Mutlaka İzlemeniz Gereken İnternet Dizileri Platformu Netflix Dizi Önerileri

Son zamanlarda, Aksiyon, Korku, Komedi, Bilim Kurgu, Türk ve Drama kategorilerinde artış gösteren internet dizileri izleyebilirsiniz. İşte, Mutlaka İzlemeniz Gereken Netflix Dizi Önerileri

+13
Haber albümü için resme tıklayın

Son zamanlarda giderek gelişme gösteren internet dizileri, Netflix vasıtasıyla seyircilerine sunulmaktadır. Eğer siz de dizi sever kişiler arasında yer alıyorsanız sizlere, Mutlaka İzlemeniz Gereken Netflix Dizi Önerileri vermek istiyoruz. Bu önerileri dikkate alarak siz de size uygun olan Netflix dizilerini izleyebilir ve keyifli saatler geçirebilirsiniz. 

Netflix de bulunan çoğu dizi yabancı dilde nasıl anlayacağım diye endişe ediyorsanız sakın endişelenmeyin. Bazı dizilerin Türkçe dublaj seçeneği bulunduğu gibi bazı diziler de de alt yazılı olarak seyircisine sunulmaktadır. Son zamanlarda artış gösteren Türk dizileri sayesinde de dizi izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. 

İçeriğimize Geçmeden En Hesaplı Netflix Premium Hesapları İçin Sadece On 'da

Popüler netflix dizilerini izlemek için piyasadaki en avantajlı fiyatlarla netflix premium hesap almak ister misiniz? Sadeceon.com sitesi hem makul fiyatlar sunuyor hem de güvenilir bir altyapı sağlıyor. Sizin de netflix hesap alma niyetiniz varsa Sadeceon sitesini ziyaret ederek hizmet sunanlarla iletişime geçebilir, ucuz fiyatlarla hesabınızı güvenle satın alabilirsiniz. Üstelik netflix dışında bir çok platform için hesap satışı da yapıldığından bir çok ihtiyacınızı bu site üzerinden karşılayabilirsiniz.

Netflix Dizi Önerileri 

Artış gösteren İnternet dizileri sayesinde insanlar boş vakitlerinde keyifle dizi izleyebilmektedir.  Son zamanlarda, Aksiyon, Korku, Komedi, Bilim Kurgu, Türk ve Drama kategorilerinde artış gösteren internet dizileri sayesinde siz de yorgun bir günün akşamını verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. 

Siz yeter ki hangi kategoride, hangi diziyi izlemek istediğiniz karar verin. Eğer karar vermekte zorlanıyorsanız sizler için araştırdığımız Netflix Dizi Önerileri Listemize göz atabilir, izlemek istediğiniz diziyi, Netflix'e üye olarak keyifle izleyebilirsiniz. 

İşte, Netflix Dizileri... 

Netflix Aksiyon Dizileri

1- The Walking Dead 

İlk sezonundan beri dünya çapında en çok izlenen aksiyon dizilerinden biri olan The Walking Dead, kısa sürede efsaneleşen bir zombi temalı dizi. The Walking Dead ya da türkçe adıyla Yürüyen Ölüler dizisi merakla izlenen yabancı aksiyon dizilerinden biridir. 

2- The Witchter

20 Aralık da Netflix de yayınlanmaya başlayan netflix orijinal dizileri arasında öne çıkan The Witchter dizisi uzun yıllardır huzur içerisinde yaşayan insanların cüceler ile savaşmasını konu alan dizi, Netflix de yayınlandığından beri pek çok seyirciye ulaşmayı başarmış bir yapımdır.

3- Vikings

Viking dizisi yani Türkçe adıyla Vikingler, özellikle dönem draması sevenlerin izlemesi gereken dizilerdendir. Adından da anlaşılacağı gibi, efsane ırklardan biri olan Vikingleri konu alıyor. Netflix platformunda aksiyon dizileri arasında yer alıyor. 

4- Spartacus 

Romalıların ihanete uğradığı ve kölelik hayatına zorlandığı bir dönemde yeni bir çağ başlıyor. Görsel efekt teknolojilerinin tüm nimetlerinden yararlanılarak çekilen Spartacus, aksiyon dizileri arasında en çok izlenen diziler arasında yer almaktadır. 

