Korona Tedavisi Gören Kadir Topbaş Yoğun Bakıma Alındı

Bir süredir koronavirüs tedavisi gören İstanbul Büyükşehir Belediye eski Başkanı Kadir Topbaş 16 Kasım 2020 tarihinde Covid-19 test sonucu pozitif olarak tespit edilmiş ve hastaneye yatırılmıştı. Bugün oğlu Mustafa Ömer Topbaş'ın sosyal medya üzerinden paylaştığı paylaşım ile İstanbul Büyükşehir Belediye eski Başkanı Kadir Topbaş'ın yoğun bakıma kaldırıldığı haberi alındı. 

Kadir Topbaş İyileşmezse Entübe Edilecek

Oğlu tarafından paylaşılan mesajda, milyonlarca seveni bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye eski Başkanı Kadir Topbaş durumunda iyileşme olmaması durumunda entübe edileceği yer aldı:

"16 Kasım’dan beri Covid tedavisi gören Babamız Kadir Topbaş bu sabah yoğun bakıma alındı. Doktorlar önümüzdeki saatlerde şu an uygulanan basınçlı oksijen desteğinden pozitif bir ilerleme kaydedilemezse entübe etme durumunda kalabileceklerini söylüyorlar. Bu zor anımızda arkadaşlarımız, dostlarımız ve sevenlerinden dua bekliyoruz. Sizlerin duası ve Allah’ın izniyle babamızın kısa zamanda sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun."

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/5849140/korona-tedavisi-goren-kadir-topbas-yogun-bakima-alindi