Korku Filmlerine Konu Olmuş 10 Lanetli Bebek

0 4

Korku Filmlerine Konu Olmuş 10 Lanetli Bebek | https://www.youtube.com/watch?v=iuEu9iWxGowDünyanın gelmiş geçmiş en iyi korku filmleri ya bir hamile anneyi konu alır ya da lanetlenmiş bir bebeği. Çocukların ve taze annelerin konu edindiği birçok korku filmi milyonlarca izleyiciye ulaşmayı başarır. Çünkü bu tür konular insanların hayatlarının tam içinde yer alır. Peki, lanetli bebek hikayesinin bir senaryo olmadığını düşündüğünüzde tüyleriniz havaya kalkıyor mu? Korkmamak için kendinizi tutuyor musunuz?

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi korku filmleri ya bir hamile anneyi konu alır ya da lanetlenmiş bir bebeği. Çocukların ve taze annelerin konu edindiği birçok korku filmi milyonlarca izleyiciye ulaşmayı başarır. Çünkü bu tür konular insanların hayatlarının tam içinde yer alır. Peki, lanetli bebek hikayesinin bir senaryo olmadığını düşündüğünüzde tüyleriniz havaya kalkıyor mu? Korkmamak için kendinizi tutuyor musunuz?

Filmlere konu olan lanetli bebekler aslında çok uzun zaman önce, tarihin tozlu raflarında unutulmuş hikayelerin arasında sıkışıp kalmıştır. İşte, filmlere konu olmuş 10 lanetli bebek ve gerçek olduğu anlatılan hikayeleri…

Bir Cevap Yazın