5- Narcos

Kolombiya da yaşamını sürdüren dünyaca ünlü uyuşturucu baronu olan Pablo Escobar'ın gerçek hayatını konu edinen Narcos yani Narkoz dizisi 2. sezon boyunca soluksuz izlenen Netflix dizilerinden olmayı başarmıştır. 

6- Börü

Daha önce Star TV ekranlarında yayınlanan Börü dizisi şimdi de Netflix de. 2014 yılında Türkiye'nin sınırda düşmanlarının çoğaldığı bir dönemi konu edinen Börü dizisi en çok izlenen Netflix dizileri arasında yer alıyor. 

7- The 100

Kass Morgan adlı bir adamın yakın zamanda çıkacak olan aynı adlı kitap serisinden uyarlanan kıyamet sonrasi dönemi anlatan dizi The 100, Dünya'nın büyük bir kısmının yok edilmesi ve medeniyetlerin çökertilmesini konu edinen The 100 dizisi izlenmeye değer. 

8- Merlin

Büyücü olan Merlin'in kendi güçlerini henüz tam anlamıyla keşfetmediği gençlik yıllarını konu edinen dizi, Kral Arthur'un efsanesinin aynısından uyarlanmış bir dizidir. Merlin dizisine göre Birleşik Krallıkta büyü yapmak yasaklanmıştır. 

9- Marco Polo

Venedikli gezgin olan Marco Polo'nun gençlik yıllarını konu edinen dizi, Kubilay Han'ın hüküm sürdüğü 13. Yüzyılın Çin'in de geçiyor. Hiç bilmediği bir cografya da yaşadığı olayları konu edinen dizi oldukça ilgi çekici. 

10- Lost in Space

Lost in Space dizisi , uzayda sömürgeleştirmenin başladığı bir dönemde Robinson'un ailesiyle beraber yaşadığı maceraları konu edinen dizi, Aksiyon dizileri arasında yer almakta. 

Netlix Komedi Dizileri

1- Sex Education

Sex Education dizisi 16 yaşında bir lise öğrencisi olan Otis'in okulda olan arkadaşlarına cinsellik hakkında tavsiyeler vermesini konu edinmekte. Cinsel yaşamında sıkıntılar yaşayan öğrencilerin hepsi Otis'e gelmeye başlıyor. Harika bir komedi dizisi olan Sex Education'u mutlaka izleyin. 

2- Easy

Bir komedi antolojisi olan Easy, bir grup insanın hayatını konu edinmekte. Şikago da yaşayan insanların günümüzde aşk, cinsellik, teknoloji ve kültür kavramlarının sorgulayışını konu edinen dizi izlenmeye değer. 

3- You Me Her 

Cinsel hayatını sıkıcı bulmaya başlayan iki gencin, aradıklar heyecanı eskort bir kızda bulmasıyla hayatında bazı değişiklikler söz konusu olur. You Me Her dizisi bu aile komedisini konu edinmekte. 

4- Insatiable

 

Patty Bladell adlı genç kızın güzelleşme serüvenini konu edinen dizi aslında gençlerin dış güzelliği ile alakalı söylemlerinden bahsetmektedir. Insatiabla kavgada çenesi kırılan genç kızın iyileşme sürecini konu edinir. 

5- Always a Witch

17 yüzyılda yaşayan genç bir cadının sevdiği adamı kurtarmak için geleceğe gitmesini konu edinen Always a Witch dizisi bu genç cadının önce günümüz hayatını sonra da gelecekteki hayatını konu edinir. 

6- Darmaduman

Strangers Thing dizisi ile benzerliğiyle bilinen Darmaduman dizisi Netflix'in Komedi dizileri arasında yer alan harika bir aile komedisini konu edinir. 

7- Wanderlust

2018 yılında Netflix de vizyona giren Wanderlust dizisi , ilişkilerini canlandırmaya çalışan evli bir çiftin hikayesini konu edinmekte. Genç kadın, başarılı bir terapisttir. Eşiyle birbirini çok sevseler de cinsel hayatları oldukça problemlidir. Harika bir aile komedisi olan Wanderlust izlenmeye değer bir dizi. 

