Ispartalı Esnaf: Bir Dahaki Seçimde Bakacağız

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ve beraberindeki CHP’li milletvekilleri Ispartalı esnaf ziyareti yaparak sıkıntıları dinledi.

"Bir Dahaki Seçime Bakacağız"

Isparta esnafını dinleyen CHP'li Genel Başkan Yardımcısı ve milletvekilleri, kısıtlamaların neden olduğu ekonomik sorunlara dikkat çekti. Tekel esnafı, hafta sonu yasaklarına ve saat kısıtlamalarına tepki göstererek, kongrelerde kurallara uyulmadığını ama kendilerinin mağdur olduğunu söyledi.CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın burada yurttaşlara seslendi:

Sizlerin sıkıntılarına çare olmak için bütün Isparta’yı karış karış dolaşacağız. Bir günde milyarlarca liraları silenlerden, bu ülkeye 40 yıldır vergi veren esnaf bir faydasını göremedi.

“Bu Şekilde Sürmez”

İşlerin kötü olduğunu ifade eden başka bir Isparta esnafı yaşanan durumun son bulması gerektiğine vurgu yaparak devletin daha çok destek vermesi gerektiğini aktardı.

“Burada Adalet Nerede?”

Pandemi sürecinde iktidarı yanlarında görmediklerini ifade eden Isparta esnafı,hafta sonları uygulanan yasakların kongrede geçerli olmadığını söyledi. Vergisini ödediğini söyleyen esnaf, kiraların çok yüksek olduğunu belirtti.

  

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/6878459/ispartali-esnaf-bir-dahaki-secimde-bakacagiz