Loreal 7 43 Tarçın Bakır Saç Boyası İnceleme

Loreal 7 43 Tarçın Bakır Saç Boyası İncelemesi yapılmadan önce, boyanın satıcı firması olan Loreal’den bahsetmek doğru olacaktır. Loreal, saç bakım ürünleri ve boya sektöründe oldukça uzun süredir hüküm süren..

Loreal 7 43 Tarçın Bakır Saç Boyası İnceleme
Son Güncelleme: Whatsapp

Loreal 7 43 Tarçın Bakır Saç Boyası İncelemesi yapılmadan önce, boyanın satıcı firması olan Loreal’den bahsetmek doğru olacaktır. Loreal, saç bakım ürünleri ve boya sektöründe oldukça uzun süredir hüküm süren bir müşteri memnuniyetine sahiptir. Özellikle açık renklerde tercih edilen markanın en sevilen renkleri tarçın bakır ve şarap kızılıdır. İşte ürün inceleme detayları!

Loreal 7 43 Tarçın Bakır Saç Boyası İncelemesi

Loreal tarçın bakır saç boyası, boyama kalitesi, saç sağlığı, içeriği ve kalıcılığı yönleriyle incelenmiştir. Bu kapsamda genel olarak iyi puanlar alsa da boyanın kokusu keskin bir halde duyulmaktadır. Bu da bebek ya da hasta olan ortamlarda boyama işleminin yapılmaması gereğini ortaya çıkarmaktadır.

Boyama Kalitesi 10 Puan Aldı


Loreal tarçın bakır saç boyası, oldukça iyi bir şekilde boyamaktadır. Koyu renk saçlara sahip kadınlar dahi boyama sonucundan memnun kalmışlardır. Çünkü boyanın içerisindeki bakır özelliğini veren pigmentler kaliteli dokudan yapılmışlardır. Bu da koyu renk saçlarda dahi beklenenden yüksek sonuçlar ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca boyama sonunda saç renginde parlaklık ve saç dokusunda yumuşaklık hissedilmektedir.

Saç Sağlığı Konusunda Sınıfı Geçti

Loreal 7 43 Tarçın Bakır Saç Boyası İnceleme kriterlerinin bir diğer önemli kategorisi ise saç sağlığıdır. Saçlara zarar veren boyaların aksine Loreal, saçları boyarken sağlık da katmaktadır. Boyama öncesi kullanılan koruyucu serum ile saçlar boyanın zararlı etkilerinden korunurken; boyama sonrasında sürülen koruyucu krem ise saçların yıpranmasının önüne geçerek, daha uzun süre kullanımı sağlamaktadır.

İçeriği İle Dikkat Çekiyor

Loreal 7 43 tarçın bakır boya kutusu içerisinde koruyucu serum, bakım şampuanı, seramid maske bakım serumu, tarama ve ayırma araçları ve iki adet eldiven çıkmaktadır. Ambalaj kalitesi ve boya öncesi ve sonrası bakım sunan bakım ürünleri ile loreal, diğer markalardan ayrılmayı başarmaktadır. Özellikle açık renk saçlara sahip kadınların açıcı olarak da tercih ettiği tarçın bakır saç rengi, sarı renk ile karıştırılarak özgün saç renkleri elde edilmesinde de sıkça kullanılmaktadır.

Kalıcılıkta Vasat Durumda


 
Loreal 7.43 bakır saç boyası, ilk boyamada oldukça parlak ve güzel sonuçlar elde edilmesini sağlarken; ilk 1 ay sonrasında renkte solmalar meydana gelmektedir. Solan saç rengi daha sonraki dönemlerde yeşerdiği için tarçın bakır tek başına çok fazla kullanılmamaktadır. Eğer koyu renk saç rengine sahip biriyseniz, saçlarınızı tarçın bakır ile boyamadan önce saç renginizi açmalısınız. Bu noktada oriyal ya da açık renk saç boyası kullanmak mümkündür.
Bakınız: Saç Kırılması Ve Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir? Nasıl Önlenir ? 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.