8- Shameless

Chicago'nun varoş bir semtinde geçen Shameless dizisi, altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesini konu edinen bir dizidir. Sahtekar, alkolik, utanmaz bir adamın ailesiyle geçirdiği maceraları anlatan dizi komedi-dram kategorisinde olan bir dizi. 

9- A Family Reunion Chrismas

McKellan ailesinin dört çocuğu vardır. Eşiyle beraber Seattle gibi büyük bir şehirden Georgia da küçük bir kasabaya taşınıyorlar. Bu taşınma hikayesini konu edinen A Family Reunion Chrismas mutlaka izlenmesi gereken dizilerden. 

10- Aşk Planı 

Yabancı komedi dizisi olan Aşk planı, müzmin bekar Elsa'nın ve ona yardımcı olmaya çalışan bir grup arkadaşının hayat hikayesini konu edinmektedir. Paris'te geçen romantik komedi izlenmesi gereken diziler arasında yer alıyor. 

Netflix Bilim Kurgu Dizileri 

1- Stranger Things

Küçük bir kasaba da küçük bir çocuğun kaybolmasının ardından gizli deneyler, korkutucu olağanüstü güçler ortaya çıkar. Bu güçleri konu edinen Stranger Things dizisi bilim kurgu dizileri arasında en çok izlenen diziler arasında.

2- Dark

Winden isimli bir Alman kasabasında iki çocuğun kaybolması üzerine gelişen olayların bir anda geçmiş ve gelecek arasında kalmasını konu edinen Dark dizisi izlenmeye değer bir dizi. 

3- Lucifer

Cehennemin efendisi olmaktan bıkan Lucifer yani Türkçe adıyla Şeytan, Los Angeles'ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hakimiyetini sürdüğü cehennemi terk ederek, bu şekilde Lux adında bir mekan açıp yaşam sürmek ister. Şeytan ile Melek arasındaki tartışmaları konu edinen Lucifer, izlenmeye değer bir dizi. 

4- The Vampire Diaries

Ailelerini dört ay önce trafik kazasında kaybeden 17 yaşındaki Elena ve 15 yaşındaki kardeşi Jeremy, yaşadıkları acı sonrasında hayatlarına devam etmeye çalışmaktadırlar. The Vampire Diaries harika bir bilim kurgu dizisi. 

5- Titans

Temal anlamda Titanlar Grubu olarak adlandırılan bir takım sorunlu gencin kahramanlıklarını konu edinen The Titans, Netflix Bilim Kurgu Dizileri arasında yer almaktadır. 

6- Outlander 

Diana Gabaldon'un seri halinde yazdığı romanlardan oluşan Outlander dizisi, Claire Randall'ın 18. yüzyıl İskoçyasında gerçekleştirdiği yolculukları ve orada yaşadıkları aşk maceralarını konu edinen Outlander, en çok reyting alan dizilerden biri. 

7- Sense8

Bilim Kurgu kategorisinde yer alan Sense 8 dizisi , dünyanın 8 farklı yerinde yaşayan 8 ayrı kişinin gizemli bir bağlantısı olduğu konuyu ele almaktadır. Bu konular gün yüzüne çıktığında çok kişi bu durumdan etkilenecektir. 

8- Travelers

Bugünden itibaren yıllar sonra dünya nüfusunda çok önemli bir azalma görülme olacağı söz konusu. Hayatta kalmayı başaran ve şans eseri yeni birileriyle tanışma fırsatı yakalayan bir avuç insan bir zaman makinesi keşfedeceklerdir. Bu keşifle beraber küçük bir grup oluşturma kararı alırlar. Travelers dizisi , internet dizileri arasında ön planda. 

9- Şubat

Yağmur isimli bir kız, zamanının ünlü doktorlarından Cihan Çankaya'nın kızıdır. Bir gün haber peşinde koşan Yağmur'un yolu bir cinayet mahallinde tesadüfen Şubat ile karşılaşır ve birbirinden farklı olaylar dizisi başlar. Şubat dizisi, Netflix'in öne çıkan dizilerinden biri. 

