20 Adımda Aldatma Belirtisi ! Aldatıldığınızı Anlatan İpuçları Nelerdir?

0 2

20 Adımda Aldatma Belirtisi ! Aldatıldığınızı Anlatan İpuçları Nelerdir? | Evlilik kurumunun en korkutucu ve aşılması en güç problemlerinin başında  aldatılma ve bu durumla yüzleşme süreci gelmektedir. Bazı çiftler karşı karşıya olduğu aldatma belirtisi ve bu belirtilere bağlı davranışları anlayabilirken; bazıları ise bu belirtilerin farkında değildir. Ya da çocuk sahibi aileler, ilişkide aldatma sorunu olsa dahi evliliklerini bitirmezler. 

Evlilik kurumunun en korkutucu ve aşılması en güç problemlerinin başında  aldatılma ve bu durumla yüzleşme süreci gelmektedir. Bazı çiftler karşı karşıya olduğu aldatma belirtisi ve bu belirtilere bağlı davranışları anlayabilirken; bazıları ise bu belirtilerin farkında değildir. Ya da çocuk sahibi aileler, ilişkide aldatma sorunu olsa dahi evliliklerini bitirmezler. 

Özellikle cinsel uyum sağlayamamış çiftler arasında sıkça görülen aldatılma durumu yalnızca erkeğe ait değildir. Günümüzde aldatan erkeklerin sayısı kadar kadınlar da bulunmaktadır.  Tv programları, magazin haberleri ve okuduğumuz birçok haber aldatma belirtileri nelerdir konusuna büyük önem vermektedir.

Aile kurumunun yıkılmasına neden olan bu kötü durum karşısında ne yapılmalıdır? Aldatma belirtisi nasıl anlaşılır ? Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız ? İşte, cevapları!

Bir Cevap Yazın