İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Görevinden İstifa Etti!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Görevinden İstifa Etti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaptığı Twitter açıklamasıyla görevinden istifa ettiğini bildirdi. Dakikalar önce kendi Twitter sayfasından yaptığı açıklama şu sözlere:

Gayretle ve titizlikle yürütülen bir süreçte tamamen salgının önlenmesine yönelik hafta sonu sokağa çıkma kararının uygulamasının sorumluluğu, her yönüyle şahsıma aittir. Başlangıçta kısıtlı saatlerde de olsa ortaya çıkan görüntüler, mükemmel yönetilen bu süreçle uyuşmadı.
Yaşadığım onca tecrübe, sorumluluk kısmı üzerimizde olan bu olayda, böyle görüntülere yol açmamalıydı. İyi niyetle, hafta sonunda salgını ve bulaşı bir nebze durdurabilmek adına atılan bir adımdı.
Hiç bir zaman zarar vermek istemediğim Aziz Mülletimiz, hayatımın sonuna kadar da sadık olacağım Sayın Cumhurbaşkanım beni bağışlasın...
Onurla yürüttüğüm İçişleri Bakanlığı görevimden ayrılıyorum...
Tüm dostlara, mesai arkadaşlarıma Allahaısmarladık...
Allah Milletimizi korusun...
Saygılarımla
Süleyman Soylu

yer  verdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaptığı Tiwitter açıklamasının ardından, Twitter gündeminde ilk sırada yer aldı. İstifa ile ilgili haber, Türkiye gündeminde anında yer aldı ve paylaşıldı

Bunada Bakınız: Cumhurbaşkanı Erdoğan Soylu'nun İstifasını Kabul Etmedi

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4152775/icisleri-bakani-suleyman-soylu-gorevinden-istifa-etti