10- Between

21 yaş ve altında olan gençler harici herkesi ölüme yaklaştıran gizemli bir virüsün ortaya çıktığı bir kasabada yaşanan kaosu ve virüsten etkilenmeyerek hayatta kalmayı başaranların tedavileri ve kurtuluşları için ortaya çıkan virüsle mücadeleleri anlatılıyor. Between dizisi, izlenmeye değer olan bir Netflix dizisi

İnternet Dizileri Kategorisinde Netflix Korku Dizileri 

1- Z Nation

Karl Schaefer'in yönetmenliğini yaptığı Z Nation bir zombi virüsünün insan ırkının kırıp geçirmesini ve geride sağlam kalan bir grubun bu virüse karşı bağışıklık kazanmış birini sağ Salim laboratuvara götürme hikayesini konu edinen internet dizisini izleyebilirsiniz. 

2- Black Summer 

Black Summer dizisinin başrolünde  Jaime King yer alıyor. Zombi kıyametinin yaşandığı yaz mevsiminde, küçük kızı ile beraber onu kimsenin bulamayacağı bir yolculuğa çıkan anne, küçük bir mülteci gruba dahil olarak acımasız kararlar almak zorunda kalırsınız. Black Summer dizisini Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. 

3- Tepedeki Ev

Genel anlamda eve hapsolan hayaletlerin ortaya çıkma hikayesini konu edinen Tepedeki Ev dizisi, Mike Flanagan tarafından kurgulanan dizi Shirley Jackson'ın kitabındaki aynı cümle ile başlıyor. İşte o cümle; 

"Akıl sağlığı yerinde olmayan Tepedeki Ev, tepelerin karşısında tek başına yükseliyor ve karanlığı içinde tutuyordu.”

4- Çığlık 

Lakewood şehrinde yaşanan bir genç siber alem zorbalığıyla öldürülür. Tüm kasaba bu olayla sarsılır. Ölen arkadaşlarının yasını tutan bir grup genç bu olayı araştırmaya başlar. Aynı zamanda kasabanın şerifi de cinayeti soruşturmakla görevlendirilmiştir. Çığlık dizisini Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. 

5- The Mist

The Mist dizisi yani Türkçe adıyla Öldüren Sis dizisinin konusu Stephen King'in yaşadığı ve kitaplarının çoğunda konum olarak belirlediği yer olan, Amerika'nın kuzeydoğusunda bulunan Maine eyaletinde geçmekte. Bu diziyi izlemek için Netflix'e girebilir ve üye olduktan sonra izleyebilirsiniz. 

6- Marianne

Marianne dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşmakta. Bu dizide, memleketine geri dönen çok satan kitapları kaleme almış olan Emma Larsimon'un, rüyalarına musallat olan kötü ruhun gerçek dünyada ortalığı birbirine kattığını keşfetmesiyle gelişen korku olaylarını konu edinmekte. Marianne dizisi korku dizileri arasında en çok izlenen dizilerden biri. 

7- Santa Clarite Diet

Sheila Hammonda adında bir kadının yaşayan ölü olması konu edinilmektedir. Hammond, ölü ama ölü olmayan yani hiçbir şey hissetmeyen biridir. Sanata Clarite Diet dizisini Netflix üzerinden keyifle izleyebilirsiniz. 

8- Diablero

Netflix üzerinden yayınlanan Meksika yapım dizi, genç ve günahkar bir rahip, efsanevi bir iblis avcısı ve bir doğaüstü olaylar uzmanıdır. Kaçırılan bir kızı Mexico City'nin yeraltı dünyasında aramaya başlamakta. Diablero dizisi harika bir korku dizisidir. 

9- Superstition

Superstition dizisi, Hasting ailesini ele alıyor. Georgia da ki bir cenaze evinin sahibi olan Hasting ailesi, kasabadaki gizli tutulan sırların bekçisi ve karanlık tarihin koruyucu konumundadır. Superstition dizisi müthiş bir korku dizisidir. Korku dizisi izlemeyi sevenlere duyurulur. 

10- Ghoul

Ghoul dizisi Netflix'in orijinal yapımlarından biridir. Bir Hindistan korku serisi olan Ghoul, bir askeri sorgulama uzmanı olan Nida Rahim'in gizli bir gözaltı merkezine geldiğinde, burada tutulan teröristlerin bazılarının bu dünyanın dışından olduğunu farketmesiyle ortaya çıkan olaylar konu edinilmekte. Ghoul dizisini izlemek için Netflix'e üye olmanız yeterli. 

Netflix Türk Dizileri 

1- Atiye

Beren Saat'in baş rolünü oynadığı Atiye dizisinde rol yapan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir. Dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan ve Atiye ile arasındaki ilişkinin ortaya çıkmasından sonra olaylar gün yüzüne çıkmaya başlar. Muhteşem bir internet dizisi olan Atiye'yi mutlaka izlemelisiniz. 

2- Hakan Muhafız

Herkes gibi yaşayan bir genç adam olan Hakan, İstanbul da yaşamını sürer. Hakan, hiç beklemediği bir anda 15 milyonluk İstanbul da yaşayan tüm insanlardan daha farklı bir konuma gelecektir. Yeni bir internet dizisi olan Hakan Muhafız'ı ilk bölümünden itibaren Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. 

3- Masum

Emekli bir polis olan Cevdet ve karısı emekli olduktan sonra şehirden uzak inşa ettirdikleri çiftlikte huzur içerisinde yaşarken, birden bire küçük oğullarının bir gece yarısı korkunç bir haberler eve gelir. Ve bu haberden sonra ailenin hayatı tamamen değişir. Masum dizisi , dram kategorisinde yer alan harika bir dizi. 

4- Fi

Bir kişiye aşık olmak tüm hayatı değiştirir mi? Evet değiştirir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki sonunda dokunduğu her şeyi yıkmaya başladı. Bazen hayatın yenilenmesi için herşeyin yıkılması şarttır. Fi dizisi , tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek kendi gerçeğine ulaşanların hikayesidir. 

5- Mehmetçik Kut'ül Amare

TRT 1 in yeni dizisi olan Mehmetçik Kut'ül Amare artık Netflix de. 1. Dünya Savaşında İngilizlerle yapılan bir muharebeyi konu edinen Mehmetçik Kut'ül Amare dizisini Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Harika bir tarihi dizi 

6- Filinta

Bir Osmanlı Polisiye dizisi olarak anılan Filinta dizisi , Galata Kadısı Gıyasettin Hatemi ve onun yetiştirdiği Galata Amiri Filinta Mustafa ekseninde geçer. Filinta dizisi, Mustafa ve Ali'ye kurulan bir komplo ile başlar ve bu şekilde de devam eder. 

7- Yanık Koza

Bursa'nın tanınan ve başarılı ailelerinden biri olan Çelebiler'in yaşadığı tüm olayları konu edinen Yanık Koza dizisi daha önce televizyon ekranlarında yayınlanıyordu. Şu anda Netflix de yayınlanan dizi, eski dizi izlemeyi sevenler için vazgeçilmez bir tercihtir. 

8- 46 Yok Olan

Daha önce Star TV ekranlarında yayınlanmış olan 46 Yok Olan dizisi yalnızca 13 bölüm ekranlarda kaldı. Şuanda Netflix üzerinden yayınlanan 46 Yok Olan dizisi bir bilim adamının maceralarını konu edinmiştir. Final bölümünde yaşanan hipnoz etkisi herkesi şaşkına çevirmişti. 

9- Yunus Emre 

Aşkın Yolculuğu adıyla TRT 1 ekranlarında 45 bölüm yayınlanan Yunus Emre dizisi , mistik bir dizidir. Şuanda Netflix üzerinden izleyebileceğiniz bu harika diziyi izlediğinizde kendi benliğinize dönecek ve kendinizi sorgulamaya başlayacaksınız. 

10- Yer Gök Aşk

Yer Gök Aşk dizisinde yaşanan ayrılıklar dolayısıyla sürekli senaryo değişiklikleri olmuştur. İkinci sezonunda Toprak'ın Lale Devri dizisindeki Çınar karakteriyle evlenip, İstanbul'a taşınmasıyla macera başlar. 

