Benim Adım Melek 38 Bölüm 2 Fragman | Benim Adım Melek Son Bölüm Melek Ölüyor mü?

Yayınlandığı ilk günden bugüne oldukça dikkat çekici bir dizi olan Benim Adım Melek 38 Bölüm fragmanı ile sevenleri ile buluştu. Geçtiğimiz hafta Melek'in kanser olduğunu öğrenen ailesi, bu kez Ömer Defne aşkına sahip çıkmak istiyor. Peki, Cumaali ve Zümrüt Hanım bu durum karşısında ne yapacak? Ömer askere dönerken neler Defne ile ayrı mı dönecek? 

Benim Adım Melek Son Bölüm ile Yürekleri Yaktı

Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı ile oldukça duygusal anların yaşanacağı bir bölümün daha gelmekte olduğunu gösteriyor. Defne Ömer aşkına engel olmak isteyen Cumaali Usta ve Zümrüt Hanım, ten torunları Ömer'i Melek'in kızına layık görmez. Ömer Defne ile evlenebilmek için erkenden askere gitmiş olsa da, Benim Adım Melek Zümrüt bu konuda çok sert davranmaktadır. 

Benim Adım Melek Son Bölüm : Melek 'in Hastalığı Öğreniliyor!

Benim Adım Melek 37 Bölüm yayınlanır yayınlanmaz büyük bir paylaşım tufanına tutulmuş olsa da, gelecek bölüm geçen haftayı geçecek gibi görünüyor. Melek'in hastalığını öğrenen ailesi ona belli etmeden hastalık ile mücadele etmeye çalışırken, Zümrüt Hanım ve Cumaali Usta ısrarla Melek'in karşısında durmaktadır.

Dostu ile her an karşı karşıya gelen Seyitali Usta bu durumu atlatabilmek için son çare olarak Cumaali Usta'ya Melek'in hasta olduğunu söyleyecektir. Bir yanda onlar çekişe dursun, bir yanda ise Kenan'ın Vildan üzerindeki planlarını hisseden Halil ne yapacak? Yengesini korumak için hangi kararları alacak? 

Defne Ömer Aşkına Ne Olacak?

Benim Adım Melek Defne Ömer ile olan birlikteliğine son mu verecek? Ailesi ile tekrar askere dönmesine razı olmayan Defne Ömer 'e neler söyleyecek? Cumaali Usta'nın karşısına çıkan Melek Ömer Defne aşkı için mücadele ederken, Cumaali Usta ne yapacak? Ömer'in isteme töreninin sürpriz konukları kimler olacak? Benim Adım Melek İzle seçeneği için Çarşamba günü saat 20:00 'da TRT 1 Canlı İzle linkini tıklayınız. 

Benim Adım Melek Hangi Gün ? 

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek her çarşamba saat 20:00 'de yayınlanıyor. Son zamanlarda özetsiz yayınlanan dizide çok sayıda ilgi çeken oyuncu yer alıyor. Benim Adım Melek oyuncuları ile dikkat çekerken aynı zamanda kurgusu ile de seyirci toplamayı başarmaktadır.

Benim Adım Melek Son Bölümü Full İzle

Benim Adım Melek 2 Bölüm 

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/5669872/benim-adim-melek-38-bolum-2-fragman-benim-adim-melek-son-bolum-melek-oluyor-mu