Günlük Burç Yorumları Aşk İş Para Durumu 21 Aralık Pazartesi: Haftanın İlk Günü Size Neler Getirecek?

Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları

Yasaklarla dolu bir hafta sonu daha bitti. Günlük burç yorumlamaları bu yasaklardan etkilenmedi desek yalan olur. Gezegenlerin kavuşması, hizalanması, güneş tutulması derken günlük burç yorumları aşk iş para ve sağlık konularında da değişiklik oldu. Peki burç yorumları 2020 haritası hakkınızda neler söylüyor dersiniz?

Günlük Burç Yorumları

Haftanın ilk gününden günlük burç yorumları ailesi olarak hepinize merhaba dileriz! Pazartesi günleri her ne kadar sendrom dolu olsa da hafta sonu yasaklarından ötürü pazartesi günü artık bu sendromu hafta sonuna devretti gibi. Peki bugün günlük burç yorumları senin için neler söylüyor? haydi başlayalım…

Koç Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Burç yorumları 2020 haritası gösteriyor ki koçlar bugün kendilerini meşgul etmek için her şeyi yapacaklar çünkü kafaları aşırı derecede dolu. Sevgili koçlar, bugün üzerinizde ki negatifliği atmak için işinize biraz ara verip kısa da olsa bir doğa yürüyüşü yapmanız size oldukça iyi gelecek.

Boğa Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Günlük  burç yorumları gösteriyor ki boğalar Pazar gününün rehavetini üzerlerinden atamayacak ve uykulu bir güne merhaba diyecekler. Boğa erkekleri bugün biraz gergin olacak olsalar da kadınlar için aynı şey geçerli değil. Aslında kendinizi biraz serbest bırakırsanız güzel bir gün geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Sevgili ikizler burçları, burç yorumları 2020 haritası gösteriyor ki bugün canınız sıkkın olacak. Ancak bu sizin suçunuz. Neden sürekli başkalarının hayatını kendi hayatınız ile kıyaslayıp bunu bir de partnerinize yansıtıyorsunuz. Kimse sizin neye sahip olduğunuzu umursamıyor. Üzgünüz, dost acı söyler. Size hiç yakışmayan bu davranışa artık bir son vermelisiniz.

Yengeç Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Sevgili yengeçler ah minnoş yengeçler. Bu ara dengesiz bir ruh haline sahipsiniz. Burç yorumları 2020 haritası gösteriyor ki bir dakika neşeli iseniz 5 dakika gerinsiniz. Güneş tutulması ve gezegen hizalanması sizi oldukça etkiledi. Dert etmeyin bu geçici bir süre. 1.5 ay daha sabır lütfen.

Aslan Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Sevgili aslanlar, bugün içinizde durdurulamayacak bir coşku olacak. Günlük burç yorumları gösteriyor ki yeni güne oldukça güzel ve enerjik başlayacaksınız. günün ikinci yarısında siniriniz biraz bozulacak olsa da bu pek de dert edilecek bir durum değil, takmamaya çalışın.      

Başak Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Günlük burç yorumları hafta sonu gergin olan başakların pazartesi günü ile beraber rahatlayacaklarını gösteriyor. Gezegen olaylarından en çok etkilenen burçlardan biri olan başaklar da dengesiz ruh haline sahip olsalar da bugün onlar için oldukça iyi geçecek. Üstelik yeni bir aşkın kapınızı çalacak olması da cabası.

Terazi Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Teraziler, teraziler, teraziler… Terazi burçları her ne kadar bir dengeyi yansıtıyor gibi dursalar da aslında kendi içlerinde dengesizlik yaşarlar. Sevgili teraziler, günlük burç yorumları gösteriyor ki bugün duyacağınız bazı şeyler sizi oldukça sarsacak. Eski aşkınıza özlem de cabası. 

Akrep Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Sevgili akrepler, günlük burç yorumları gösteriyor ki kendiniz ile yaşadığınız iç savaşın sonuna yavaş yavaş geliyorsunuz ve artık kendinize gelmeye başlayacaksınız. Burç yorumları 2020 haritası her ne kadar bugün oldukça şansız gününüz de olduğunuzu gösterse de endişe etmeyin. Bu tamamen bugün sizin insanlara gösterdiğiniz tepkilere bağlı olarak değişime uğrayacak bir durum.

Yay Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Sevgili yaylar, hafta sonu o kadar sıkıldınız ki kendinizi bugün sokaklara vuracaksınız. Her ne kadar ortalık pek gezilecek gibi olmasa da en azından arkadaşlarınıza gidip bir kahve içmek isteyebilirsiniz. Günlük burç yorumları gösteriyor ki hafta sonunun havasızlığından sonra bugün size oldukça iyi gelecek.

Oğlak Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Günlük burç yorumlamaları gösteriyor ki oğlakların keyfi bugün yerinde. Yeni haftaya güzel bir başlangıç yapacak olan oğlaklar gezegenlerin kavuşmasından oldukça etkilenerek değişik ruh hallerine bürünebilirler. Endişe etmeyin oğlaklar, devran lehinize dönüyor.

Kova Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Bu aralar depresif bir ruh hali sergileyen kovalar için günlük burç yorumları gösteriyor ki her şey bir süre daha böyle devam edecek. Sanki gelecekten umudunu kesmiş olan kovalar yaşama dair inançlarını yitirmiş gibiler. Endişe etmeyin yakın zamanda düzelecek olan bu durum belki de bazı şeyleri fark etmenizi sağlar.

Balık Burcu 21 Aralık Pazartesi 2020

Sevgili balıklar, günlük burç yorumları 2020 haritası gösteriyor ki bu aralar duygusallığınız üzerinizde. Genelde de oldukça duygusal bir yapıya sahip olan balıkları gezegenler fazlasıyla etkiledi ve aynı yengeçler gibi bir anları bir anları tutmuyor. Balıkları, bu durumun tamamen geçmesi için sizin de 1.5 ay beklemeniz gerekmekte.

                                         

- OKU HABER, Günlük Burç Yorumları tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/5900695/gunluk-burc-yorumlari/gunluk-burc-yorumlari-ask-is-para-durumu-21-aralik-pazartesi-haftanin-ilk-gunu-size-neler-getirecek