dizisinde kamera karşısına geçen Emre Akkuş yapımcıların dikkatini çekerek Hizmetçiler dizisi kadrosu içine dahil edilmiştir

15/17
mask

Yaşar * * * Cansu Fırıncı

Dizinin kötü karakteri, Hacer’in kocası Yaşar rolünü başarıyla canlandıran Cansu Fırıncı 38 yaşında usta bir oyuncudur. Kırgın Çiçekler gibi uzun soluklu dizilerde ve pak çok sinema filminde oynadı.
Hizmetçiler dizisinde Yaşar olarak herkese korku salmaktadır. Hiç kimse Yaşar’ı sevmez ama korktukları için seslerini çıkarmazlar. Bu da Yaşar’ın arayıp da bulamadığı şeydir. Böylece aklındaki tüm kötülükleri yapmak için fırsat bulmaktadır.

16/17
mask

Hizmetçiler Dizisi Başladı ! Hizmetçiler Dizisi Kadrosu Hayran Bıraktı!

Hizmetçiler Dizisi Başladı ! Hizmetçiler Dizisi Kadrosu Hayran Bıraktı!

17/17
mask

Hizmetçiler 2. Bölüm Fragmanı - 2

Hizmetçiler 2. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Aras ve Yiğit sırları çözmeye çalışıyor!

Aras ve Yiğit beraber sırları çözmeye çalışırken ortaya çıkan gerçekler herkesi etkiliyor!

Hizmetçiler yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'da Kanal D'de!

09 Mar 2020 - 16:00 - Televizyon Dünyası --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.