Müge Anlı Son Dakika Bugün Kayıp Fatma Bulundu!

Gaziantep de yaşamını sürdüren Zeynep Hanımın 5 aydır kayıp olan kızı Fatma'yı Müge Anlı buldu!

Kayıp Fatma'yı Müge Anlı Buldu!

Stüdyo da kızının bulunduğu haberini alınca fenalaşan Zeynep Hanım, Müge Anlı'ya teşekkürlerini iletti. Kızı Fatma telefonla hatta bağlandı; 

"Annesine hiç bir şey söylemek istemediğini belirten Fatma, annesinin yaptıklarının cezasını çektiğini söyledi. Müge Anlı, annen sana ne yaptı deyince, Fatma, annem sürekli beni evden kovuyordu, ben her defasında eve gittim. Daha sonra Temmuz ayında abim bana şiddet uyguladı, annem de bacaklarıma sopayla vurdu. Hatta jandarma ile eve gidince, annem beni eve almadı. Ben bundan dolayı evi terk ettim." dedi.

Annesi Zeynep Hanım; "Kızım ne olursun buraya gel. Ben sana ne yaptıysam özür dilerim, ayağının altını öpeyim senin ne olur gel. Benim param yoktu. Borç alarak kızıma dakika yükledim. Akşam olunca ben erken uyurum. Ben uyuduktan sonra Fatma internete girdi. Abisi de telefonu isteyince Fatma tepki gösterdi." dedi. 

5 Aydır Kayıptı

5 Aydır Kayıp Fatma Bulundu![/caption] Fatma'nın evi terk etme nedeninin annesinin kendisini kovmasından dolayı olduğundan dolayı, Fatma eve gelmeyeceğini belirtti. Müge Anlı, ben sana yardım edeyim, yeter ki okuluna devam et, kurda kuşa yem olmanı istemiyorum dese de Fatma ikna olacak gibi gözükmüyor. Fatma; "Sizin amacınız beni bulmaktı. Ve buldunuz. Ben şuan kendi hayatımı kurmaya çalışıyorum. Lütfen bana engel olmayın.

Benim annemin eviyle ya da yaşantısıyla bir sorunum yok. Annem beni istemiyordu ve evden gittim. Benim gerçekten size ihtiyacım yok, ihtiyacı olan kişilere yardımcı olun. Ben hayatımdan memnunum. Ben bu yaşıma kadar yurtta büyüdüm. Bana bir annelik yapılmadı. Annelik yapmasını da istemiyorum zaten. Annemin imkanı eğer yoksa, neden öyle bir ev yaptırdı. O evi kendisi yaptırdı. Ben annemin evinde herhangi bir insan yerine koyulmadım. Annem, abim bana sürekli şiddet uyguladı. Ben bunu bildiğim halde her tatilde annemin yanına gittim. Ama annem beni kabul etmedi. Orada yalan gözyaşları döküyor. İnanmayın!" dedi. 

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3441960/muge-anli-son-dakika-bugun-kayip-fatma-bulundu