Ramazan Menüsü: Patatesli Börek ve Cennet Çorbası Nasıl Yapılır?

Ramazan Menüsü bugün iftar yada sahur tarifleri olarak sizlere lezzetine doyulmayan Patatesli Börek tarifi vereceğiz. Bu tarifi alışılagelmişin dışında bir tarza hazırlayacağız. Börekle birlikte yapacağımız bir diğer yemek ise cennet çorbası olacak. Şimdi her iki tarifimizi verelim.

Ramazan Menüsü Tarifleri

Patatesli Börek Nasıl Yapılır? Patatesli Börek Tarifi

Patatesli Börek Malzemeleri

Patatesli Börek yapılışı

Adı Gibi Eşsiz: Cennet Çorbası

Cennet çorbası, kültürümüze asırlar önce geçen, harika lezzet de bir çorbadır. Sahur sofralarına da pek bir yakışır. Üstelik oldukça besleyici ve doyurucudur. 1 tabağı bile sahur için fazlasıyla yetecektir. Peki bu adı gibi eşsiz cennet çorbası tarifi nedir? sahur sofranıza zenginlik katan cennet çorbası tarifi sizlerle!

Malzemeler

Üzeri İçin

Yapılışı

Cennet çorbası yapımı oldukça kolay kendisi de oldukça lezzetli. Daha önce cennet çorbası içmemiş kişileri bu harika lezzetle şaşırtın!


Sahur tarifleri olarak bugün için sizlere kahvaltı sofrası eşliğinde Patatesli börek, cennet çorbası ve mevsim meyvesi öneriyoruz.

Ne pişirsem diye düşünmemeniz için tariflerimiz her gün sizinle. Dilerseniz sahur da tatlı ve salata da tercih edebilirsiniz ancak en doğru sahur şekli verdiğimiz tarif gibidir. Nisan 2021 ilk ramazan günleri için sizlere her gün değişik tarifler veriyoruz. Yemek tarifleri kapsamında iftar menüsü tariflerimize de ulaşabilirsiniz. Her gün bir farklı tatlı tarifleri de sitemiz de sizinle.

Allah tutulan oruçları kabul etsin. Afiyet olsun.

- OKU HABER, Gurme bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4309816/ramazan-menusu-patatesli-borek-ve-cennet-corbasi-nasil-yapilir