Özellikle kalabalık aileler için başlı başına bir sorun olan, temizlenmesi ve düzenlenmesi sürekli sorun olan ayakkabı dolapları için en pratik çözüm ayakkabı rampası olarak karşımıza çıkmaktadır.

  1. YER TASARRUFU

Ayakkabı rampası sayesinde bir çift ayakkabı yerine iki çift ayakkabı depolayarak ciddi bir yer tasarrufu sağlayabiliriz. Özellikle kalabalık ailelerde dolaptan taşan ayakkabılar için yeteri kadar depolama imkanı da bu ürün sayesinde sağlanmış olmaktadır.

  1. TEMİZ AYAKKABILAR

Bir türlü dolaba sığdıramadığımız ayakkabıları maalesef en sonunda üst üste koymak zorunda kalırız. Üst üste koyulan ayakkabılar sayesinde elimizde sürekli kirli ve yıpranmış ayakkabılar kalır.
Ayakkabı rampası sayesinde bu sorun ortadan kalkmakta ve ayakkabılarımız hem temiz kalmakta hem de yıpranmadıkları için kullanım süreleri uzamaktadır.

  1. KOLAY ULAŞIM

Üst üste koyulan ayakkabıları kullanmakta başlı başına bir sorundur, altta kalan ayakkabıyı almak için önce üzerindekileri indirmek gerekir. Özellikle acelemiz varsa bir türlü ayakkabıyı alıp çıkamayız. Önce ayakkabıyı alttan almamız ve altta oluğu için kirlenen ayakkabıyı temizlememiz gerekir.
Ama ayakkabı rampası sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalkmaktadır.

  1. DÜZEN

Ayakkabı dolabımızı açtığımızda üzerimize dökülecek gibi duran aradığımız ayakkabıyı bulmakta bile zorlandığımız bir dolapla karşılaşmak hiç birimizin hoşuna gitmez ayakkabı rampası sayesinde dolap kapağınızı açtığınızda gözünüze hoş görünen, aradığınızı rahatça bulabileceğiniz hoş ve düzenli bir dolaba kavuşursunuz.
Aslında her evde bir sorundur ayakkabı dolapları, bir türlü düzene girmeyerek her kapağı açıldığında kötü bir görünüm sergilerler. Üst üste koyulmak zorunda kalan ayakkabılarımız sürekli kirlenir ve yıpranır. Dağınıklığın yanında sürekli kirlenen ayakkabılarımıza temizlik ve bakım yapmak zorunda kalırız ve yine de erken yıpranmalarına mani olamayız. Ayakkabı rampası sayesinde düzeni sağlamakla beraber ayakkabılarımızın ömrünü de uzatmış oluruz.

Her evden çıkacağımızda ayakkabı bakımı yapmak zorunda kalmadığımız için özellikle evden acil çıkmak gerektiği zamanlarda zamandan da tasarruf etmiş oluruz.
Ayakkabı rampası ile zaman tasarrufu, düzenli görünüm ve daha geç yıpranan ayakkabılar sayesinde para tasarrufu yaparak hem bütçemizi hem de dolap düzenimizi korumuş oluruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz