Duyarlı Polis Memuru Kedi İçin Trafiği Durdurdu

Sakarya 'da akan bir trafiği kontrol etmek için nöbette olan bir polis memuru görev başında iken hatalı harekette bulunan bir sürücüye işlem yapmaktaydı. O sırada bir kedinin trafiğin ortasında kaldığını gören polis memuru, işlem yapmayı bırakarak kedinin imdadına yetişti. 

Duyarlı Trafik Polisi Kedi İçin Trafiği Durdurdu

Trafiğin ortasında ezilme tehlikesi ile karşı karşıya kalan kediyi fark eden polis memuru, trafiği durdurdu. Kediyi yolun karşısına bıraktı ve trafiği tekrar harekete geçirdi. Kediyi fark ettiği anda elindeki cezai işlemi de yarıda bırakan trafik polisi bu örnek davranışı karşısında alkışlarla ödüllendirildi. 

Sakar Emniyeti'nden Teşekkür Geldi

Bu örnek davranışı ile Sakarya'da hemen ünlenen trafik polisi için İl Emniyet Müdürlüğü twitter sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür ve tebrik mesajı yayınladı:

‘’ Kavşakta hatalı  bir sürücüye işlem yaptığı esnada,  kavşak içindeki kediyi fark edip işlemi yarıda bırakarak, trafiği kesen ve kedinin karşıya güvenli geçişini sağlayan Trafik Polisi arkadaşımızı tebrik ediyoruz. Sakarya'nın huzuru, Bizim gururumuzdur...’’

- OKU HABER, Yerel Haberler bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4926030/duyarli-polis-memuru-kedi-icin-trafigi-durdurdu