Netflix Drama İnternet Dizileri

1- Messiah

Tarih boyunca dünyayı kurtaracağına inanılan Mesih'in hayatını konu edinen Messiah, yayınlandığı günden beri tartışma konusu olmuştur. 1 Ocak 2020 den itibaren Netflix de yayınlanan Messiah, Suriye'nin başkenti olan Şam'ın al-Masih tarafından kurtarılmasını ve daha sonra da CIA'nın şüphelenerek bu olayın peşine düşmesini anlatmakta. 

2- Vis a Vis

Erkek arkadaşına olan bağlılığı nedeniyle kendisini bilmediği bir dünyanın içinde bulan genç bir kadının hikayesini konu edinen Vis a Vis dizisini Netflix üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz. İnternet dizileri arasında ön plana çıkmış olan bu diziyi severek izleyeceğinize eminiz. 

3- You

Romantik bir aşk hikayesini konu edineceği düşünülen dizinin, Joe'nun Beck'in hayatına takılmasından sonra farklı bir boyut kazanıyor. Joe'nin maceralarını konu edinen You dizisi, drama dizisi severler için harika bir seçenek olacak gibi gözüküyor. 

4- Riverdale

Sürrealizmi benimseyen bir grup gencin, yaşadığı kasabada her şey oldukça şirin gözüküyor. Fakat bu kasabada son derece karanlık ve gizemli olaylar yaşanıyor. Bu olayları konu edinen Riverdale dizisi, drama dizisi izlemek isteyenler için harika bir seçim. 

5- Dogs Of Berlin 

Okan Erdem'in baş karakterliğini üstlendiği Dogs Of Berlin dizisi konu olarak Türk ve Alman takımları arasında seçim yapmakta zorlanan Okan'ın hayatını konu edinmekte. Dogs Of Berlin yani Türkçe adıyla Berlin'de Bir Türk Cinayeti dizisini Netflix üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz. 

6- Perfume

Perfume dizisi, kusursuz bir kokuyu yaratmak için bir takım cinayet işleyen katilin peşine düşen dedektiflerin hikayesini konu edinmekte. Bir genç kadının cesedinin bulunması mahallede panik yaratacaktır. Cinayete kurban giden kadının cesedini işleyen kişi acaba kim? Cevabını almak için diziyi izleyebilirsiniz. 

7- Sons Of Anarchy

92 bölüm olarak yayınlanan Sons Of Anarcht dizisinde, Clay Teller'in ölümünün ardından kendini liderlik koltuğunda bulan Jax Teller'in aile ve çete hayatını birlikte sürdürmeye çalışması anlatılmaktadır. Bu gerilim dizisini izlemek için Netflix e giriş yapabilir ve keyifle izleyebilirsiniz. 

8- Marvels The Defenders

Farklı farklı kahramanların hikayesini konu edinen The Defenders, dört süper kahramanın bir araya gelerek, New York'u korumak için bir takım oluşturmasını ve ortak bir düşmana karşı mücadele etmesini konu edinen bu diziyi mutlaka izlemelisiniz. 

9- Gotham

2014 yılının Eylül ayında yayına giren Gotham dizisi, ABD yapımıdır. Devasa bir çizgi yapım şirketinin yarattığı adam olan Batman'ın maceralarını konu edinen Gotham dizisi, size hayatın zorluklarını anlatabilecek olan bir dizi. Drama dizisi izlemeyi sevenler için listemizde yer alan Gotham dizisini Netflix üzerinden keyifle izleyebilirsiniz. 

10- Giri/Haji

Organize suç çetesi üyesi olan ve cinayetle suçlanan aynı zamanda kayıp kardeşini bulmak için zorlu bir mücadeleye girişen dedektifin hikayesini konu edinen Giri/Haji dizisini keyifle izleyebilir ve boş vakitlerinizi verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. 

# İNTERNET DİZİLERİ İLE İLİŞKİLİ:

14 Eyl 2020 - 03:24 - İnternet Dizileri --- Okunma

Son bir ayda okuhaber.com sitesinde 274.106 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?
Hızlı Bul - Tanıtım Yazısı